Wydawnictwo Akuma

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sebek
Wtajemniczony

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Sebek » pn maja 10, 2021 2:14 pm

Yuriko pisze:
pn maja 10, 2021 12:19 pm
Trochę zaskakujące, że już po roku Opętani znikają całkowicie, ale z drugiej strony rozumiem. Może będzie jak u Dango z Monster Petite Panic. Po jakimś czasie znowu zaczęli dodrukowywać, ale to też nic pewnego.
Mysle, ze dobrze robia. W ten sposob ludzie nie beda odkladali zakupu na "kiedystam". Sa malym wydawnictwem i niech biora sie za nowe rzeczy. Liczba kupujacych hentaie pewnie tez nie jest jakas znowu wielka.
Obrazek

Herocky
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Herocky » pn maja 10, 2021 4:03 pm

Sebek pisze:
pn maja 10, 2021 2:14 pm
Liczba kupujacych hentaie pewnie tez nie jest jakas znowu wielka.
No to na pewno. Dlatego też nie ma co znowu, aż tak nad tym ubolewać. Wiadomo, że gorzej dla kolejnych, przyszłych pokoleń, ale teraz najważniejsze jest żeby wydawnictwo się ustabilizowało.
Obrazek
Bez odbioru!

Awatar użytkownika
Sebek
Wtajemniczony

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Sebek » pn maja 10, 2021 4:06 pm

Herocky pisze:
pn maja 10, 2021 4:03 pm
Sebek pisze:
Wiadomo, że gorzej dla kolejnych, przyszłych pokoleń, ale teraz najważniejsze jest żeby wydawnictwo się ustabilizowało.
Tyle, ze oni nie zamykaja sie na dodruki. Jednak rozumiem ich podejscie, miejsce jest ograniczone, a oni chca co roku zwiekszac ilosc wydanych tytulow. Spoznialscy i tak beda mieli w czym przebierac.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Yuriko » pn maja 10, 2021 4:10 pm

Patrząc na tytuły, to nawet, jeśli ktoś nie zdążył kupić, to za wiele nie traci xD Wszystko opiera się na tym samym :P

Herocky

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Herocky » pn maja 10, 2021 4:19 pm

Sebek pisze:
pn maja 10, 2021 4:06 pm
Herocky pisze:
pn maja 10, 2021 4:03 pm
Sebek pisze:
Wiadomo, że gorzej dla kolejnych, przyszłych pokoleń, ale teraz najważniejsze jest żeby wydawnictwo się ustabilizowało.
Tyle, ze oni nie zamykaja sie na dodruki. Jednak rozumiem ich podejscie, miejsce jest ograniczone, a oni chca co roku zwiekszac ilosc wydanych tytulow. Spoznialscy i tak beda mieli w czym przebierac.
W zasadzie nic nowego nie napisałeś, a powtórzyłeś się, ale dobra. :)
Obrazek
Bez odbioru!

Nelinnor
Adept

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Nelinnor » pn maja 10, 2021 10:46 pm

Yuriko pisze:
pn maja 10, 2021 4:10 pm
Patrząc na tytuły, to nawet, jeśli ktoś nie zdążył kupić, to za wiele nie traci xD Wszystko opiera się na tym samym :P
No właśnie trochę traci, bo o ile te nowsze zapowiedzi są trochę mniej znane, to Homunculus i Napata są klasykami gatunku. Jeżeli ktoś za jakiś czas zainteresuje się tematem, to będzie miał problem z zakupem, bo jej manga będzie już niedostępna. To samo było z Yumegari, trochę szkoda Yamatogawy i Gunmy, bo to też znani ilustratorzy, nie wspominając już o innej mandze Homunculusa którą też wydali, wszystko już niedostępne.

Herocky

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Herocky » wt maja 11, 2021 3:45 am

Nelinnor pisze:
pn maja 10, 2021 10:46 pm
Yuriko pisze:
No właśnie trochę traci, bo o ile te nowsze zapowiedzi są trochę mniej znane, to Homunculus i Napata są klasykami gatunku. Jeżeli ktoś za jakiś czas zainteresuje się tematem, to będzie miał problem z zakupem, bo jej manga będzie już niedostępna. To samo było z Yumegari, trochę szkoda Yamatogawy i Gunmy, bo to też znani ilustratorzy, nie wspominając już o innej mandze Homunculusa którą też wydali, wszystko już niedostępne.
No niestety, tak w życiu bywa.
Obrazek
Bez odbioru!

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Yuriko » wt maja 11, 2021 11:38 am

Nelinnor pisze:
No właśnie trochę traci, bo o ile te nowsze zapowiedzi są trochę mniej znane, to Homunculus i Napata są klasykami gatunku.
Nie wiem co jest "klasykiem" tej twórczości, a co nie. Nie znam się na tym i dla mnie jest wszystko na jedno kopyto. Kupiłam, żeby tylko wesprzeć wydawnictwo. Osoby, które nie zdążyły jedynie co, to muszą mieć nadzieję na dodruk, albo szukać z drugiej ręki. Ewentualnie kupić po angielsku, bo nawet jeśli ktoś języka nie zna, to za dużo nie traci, bo tam to obrazki są ważne, a nie fabuła :P

Awatar użytkownika
nover
Adept

Wydawnictwo Akuma

Post autor: nover » wt maja 11, 2021 12:07 pm

Nelinnor pisze:
Yuriko pisze:
Z perspektywy osoby jeszcze młodej, to może i tak.
Z mojej to wygląda inaczej - już wystarczająco się napatrzyłam i naczytałam podobnych publikacji by wiedzieć, że nie tylko hentajcami człowiek żyje. Nawet jeśli kiedyś najdzie mnie ochota na zebranie owych niezakupionych tomików to będzie mnie stać je odkupić z drugiej lub trzeciej ręki. Albo po angielsku sobie kupię obojętnie w jakiej formie. Niemniej nie przewiduję by nagle zrobiło mi się żal z powodu nie zakupionych tomików. Priorytety, mentalność i świadomość już nieco inna niż te 10-20 lat temu i nie mam takiej spiny "bo mi wykupią". Zwłaszcza, że zawartość nie jest jakoś specjalna, widziałam lepsze i smaczniejsze, no ale o gustach się nie dyskutuje :)

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Yuriko » śr cze 16, 2021 12:05 pm

Info do ich najnowszego tytułu:
Kochani!
Jest nam niezmiernie przykro, do ostatniej chwili liczyliśmy na to, że się uda, jednak już teraz wiemy, że nie damy rady wydać mangi „Hipnoza – zemsta ofiary” w planowanym terminie. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy. Jednak niestety duża część naszych japońskich kontrahentów rozchorowała się, a zdrowi pracownicy przejęli obowiązki chorych współpracowników. To niesamowicie wydłuża wszystkie procedury oraz prace. Na tę chwile sami nie wiemy, kiedy dostaniemy wszystkie niezbędne akceptacje i puścimy mangę do druku. Oczywiście, gdy tylko będziemy cokolwiek wiedzieć, niezwłocznie was o tym powiadomimy.
Bardzo przepraszamy was za zaistniałą sytuację.
Zespół Akuma

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Alexandrus888 » śr cze 16, 2021 12:30 pm

O matko, tak dramatycznie zaczęli ten komunikat, że myślałem, że się zwijają z rynku, a nie będą mieli opóźnienie w wydaniu :lol:

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Kocurzyca » śr cze 16, 2021 12:32 pm

Alexandrus888 pisze:
śr cze 16, 2021 12:30 pm
O matko, tak dramatycznie zaczęli ten komunikat, że myślałem, że się zwijają z rynku, a nie będą mieli opóźnienie w wydaniu :lol:
Też tak pomyślałam :lol:
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife

Wydawnictwo Akuma

Post autor: miaka88 » śr cze 16, 2021 1:03 pm

Wiedzą jak podkręcić komunikat. Oni wydają hentai czy horrory? :lol:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akuma”