Yami no Matsuei

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » pn lip 05, 2004 11:23 pm

Mogę myśleć:
-sam jesteś gejem i wtedy znasz
-jesteś dziewczyną i gie co wiesz o psychice faceta wogóle
albo
-wydaje ci się że "znasz"

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt lip 06, 2004 12:09 am

Odpowiedź brzmi: znam takiego, jestem heteroseksualny, mężczyzna, a psychikę facetów jako-tako znam.

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » śr lip 07, 2004 6:18 pm

po tej krótkiej dygresji wracamy do tematu. popracujcie też nad cytowaniem.
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

Dejiko chan
Status: Offline

Post autor: Dejiko chan » pt lis 12, 2004 6:45 pm

Yami no Matsunei....? Dlaczego by nie... Dejiko lubić yaoi XD

yanek_old
Status: Offline

Post autor: yanek_old » wt sty 24, 2006 2:01 am

Głosujcie na tą mange w plebiscycie pod tym adresem http://forum.waneko.pl/viewtopic.php?t=1048

Pedes
Status: Offline

Re: Yami no Matsunei

Post autor: Pedes » sob sty 28, 2006 1:48 pm

Nie jestem facetem, to po pierwsze. :d A po drugie - YnM zanm tylko i wyłącznie z tekstów w Kawaii i wypowiedzi znajmych, z których wynika, że shonen-ai to chyba najważniejszy z wątków. :d [chociaż możliwe, że już coś kręcę, art czytałam dawno]
Ja po przeczytaniu ok. 5 tomów stwierdzam, że ten cały "romans" jest nadinterpretacją. Dla mnie to po prostu przyjażń...
A samą mangę lubię za akcję i humor (choć może akcja nie jest taka shouennowata, heh... A może tak D.Gray-man albo Bleach?)

Pedes
Status: Offline

Post autor: Pedes » sob sty 28, 2006 1:50 pm

Saya pisze:Mam z tą dyskusją tylko jeden problem. Jeśli więcej kobiet niż mężczyzn kupuje MM (czytaj, przeznacza na to kasę) i więcej kobiet głosuje w ankietach na shonen-ai i inne shojo domagając się wydania tegoż by mogły to sobie zakupić, to dla mnie argumenty w stylu: powinna byc równość (cos dla pań, coś dla panów, podział najlepiej na pół) są dziecinne. Wydaje się to, co się najlepiej sprzedaje. Kropka. Jeśli jest większy rynek na shonen-ai niż shonen, to nie ma co miałczeć, bo to nie jest zamach na niczyją wolność osobistą tylko business. Nie pojawi się YnM w MM, pojawi się jakieś inne dzieło w podobie. Z tej prostej przyczyny, że wśród kupujących więcej jest kobiet. I tyle. Waneko musi przede wszystkim zarobić.

P.S. Oczywiście lecimy tu stereotypami. Bo nie każda kobieta będzie wynosić Yami no Matsuei ponad takie n.p. GTO
Ja tam lubie wszytko, sam TYTUŁ musi być dobr, gatunek to druga sprawa. :)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sty 28, 2006 3:03 pm

Pedes, nie pisz dwóch postów po sobie. Edytuj pierwszy.

Pedes
Status: Offline

Post autor: Pedes » sob sty 28, 2006 9:34 pm

Shig pisze:Pedes, nie pisz dwóch postów po sobie. Edytuj pierwszy.
Wybacz, to mój pierwszy dzień, jeszcze nie do końca sie orientuję ^^'

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » śr lip 26, 2006 9:19 pm

Yami no Matsunei jak najbardziej tak! :D

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » czw sie 03, 2006 4:56 pm

YnM juz we wrześiu *-* <Lisa sie ślini> kocham yaoi! Jeszcze do tego shinigami! *rozpływa sie*

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » czw sie 03, 2006 8:18 pm

YnM juz we wrześiu
Optymistka...^^
Jeszcze do tego shinigami!
Może i Duo się trafi? Dobrze tylko, że do wezwania Suzaku nie trzeba tam tyle łazić i namawiać tylu ludzi na wycieczki.

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pt sie 04, 2006 1:10 pm

Beryl pisze:Optymistka...^^
nie zawsze ^^' mam nadzieje, ze nie pszesuną daty wydania ^^'

zergadis0
Status: Offline

Post autor: zergadis0 » sob sie 05, 2006 2:49 pm

A ja bym chciał żeby zamienili datę wydania Uteny z datą wydania YnM, yuri uwielbiam ale od yaoi uciekam. Właściwie YnM byłoby całkiem fajne gdyby tylko elementów yaoi w nim nie było.

Mia
Status: Offline

Post autor: Mia » ndz sie 06, 2006 2:56 pm

A ja lubie yaoi i chętnie YnM przeczytam

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz wrz 24, 2006 5:55 pm

Myślę że ten temat można przerzucić do odpowiedniego działu ;)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » pn wrz 25, 2006 12:49 am

Adrian pisze:Mnie się wydaje, że większość urzytkowniczek chciałaby więcej pozycji o gejach(i geji w realu). Tylko, że oprocz tego całego splendoru i romantyzmu w wydaniu homo nie ma nic z prawdy. Bo ile jest romantyzmu w tym, że chłopak chłopaka w pupę lub buzię?
również Adrian pisze:Mogę myśleć:
-sam jesteś gejem i wtedy znasz
-jesteś dziewczyną i gie co wiesz o psychice faceta wogóle
albo
-wydaje ci się że "znasz"
no tak, a na tej samej zasadzie: ile romantyzmu jest w tym, że chłopak dziewczynę w pochwę lub w buzię? no właśnie... można ugrząźć w takim postrzeganiu spraw, które niekoniecznie są płytkie. Nie zrozumiesz relacji między dwojgiem/ dwoma/ dwiema, jeśli sam nie należysz do tej dwójki, a kierujesz się tylko swoją wiedzą o świecie - więc nie mów. I chyba nie słyszałeś nigdy o czymś takim jak biseksualizm na przykład.

/ przepraszam za kontynuację dygresji, ale mnie skorciło ^^ /

Właśnie powiedział mi Nimfin, że jutro czyli za tydzień w sklepach będzie Yami ^^ no cóz, ciekawi mnie ta premiera, bo wreszcie będzie na półce w Empiku coś, co może mnie zainteresować (ostatnio był sezon ogórkowy). Oglądałem fragment anime... historia jest niezupełnie w moim typie i obawiam się, że zrażą mnie szybko co ostrzejsze motywy yaoi. Ale nie mówię "nie" i zajrzę do mangi :] mam wrażenie, że nie jest bezwartościowa i głupia

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn wrz 25, 2006 7:47 am

Z tego co pamiętam to anime a manga jednak się trochę róznią. Ja akurat z anime widziałam tylko jeden odcinek bo więcej nie udalo mi się zdobyć ale o ile się nie mylę (Kira jak coś to mnie popraw ;) )to jednak anime jest trochę ostrzejsze.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn wrz 25, 2006 6:27 pm

ee yy w anime przeciez nic nie robią <albo to ja juz jestem taka nieczuła ^^'''' >, ja mange czytalam do 6 tomu bodajże i tez nie zarejestrowałam raczej ostrych scen Oo

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » pn wrz 25, 2006 6:37 pm

Coś musieli robić chyba w anime, bo pamiętam, że chyba raz się zgorszyłem XD ale może mi się myli... w sumie nietuzinkowe anime

tylko ten jeden wygląda jak biały pająk-krab (zapomniałem imienia, Minuro? coś na M), ten na H (ten uke) ma oczy jak nalepione - ale w sumie ok jest, tylko jakiś podejrzany. No i główny bohater przegina z tymi swoimi ciasteczkami xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości