O komiksie/literaturze w mediach

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sebek
Adept

Post autor: Sebek » wt paź 08, 2019 10:11 am

Postanowilem podzielic sie linkiem do wywiadu, ktory jakis czas temu przeprowadzilem z wydawnictem Rebis.

https://grozownia.pl/2019/10/06/andrzej ... iblioteki/

W przyszlosci ukaza sie nastepne wywiady z kolejnymi wydawnictwami ksiazkowymi, ale w przyszlosci beda tez i wydawnictwa mangowe :)
Smacznego!
Obrazek

Awatar użytkownika
Lou
Wtajemniczony
Status: Offline

Wywiady z wydawnictwami

Post autor: Lou » wt paź 08, 2019 10:15 am

To już chyba lepiej zrobić wspólny temat pod hasłem "O komiksach/literaturze w mediach" albo "Nasze dziennikarstwo" i tam wrzucać zbiorczo działalność użytkowników. Summon moderatorzy.
Never trust the friendly ones.
Obrazek

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt paź 08, 2019 12:47 pm

Lou pisze:
wt paź 08, 2019 10:15 am
To już chyba lepiej zrobić wspólny temat pod hasłem "O komiksach/literaturze w mediach" albo "Nasze dziennikarstwo" i tam wrzucać zbiorczo działalność użytkowników. Summon moderatorzy.
Jak dla mnie to dobra propozycja. Zmieniłam nazwę tematu. Wszystkie wywiady czy recenzje na waszych blogach itd. można wrzucać tutaj.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
Alexandrus888
Weteran

Post autor: Alexandrus888 » czw paź 10, 2019 12:21 am

Ciekawe w tym wywiadzie jest to, że Andrzej Hudowicz ni z tego, ni z owego wyskakuje niepytany o stałej okładkowej cenie książek, że to nie trafiony pomysł. Zastanawiam się czemu? Czemu do tego nawiązuje, było to wałkowane już spory czas temu i, na szczęście, nie przeszło. Czyżby PIK dalej się starał przeforsować projekt cichaczem?

Fajny ten wywiad, mam nadzieję, Sebek, że ci się projekt ładnie rozwinie. Już czekam na mangowe edycje, choć tymi czysto fantastycznymi także nie pogardzę.

No, no, widzę, że zajmujesz się profesjonalnie wywiadami, nawet dla NF! Kiedyś miałem prenumeratę, ale czasu brakowało, kasy było szkoda i moje zainteresowania odpłynęły od fantastyki sensu stricte do mangi.

BTW. Studiowałeś w moim mieście. Jak ci się Lublin podobał? Stąd pochodzisz, czy przyjezdny? Albo wiesz co, lepiej odpowiedz w PW, by nas za off top nie pogonili ;P

Awatar użytkownika
Sebek
Adept

Post autor: Sebek » czw paź 10, 2019 8:28 am

Alexandrus888 pisze:
czw paź 10, 2019 12:21 am
Ciekawe w tym wywiadzie jest to, że Andrzej Hudowicz ni z tego, ni z owego wyskakuje niepytany o stałej okładkowej cenie książek, że to nie trafiony pomysł. Zastanawiam się czemu?
On polaczyl sobie pytania, bo zadalem tez pytanie o wlasnie tym projekcie i wyszlo, jak wyszlo :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
Weteran

Post autor: Alexandrus888 » czw paź 10, 2019 8:36 am

No tak, pytania czytałem po łebkach i przegapiłem >_<

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”