Kanojo, Okarishimasu

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy kupiłabyś/kupiłbyś tę mangę, gdyby wydano ją w Polsce?

Tak
2
20%
Nie
1
10%
Bardzo prawdopodobne
5
50%
Mało prawdopodobne
2
20%

Liczba głosów: 10

Mammoth
Status: Offline

Kanojo, Okarishimasu

Post autor: Mammoth » wt paź 23, 2018 6:18 pm

Witajcie.

Obrazek

Chciałbym przedstawić dzisiaj tytuł, który znalazłem na jednej z Facebookowych grup o mało znanych mangach. Jest nią Kanojo, Okarishimasu. Tytuł ten wydaje się mieć bardzo oklepaną fabułę, ale i tak czyta się to świetnie. Protagonista, Kinoshita Kazuya, zostaje odrzucony przez swoją miłość postanawia skorzystać z portalu 'girlfriend for rent' - dziewczyna do wynajęcia i idzie na randkę z protagonistką, Ichinose Chizuru, która rolę takowej odgrywa bardzo dobrze. Jak to zwykle w takich tytułach bywa pojawiają się różne przedziwne akcje.
Bywa śmiesznie, wciągająco, ale ważne też, że cieszy oczy.

Manga aktualnie ma 63 chaptery (+/- 1), co przekłada się na 6-7 tomów. Status: wychodząca.

Awatar użytkownika
Fani
Fanatyk

Kanojo, Okarishimasu

Post autor: Fani » wt paź 23, 2018 6:56 pm

Miałem już kiedyś tam styczność z tym tytułem. Zwykły przeciętniak, ładnie narysowany, z dość ogarniętą bohaterką czego niestety nie można powiedzieć o męskim głównym bohaterze - typowa przypadłość gatunku. Teoretycznie jakby wyszło to bym brał, ale szanse są praktycznie żadne. Nasze wydawnictwa nie zerkają nawet na najlepsze mangi typu shounen/seinen romans, a co dopiero mówić o takim średniaku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”