Blue Period.

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy ten tytuł cię interesuje?

Tak
8
80%
Może
1
10%
Nie
1
10%

Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
Kuroneko
Wtajemniczony
Status: Offline

Blue Period.

Post autor: Kuroneko » sob paź 12, 2019 12:40 pm

ObrazekObrazek

Tytuł: Blue Period.
Gatunek: dramat, okruchy życia, seinen
Ilość tomów: 5 (kontynuowana)
Autor: Tsubasa Yamaguchi
Wydawca: Kodansha

Opis: Yataro Yaguchi nie ma celu w życiu. Ma dobre oceny, spędza czas z przyjaciółmi, ale nie sprawia mu to radości. Pewnego dnia wszystko się zmienia, gdy po wejściu do klasy spostrzega świeżo namalowany obraz. Powoli Yataro zaczyna patrzeć na świat inaczej niż dotychczas. Yataro postanawia poznać tajniki malarstwa i chce pójść do szkoły artystycznej.

Moje zdanie: Manga naprawdę skupia się na malarstwie. Poznajemy na przykład różne techniki malowania i mieszania farb. Jest to naprawdę interesujące. Dla mnie ciekawe było też pokazanie, jak można zinterpretować w kreatywny sposób dane zadanie narysowania pewnego motywu. Kreska mangi dobrze pasuje do przedstawianego tematu, okładki są piękne.

ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony sob paź 12, 2019 1:11 pm przez Kuroneko, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Adekan, Hunter x Hunter, Haikyuu!!, Kasane

Awatar użytkownika
Maur
Adept

Blue Period.

Post autor: Maur » sob paź 12, 2019 12:42 pm

Tak. Z powodu ciekawej fabuły i pięknej kreski manga wylądowała u mnie w rankingu. Okładki są zniewalające :P

Awatar użytkownika
MarcinManga
Adept

Blue Period.

Post autor: MarcinManga » sob paź 12, 2019 1:46 pm

Tak, tak, tak! Bez zastanowienia bym kupił, czytam to od jakiegoś czasu i jest super, w dodatku te rysunki i okładki... <3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”