Koledzy z klasy

Dział dotyczący wydawanych przez nas jednotomówek i łączonych dwutomówek.
Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Status: Offline

Post autor: Angu » śr cze 01, 2016 10:59 am

http://ask.fm/Waneko/answer/137574175508

Ale jak zdecydowali to już nie napisali :v
Obrazek

Ishy
Adept
Kontakt:

Post autor: Ishy » śr cze 01, 2016 3:17 pm

Zdecydowali pewnie na korzyść, inaczej by chyba uśmiechniętej mordki nie dodawali. ;3

Ja się tam cieszę. Manga była dość oryginalna i fajnie się ja czytało co w moim odczuciu znaczy wiele.( na BL mam wybitne uczulenie) chętnie sięgnę po kontynuacje :D

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
Fanatyk

Post autor: SallyCzarownica » śr cze 08, 2016 12:02 pm

Z aska:
To wydacie tę kontynuację Kolegów, czy nie? O Drrr mówicie, to i tutaj też możecie powiedzieć.

[Madziozord] wysłaliśmy zapytanie o licencję >_<
*szepcze*
No już nie można Wam zrobić żadnej niespodzianki...
Obrazek

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran

Post autor: vishaad » sob wrz 03, 2016 3:36 pm

Kilka dni temu, kilka miesięcy po zakupie, wreszcie przeczytałem tę mangę. Wiem, że jej zakup był wielkim błędem. Autorka rysować w swoim stylu potrafi, nie chodzi o to mi tutaj chodzi, sama historia bolała. Miało nie być dramy, jednak była, przez większość tomiku. Już nie wiem co było gorsze: 1. nauczyciel, który zatrudnia się w szkole dla samych chłopców, aby znaleźć tam sobie prawie 20 lat młodszego partnera, a potem jęczy, bo ten jeden jedyny został mu odebrany, 2. drama w stylu to już miesiąc, a my się pokłóciliśmy i ze sobą nie rozmawiamy, no ciekawe co u niego, a dlaczego my się w ogóle pokłóciliśmy? czy 3. o nie, on porozmawiał z dziewczyną, ze swoją fanką! Jak członek zespołu może mieć fanów!
Rozumiem, że to takie typowe dla yaoi schematy, ale po tylu dobrych opiniach wychwalających tę mangę, spodziewałem się czegoś lepszego.

Awatar użytkownika
szogu3
Kontakt:

Koledzy z klasy

Post autor: szogu3 » wt mar 27, 2018 3:49 pm

🌸Marzec rozpocząłem dość nietypowym tytułem - a może raczej czymś, czego wcześniej na Leniwcu nie było. Chodzi mi tutaj oczywiście o tytuł z gatunku Boys Love. Okazał się on pewnym sukcesem, co mnie niesamowicie cieszy.

🌸Szkoła zmienia nasze życie, nauczyciele nie kłamali. Czasem jedna, niepozorna lekcje – na przykład muzyki – może odwrócić cały świat do góry nogami. Nie wierzycie? W takim razie przybliżę Wam dwóch chłopaków, którzy dzięki konkursowi śpiewu, odnaleźli coś bardzo ważnego.

❤️ Oryginalna kreska, która na pewno zapadnie Ci w pamięć
❤️ Naturalne dialogi
❤️ Lepsze niż tytuły z gatunku Yuri dostępne na polskim rynku!

http://www.leniwiecpisze.pl/2018/03/kol ... -recenzja/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jednotomówki Waneko”