Ogólnie o polskim rynku

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sebek
Adept

Ogólnie o polskim rynku

Post autor: Sebek » śr mar 25, 2020 11:50 am

Fani pisze:
wt mar 24, 2020 8:55 pm
Ja od jakiegoś czasu kupuję tytuły SJG tylko na Yatta i nie mogę powiedzieć złego słowa na sklep. Paczki nie mają poślizgów w terminach oraz same mangi przychodzą w dobrym stanie. W razie problemów odpowiadają dość sprawnie na maile. Nie zamierzam, więc nic zmieniać, dopóki obecnie prezentowana jakość usługi sklepu nie spadnie.
Ja rowniez jakis tydzien temu robilem swoje pierwsze zakupy na yattcie i paczuszka przyszla po dwoch dniach. Takze widac, ze w ostatnich miesiacach poprawili sie.
Obrazek

Bartolus
Status: Offline

Ogólnie o polskim rynku

Post autor: Bartolus » czw mar 26, 2020 4:57 pm

Dziś na fb toruńskiej Yatty pojawiło się info, że tymczasowo zamykają sklep. Boję się o przyszłość Studia...

Zwykle zakupy mangowe robię na mangardenie, ale chyba na jakiś czas się przerzucę, by choć trochę pomóc tym co na epidemii tracą najwięcej.

Matii
Weteran

Ogólnie o polskim rynku

Post autor: Matii » czw mar 26, 2020 5:02 pm

Ja ogólnie też do nich wróciłem jakoś jak Trigun wchodził. Kupuję tam głównie pre-odery na ich serie. I szczerze powiedziawszy opłąca się u nich bardziej niż jak u innych. Szczególnie prenumeraty zbiorcze. Kupiłem sobie całe Grand Blue -30% czyli taniej niż na gildi + zawsze ma się dodatki i te punkty. Teraz w sumie tytuły Studia będę sobie tylko tam kupował tym bardziej że w Katowicach mogę zawsze sobie na spokojnie w stacjonarce odebrać.
Ale też martwi mnie ich sytuacja :( Tak pięknie się rozwijali i wgl, a tu taki cios. Trzymam za nich mocno kciuki! Jak przyjdzie tylko stypendium w kwietniu to zakupie u nich coś by wesprzeć jakoś.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Kontakt:

Ogólnie o polskim rynku

Post autor: zandam » czw mar 26, 2020 5:29 pm

Bartolus pisze:
czw mar 26, 2020 4:57 pm
Dziś na fb toruńskiej Yatty pojawiło się info, że tymczasowo zamykają sklep. Boję się o przyszłość Studia...
W przypadku Torunia to było do przewidzenia. To głównie studenckie miasto i jak nie ma studentów (i turystów), to wiatr prawie hula tam po ulicach (a przynajmniej w okolicach Starego Rynku i UMK) . :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”