Koszulki

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asumuel
Wtajemniczony
Posty: 504
Rejestracja: pt sty 16, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline

Koszulki

Post autor: Asumuel » pn sty 18, 2016 12:38 pm

Na forum pełno tematów, jednak z tego co widziałem jeszcze żaden nie dotyczył koszulek :P Chciałbym zapytać was, gdzie kupujecie koszulki. Jednak chodzi mi o t-shirty z bardziej oryginalnymi wzorami niż te masowo trafiające do sklepów w mieście. Ja osobiście kupuję na othertees.com. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o tej stronie, to powiem wam, że zdecydowanie różni się od innych. Na czym polega jej odmienność? Wzory dostępne są tylko 2 dni, po 24h od pojawienia się jednego wzoru, pojawia się kolejny. Dodam, że wzory są naprawdę mega oryginalne, wręcz niepowtarzalne, dlatego warto trzymać rękę na pulsie i czekać aż pojawi się wzór, który nam się spodoba. Bardzo często pojawiają się takie, które są związane z mangą i anime(ja obecnie czekam aż przyjdzie mi koszulka z Saitamą z OPM). No więc jak to u was jest z tymi koszulkami? ;)

A tak wygląda wzór na koszulce, która wkrótce do mnie przyjdzie :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » pn sty 18, 2016 12:53 pm

Ja zazwyczaj kupuję koszulki na allegro. Są oferty z koszulkami z własnym nadrukiem. Mailowo przesyłam grafikę którą chcę nosić, i dostaję właśnie taką koszulkę. Zaletą takiego rozwiązania jest cena, ale T-shirt wytrzymuje około roku, potem nadruk płowieje i źle wygląda.

Mam też kilka koszulek z ebay'a (prawdopodobnie z Chin). Te mają zwykle nadruk w kilku miejscach, lub są fullprint. Trzeba jednak uważać na rozmiar, jeśli ktoś ma mięcej niż 180 cm, to rozmiar XXL będzie na niego aby-aby. Tym sposobem trafiła do mnie ciut przymała koszulka Acceleratora :wink:

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pn sty 18, 2016 1:47 pm

Ja już dawno nie kupuje koszulek czy bluz z nadrukami... Za to zostało jeszcze kilka ze starych lat, tylko nie ma kiedy/gdzie ich założyć.

Niestety jest to dla mnie pieśń minionych lat.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » pn sty 18, 2016 2:41 pm

Ja również najczęściej kupuję na othertees koszulki :) Dosyć często przepłacam również na teepublic.com, bo w przeciwieństwie do othertees nie mają ograniczonego czasu na zakup koszulki i często organizują przeceny gdzie można dostać je po 14$. No i wybór wzorów mają świetny :)

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » pn sty 18, 2016 3:11 pm

D.Lilith, ale koszt wysyłki to pewnie równowartość albo połowa ceny koszulki? :D

Koszulki z othertees polecam (polska firma btw., jeśli ktoś ma wątpliwości), od kilku lat czasem kuszę się na jakąś i nadruk nie płowieje ani nie schodzi, jeśli dba się o koszulkę odpowiednio (niska temp. prania, na drugiej stronie, tak samo prasowanie nie po nadruku, dopasowanie rozmiaru koszulki do ciała (żeby się nie rozłaziła farba na boki) itd.). Kupuję u nich tylko koszulki, na luksus bluzy z fandomowym nadrukiem nie mogę sobie pozwolić... :P

Czasami do New Yorkerów, H'n'Mów czy innych sieciówek trafiają koszulki z fandomowymi rzeczami, jednak to chyba głównie męskie działy. Rzadko, bo rzadko, no ale.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » pn sty 18, 2016 4:47 pm

Ja mam z othertees kilka koszulek, w tym 1 z Księżniczki Mononoke, 1 z Fullmetal Alchemist i 3 z One Piece na pewno. W sensie z anime, bo tak to na pewno mam jeszcze 1 z Avatara, 1 z Kingdom Hearts i 1 z Harry'ego Pottera.
Swego czasu kontrolowałam jeszcze innego tego typu strony ale w końcu ograniczyłam się tylko do othertees. Zastanawiałam się też, czy samej kiedyś nie wysłać tam swojego wzoru :x

Mam też kumpla którego tata ma firmę robiącą nadruki więc jedną koszulkę z OP (z Jolly Rogerem Piratów Serca) mam zrobioną u niego.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » pn sty 18, 2016 5:46 pm

Kocurzyca pisze:Ja mam z othertees kilka koszulek, w tym 1 z Księżniczki Mononoke, 1 z Fullmetal Alchemist i 3 z One Piece na pewno. W sensie z anime, bo tak to na pewno mam jeszcze 1 z Avatara, 1 z Kingdom Hearts i 1 z Harry'ego Pottera.
Kocurzyca, Jeżeli Ci to nie robi problemu to czy mogłabyś zrobić zdjęcie wzoru twojej koszulki z kingdom Hearts? Skoro wzory się zmieniają na tej stronie, to może masz całkowicie inny.

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » pn sty 18, 2016 6:26 pm

Reviolli pisze:Ja już dawno nie kupuje koszulek czy bluz z nadrukami... Za to zostało jeszcze kilka ze starych lat, tylko nie ma kiedy/gdzie ich założyć.

Niestety jest to dla mnie pieśń minionych lat.
This. Tyle, że ja niektóre jeszcze noszę (Loki, Sherlock), ale raczej nie te mangowe.

Senira
Status: Offline

Post autor: Senira » pn sty 18, 2016 6:30 pm

Ja właśnie niedawno odkryłam othertees i teraz tylko czekam na nadruk w którym się zakocham :3 A tak generalnie to kupuje koszulki w sieciówkach. Na wyróżnienie zasługuje Medicine - polska marka, droższa, ale naprawdę dobre materiały i często świetne nadruki.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn sty 18, 2016 7:17 pm

Othertees (1 z SW, 2 z GoT na chwilę obecną) + czasem sieciówki. Najczęściej kupuję w Croppie (ostatnio zombie Jules i Vincent z Pulp Fiction), ale tu trzeba patrzeć zarówno na dział damski, jak i męski w przypadku dziewczyn.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » pn sty 18, 2016 7:46 pm

Cavaliere pisze:
Kocurzyca pisze:Ja mam z othertees kilka koszulek, w tym 1 z Księżniczki Mononoke, 1 z Fullmetal Alchemist i 3 z One Piece na pewno. W sensie z anime, bo tak to na pewno mam jeszcze 1 z Avatara, 1 z Kingdom Hearts i 1 z Harry'ego Pottera.
Kocurzyca, Jeżeli Ci to nie robi problemu to czy mogłabyś zrobić zdjęcie wzoru twojej koszulki z kingdom Hearts? Skoro wzory się zmieniają na tej stronie, to może masz całkowicie inny.
Ummm nie rozumiem?
Ja mam dokładnie koszulkę. Damską, rozmiar S, czarną o:
Jak chcesz to jutro mogę zrobić zdjęcie.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » pn sty 18, 2016 7:57 pm

Kocurzyca, myślałam, że koszulkę kupiłaś dawno, a wzoru już nie ma na stronie (Asumuel, napisał, że "Wzory dostępne są tylko 2 dni") , dlatego prosiłam o zdjęcie. Skoro wzór jeszcze jest to dzięki za link do niego. :)

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » pn sty 18, 2016 8:00 pm

Wzory są normalnie dostępne do zobaczenia w zakładce "Galeria" na górze strony ;) tylko do kupienia są dostępne 2.
Czasem są różne promocje albo inne możliwości kupienia koszulek które już były (jak chociażby kupowanie losowej koszulki - płacisz za koszulkę a oni przysyłają ci losową z dostępnej puli koszulek z ich strony. Ludzie się potem wymieniają etc).
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » pn sty 18, 2016 8:05 pm

Ja się ubieram w sieciówkach. Ubrania robią coraz gorsze, ale przynajmniej wszystkie sklepy zbite są w jednym miejscu, więc tylko latanie między nimi jest problem. No może jeszcze fakt, że mojego rozmiaru nigdy nie ma :P
Ostatnio chyba częściej spotykam tam jakieś wzory z filmów lub bajek, zazwyczaj z Looney Tunes, Disneya, a w zeszłym miesiącu w co drugim sklepie były ubrania z Gwiezdnych Wojen >_<

Nikt jeszcze nie podał jednego z najlepszych miejsc do szukania takich koszulek, czyli... lumpeksów! :D Przed wakacjami wybrałęm się na wyprawę po takich sklepach i znalazłem 2 koszulki z Myszką Mickey, jedną z Donaldem. Innym razem, tylko w jednym lumpie, spotkałem koszulkę z MLP, Minecrafta (która kosztowała 1 zł, toteż kupiłem ją dla znajomej :D), z Homerem z Simpsonów (o, ich motyw też się często przytrafia) i zajefajną koszulkę z tym zrzędliwym krasnoludkiem z disneyowskiej Królewny Śnieżki. Niestety nie kupiłem jej, bo miała odbarwioną plamę, dosyć widoczną. Stan tych koszulek to jedna rzecz, drugą jest rozmiar. Raz spotkałem fajną koszulkę z Iron Manem, niestety za małą. Warto jednak czasem na szmaty się wybierać, bo można kupić dobre rzeczy w niskich cenach.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » pn sty 18, 2016 8:07 pm

O lumpy dobra rzecz! Ja jakiś czas temu wyhaczyłam w jednym na Załężu w Katowicach koszulkę z Doctorem Who i koszulkę z Sherlockiem po 4zł ;) wprawdzie nie dla mnie, a dla koleżanki, no ale zawsze coś.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » pn sty 18, 2016 8:11 pm

Zdecydowanie lumpeksy są dobre do szperania, tylko czasem mają tam tak dużo towaru, że strasznie czas leci ;) i nic z tego nie wynika :(

Ogólnie fajna stronka, trochę drogie te koszulki jak na mój gust, ale jakby pojawiło się coś naprawdę ekstra to bym się pewno skusiła. Obejrzałam sobie trochę poprzednich projektów i dziwi mi, że nie widziałam nic z The Walking Dead... (Daryl <3)
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » pn sty 18, 2016 9:54 pm

Ja już raczej nie noszę koszulek z nadrukami. Kiedyś, jeszcze na studiach kupowałam je na koncertach polskich zespołów rockowych. Najwięcej miałam z happysad (gdzieś pewnie jeszcze leżą w charakterze pamiątek). Jednak z czasem zmienił mi się styl. Teraz noszę bardziej "kobiece" ciuchy, a koszulki z logo zespołów czy nadrukami mangowymi jakoś nigdy mi się tak nie kojarzyły. Chociaż... te disneyowskie można ciekawie zestawić :wink:.

Ale lumpeksy popieram! Kocham te sklepy. Duża część mojej szafy to właśnie łupy lumpeksowe :D. Ale mangowych koszulek nigdy tam nie widziałam (no, oprócz takich z Hello Kitty :mrgreen:). Jest za to dużo disneyowskich.

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » pn sty 18, 2016 10:28 pm

Mam tyle koszulek z nadrukami, że głowa mała :) Swego czasu kupowałam na othertees,teraz głównie w śmieciówkach. Oczywiście wszystkie fajne koszulki są męskie, a dla pań zostają tylko te z głupimi tekstami po angielsku i zwierzęta.
W mojej kolekcji są tshirty z Sherlocka, Harrego Pottera, Deadpoola, Jak wytresować smoka, Władcy pierścieni, Pory na przygodę (która się totalnie sprała), Lokiego i Ironmana z Avengers a ostatnio kupiłam sobie bluzę z Batmanem i rękawiczki z Supermanem. Chciałabym ubierać się bardziej babsko, ale strasznie lubię nadruki :P

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » pn sty 18, 2016 10:42 pm

W Othertees kupiłam cztery koszulki dla siebie, wszystkie z nadrukiem z Dragon Balla XD (nic nie poradzę, kocham i kochać będę DB do śmierci) Jakość jest przyzwoita, na realizację zamówienia nie narzekam. Na co dzień takich koszulek nie noszę, raczej od wielkiego dzwonu, mają dla mnie wartość sentymentalną.

W sieciówkach czasami widziałam jakieś geek nadruki, ale do tej pory się nie dorobiłam (chyba najbliżej zakupu był Mario od House'a, jednak ostatecznie zrezygnowałam, troszkę żałuję ;().
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
Asumuel
Wtajemniczony
Posty: 504
Rejestracja: pt sty 16, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline

Post autor: Asumuel » wt sty 19, 2016 10:16 pm

Dzisiaj przyszła do mnie koszulka z Saitamą i jest po prostu wyborna. Taki prosty wzór, a tak genialnie się prezentuje. Aż chce się nosić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości