Mars - czy z tego będzie Yaoiec?

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » wt gru 30, 2003 3:00 pm

No taak.. to tylko Ty moglas cos takiego wymyslic, Lithien. Juz po tytule, Cie poznalam:P A moim zdaniem ten chlopaczek, bedzie sie staral odbic Kirze Reia i bedzie bardzo stanowczy i porywczy. :twisted: Bedzie chyba przypominal troche dawna Hitomi. Ale Rei woli raczej dziewczynki :wink: Chyba, ze zapragnie 'sprobowac' czegos nowego :wink:

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » wt gru 30, 2003 8:19 pm

Oj, ten Makio to mi nie wygląda na typka, który pogodzi się z koszem...A ponieważ wiem, mniej-więcej, co będzie ostatnim tomie Marsa, to on nie tylko nie wygląda XDDD Wydaje mi się, że Rei nie będzie miał prostej sprawy, gdy dojdzie do jakiegoś, powiedzmy, szantażyku (wbrew pozorom, to nie spoiler, tylko domysły) - a może coś z życiem Kiry? :) Robi się ciekawie, nie powiem^^

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt gru 30, 2003 8:24 pm

Szantażyk? o to brzmi ciekawie. Idąc dalej tym tropem to będzie bardzo interesujące.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr gru 31, 2003 9:14 am

Czyżby Makio coś wiedział o Kirze? :shock: Więc byłby z nią spokrewniony w jakiś sposób ( nawet podobny do niej :wink: )?

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw sty 01, 2004 3:19 pm

Ja myśłę, że on bedzie chciał zniszczyc swą rywalkę.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » czw sty 01, 2004 11:02 pm

A ja myślę że on jest nieśmiały i to Kira będzie miała problem bo będzie jej tego gostka żal. Albo Makio spróbuje uwieśc Kirę żeby odciągnąć ją od Reiego :)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw sty 01, 2004 11:15 pm

bardziej mi sie podoba wersja Madoki :P no i tez mi sie tak wydaje :P

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pt sty 02, 2004 1:11 pm

Nigdy nic nie wiadomo...Ten gostek jest po prostu dziwny i tyle, nie wiadomo co może w nim siedzieć, ale wygląda na niezłą ofiarę losu :?

Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » pt sty 02, 2004 5:22 pm

Ofiarę losu? Niee..mi on wygląda, na osobe bardzo zdeterminowaną mimo wszystko. Pod ta skorupa niewiniatka, czai się diabeł :twisted: . Pewnie przez to, że Kira nie będzie chciała go skrzywdzić, jemu uda się zbliżyć do Rei'ego... i zrobi się trójkącil:P No może troche przesadzam... :roll:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt sty 02, 2004 7:14 pm

Ja myśle że trójkąciku nie będzie, będzie tylko ostra walka . Bądż co bądz
mars jest bogiem wojny. :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt sty 02, 2004 10:48 pm

Masakra... jak tak dalej bedziecie wymyślać... to ja jak wyjdzie nowy mars chyba pod empikiem nocować bede, żeby go jak najszybciej dostać :twisted:

Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » sob sty 03, 2004 12:10 am

No rzeczywiście :) Ale to jednak fajna zabawa 8) Tym większe jest zdziwienie, po przeczytaniu kolejnego tomu :D A co do tej walki, to się zgadzam.. a może Kira w koncu kogos pobije? :lol:

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » pn sty 05, 2004 11:21 am

Piernik pisze: A co do tej walki, to się zgadzam.. a może Kira w koncu kogos pobije? :lol:
Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić! :lol:

W każdym bądź razie wydaje mi się, że Makio będzie osobą, która nieźle namiesza. Dlatego najbardziej zaskoczyłoby mnie, gdybym na pierwszej stronie 6-ego tomu zobaczyła Makio w wersji SD, wymachujacego łapkami i krzyczącego:"Żartowałem!" =='
(ale tak nie bedzie... bo to takie niemarsowe)

A tak na marginesie - kiedy tom6?

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt sty 06, 2004 8:02 pm

Mitsuishi pisze:
Piernik pisze: A co do tej walki, to się zgadzam.. a może Kira w koncu kogos pobije? :lol:
Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić! :lol:
ja tez nie moge :roll:
na pierwszej stronie 6-ego tomu zobaczyła Makio w wersji SD, wymachujacego łapkami i krzyczącego:"Żartowałem!" =='
(ale tak nie bedzie... bo to takie niemarsowe)
:shock: ale wypasby byl :shock: nom usmialabym sie napewno^^(tak jak Rei twierdzil ze czasami przebiera sie za Supermana w hipermarketach=.=')
A tak na marginesie - kiedy tom6?
hmmm......teoretycznie czy praktycznie?? :P nie no mysle ze calkiem niedlugo bedzie:]

rusałka
Status: Offline

Post autor: rusałka » sob sty 10, 2004 7:42 pm

Ale nie myślicie, że ten cały Makio pojawił się w "idealnym" momencie? :wink: Przecież już Shiori próbowała rozbić związek Kiry i Reia. Jak tak dalej pójdzie, to będziemy mieli tyle osób "trzecich" ile jest tomów! :wink: Ale w sumie to taki dobry przerywnik, bo inaczej "Mars" nie byłby taki ciekawy :D

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz sty 11, 2004 11:10 am

Mi się wydaje że Makio będzie dłużej przeszkadzał Reiemu i Kirze niz Shiori.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » ndz sty 11, 2004 8:44 pm

Tez mi sie tak wydaje. A jak myslicie, kim on w ogole bedzie? Dalekim krewnym Rei? Moze dzieckiem prawdziwego ojca Rei'a? Bo oni sa do siebie troche podobni. Chyba, ze to po prostu taki styl rysowania..

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz sty 11, 2004 8:57 pm

Piernik pisze:Tez mi sie tak wydaje. A jak myslicie, kim on w ogole bedzie? Dalekim krewnym Rei? Moze dzieckiem prawdziwego ojca Rei'a? Bo oni sa do siebie troche podobni. Chyba, ze to po prostu taki styl rysowania..
taki styl rysowania IMFO.tak jak juz pisalam wczesniej,zwroc uwage chociazby nawet na Doll,jak tam sa wszyscy do siebie podobni,a przeciez nie sa spokrewnieni...nie sadze zeby Makio byl spokrewniony z Kira badz Reim,raczej jest jakims pokreconym chopaczkiem(i w tym momencie podpisuje sie pod slowami Madoki,ze wiecej zamiesza niz Shiori :P )

Ayanami
Status: Offline

Post autor: Ayanami » pn sty 12, 2004 8:11 pm

Też sądzę że spoooro namiesza :(

Świstak
Status: Offline

Post autor: Świstak » pt sty 16, 2004 4:52 pm

Sheril pisze:
A tak na marginesie - kiedy tom6?
hmmm......teoretycznie czy praktycznie?? :P nie no mysle ze calkiem niedlugo bedzie:]
teoretycznie w tym miesiącu paraktycznie poczekamy jeszcze ze dwa :]

Zablokowany

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości