czego dokładnie WY słuchacie ?

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Pan_Feanor
Status: Offline

czego dokładnie WY słuchacie ?

Post autor: Pan_Feanor » pn wrz 08, 2003 8:09 am

Hmm a spytam się się czgo dokłądnie WY słuchacie ?

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn wrz 08, 2003 8:13 am

Rock i metal . Wszystko co głośne . jedyne czego nie trawię To zespół Within Temptation.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn wrz 08, 2003 8:20 am

Madoka pisze:Jedyne czego nie trawię To zespół Within Temptation.
Ja też :evil: Madoka czyżby to z powodu X'a czy ogólnie?? :wink:

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » pn wrz 08, 2003 9:22 am

Hmm wszystko co głośne...... możę jakoś konkretniej ? wasze ulubione zespoły ? piosenki ?

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn wrz 08, 2003 6:27 pm

Madoka pisze: Linkin Park, X- Japan , Evanescence,
L'arc En Ciel i jeszcze troche B'z

Era i ( nawet )Gregorian :twisted:

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pn wrz 08, 2003 6:39 pm

Eeeeee zgadzam sie z wami :) (oprócz siekiery bo nie dane mi bylo uslyszec) Do tego Cradle of Filth, (trochem... to wszystko przez mojego kumpla...grrr... sprobojcie tego sluchac i czytac mangi Kaori Yuki :P) Mansonek, Nirvanka, Łzy jak mi smutno:) Moonlight, Batalion 'd Amour (jak to siem pishe ;)) Delight, Artrosis, Closterkeller (AAAAAA JA KCE NA DARK STARS!!!! :P) I duuuzio innych :P Nie kce mi sie pisac ^^ (potem pewnie i tak dopishe :))

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn wrz 08, 2003 6:46 pm

Kira the Demon pisze:
Madoka pisze: Linkin Park, X- Japan , Evanescence,
L'arc En Ciel i jeszcze troche B'z

Era i ( nawet )Gregorian :twisted:
O tak B'z i L'Arc en Ciel są świetni.

Pasuzuko może dlatego nie słyszałaś o Siekierze bo ten zespól nie istnieje już od ok. 15 lat. :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pn wrz 08, 2003 6:53 pm

Może ^^ W każdym razie zapomniałam o takim jednym genialnym panu jak OZZY OSBOURNE (noi Black Babbath)

A reszte pododaje u góry przez edit :P Jak sobie poprzypominam :)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn wrz 08, 2003 9:10 pm

Pasuzuko pisze:Może ^^ W każdym razie zapomniałam o takim jednym genialnym panu jak OZZY OSBOURNE (noi Black Babbath)
Niom Black Sabbtah wymiata, nyo i Led Zeppelin również^^ Poza tym słucham muzyki elektronicznej (wykonawców nie podaje bo i tak nikt nie wie zapewne o co chodzi :])

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » wt wrz 09, 2003 9:45 am

_Keitaro_ pisze:Poza tym słucham muzyki elektronicznej (wykonawców nie podaje bo i tak nikt nie wie zapewne o co chodzi :])
No pewnie, z wykonawców muzyki elektronicznej znam tylko Jean Michel Jarre (mam nadzieję, że nie popełniłem byka^^')...
A słucham zespołów typu Nightwish, rodzimy The Tower czy też (już nie polski) Cradle of Filth... ktoś wie o czym marudzę...?

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » wt wrz 09, 2003 11:04 am

Pan_Feanor pisze:Hmm a spytam się się czgo dokłądnie WY słuchacie ?
nie, nie w tym watku... ok, zrobilem nowy temat. moze przejdzie ;]

ale odpowiem na pytanie:
w 99% jrocka, a reszta, to:
- Black Metal i pokrewne: Darkthrone, Einherjer, Hollenthon, Mortiis, Sigh, Gorgoroth, Dodheimsgard, Aura Noir, Bathory, Destruction
- odrobinka gotyku: das ich, Will
- muzyka klasyczna: Wagner, Grieg
- kiedys sporo cetlyckiego folku
- "bialy" rock: Honor (choc ostatnio zagrali black metal ;)), Konkwista 88, Ultima Thule
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt wrz 09, 2003 11:09 am

No to ja się wyłamię.
Głównie słucham trance i hip hop (amerykański oraz trochę francuski i niemiecki).

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » wt wrz 09, 2003 1:24 pm

A ja słucham muzyki filmowej-niezależnie od gatunku.To pewnie dlatego, że jestem tolerancyjna, jeśli chodzi o muzykę, i generalnie niewiele mi przeszkadza. (tylko boys bandów nie trawię) :D

P.S. Długo mnie nie było (obóz) i chyba muszę nadrobić zaległości, bo zaczynam się gubić w postach...

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt wrz 09, 2003 1:41 pm

Shig pisze:No to ja się wyłamię.
Głównie słucham trance i hip hop (amerykański oraz trochę francuski i niemiecki).
Hehe. Ja głównie (czyli bardzo często) Hip Hop, R&B (ogólnie tak zwana
"czarna muzyka") czasem słucham też Bluesa. A pozatym nie pogardze dobrym rockiem. Ogólnie słucham muzy bardzo często ale nie trawie techno. A no i jeszcze czasem lubie posłuchać dobrego trance i ambient. Muzyka etniczna też nie jest mi obca (Japonia, Indie, Afryka).
To był chaotyczny post o muzyce - dziękuje za uwage ^^'

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt wrz 09, 2003 1:58 pm

To może ja?
Słucham wszystkiego co jest melodyjne i ma przynajmniej w miarę znośny tekst, choć na ten ostatni nie zwracam aż takiej uwagi. Słucham wszystkiego prócz disco polo (z wiadomych mam nadzieję powodów) i hip-hopu we wszelakich odmianach (ale to bardziej ze względu na otaczających mnie fanów-degeneratów, choć i muzykę też - brak melodii, tylko powtarzający się co 15 sekund motyw). Najbardziej lubię muzykę instrumentalną (poszukiwany: Taka Matsumoto) i taką muzykę, która uwzględnia w większości instrumenty rockowe (np. Pink Floyd i Tool). Uwielbiam solówki gitarowe. A do tego muzyka ze znanych mi filmów (choć tego typu sprawy w USA przyjmują zwykle wartość piosenek, które nawet nie lecą podczas filmu - tandetna i komercyjna robota; tu sprawdzają się Japończycy) i muzyke folkową (zwłaszcza inkaską ^_^, choć jak na razie mam tylko jeden kawałek instrumentalny, drugi to simon&garfunkel i szkoda bo z wokalem).
I to by chyba było na tyle. Lista jak zwykle niekompletna.

PS. Nie chce dopisywać do textu, dopiszę tutaj - Aerosmith, Creed i Ozzy Osbourne

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt wrz 09, 2003 2:03 pm

Zapomniałam w swoim poście dopisac P. O.D. i jednego z moich ulubionych utworów "Bimbo " Lambretty.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt wrz 09, 2003 3:39 pm

Ineluki pisze:
_Keitaro_ pisze:Poza tym słucham muzyki elektronicznej (wykonawców nie podaje bo i tak nikt nie wie zapewne o co chodzi :])
No pewnie, z wykonawców muzyki elektronicznej znam tylko Jean Michel Jarre (mam nadzieję, że nie popełniłem byka^^')...
Hehe wiedziałem że ktoś Jarre poda^^ Nio powiem tyle, że muzyka Jarra i Vangelisa jest strasznie komercyja w stosunku do np. Klausa Schulze czy chociażby Tangerine Dream.. btw.. na koncert muzyki elektronicznej w Polsce przybywa około 200 osób z całego kraju.. :]

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt wrz 09, 2003 5:13 pm

glownie fimowa (pulpety, chicago, shrek, z anime), albo muzyka w radiu zet ;p ostatnio dosyc duzo red hot chli peppers, rem, u2 i myslovits oraz.... ich troje (dzieki moim sasiadom ;p)
Ostatnio zmieniony wt wrz 09, 2003 5:51 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » wt wrz 09, 2003 5:45 pm

Linkin Park
Z anime (ostatnio tylko japońskich słucham)
Stara Metallica
W ogóle wszystko POZA ich 3 i innymi disco polowymi kawałkami :lol:
Bo w każdym stylu i rodzaju muzy znajdzie sie coś wartościowego.

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » wt wrz 09, 2003 5:48 pm

Różne różniste rzeczy, generalnie cokolwiek leci na Trójce minus 123 i ostatnia piosenka Kayah, bo to dla mnie bodziec do natychmiastowego wyciszenia odbiornika. Z ulubionych zespołów/wykonawców wymieniłabym U2, REM, Genesis, Enyę, Badly Drawn Boy, Myslovitz, Linkin Park, Die Toten Hosen, The Cranberries, może Nirvanę i Red Hot Chili Peppers... Gatunkowo nie jestem wybredna, ale preferuję rocka. :]

if

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości