Zennou no Noa

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
15
41%
Nie
15
41%
Być może
7
19%
 
Liczba głosów: 37

Shasei
Status: Offline

Zennou no Noa

Post autor: Shasei » ndz mar 31, 2013 11:26 pm

Obrazek
Mangę czytam od niedawna, a myślę, że warto, bo wprowadza coś innego w otchłań powtarzających się schematów. Nie jest jakaś znana, ale zbiera dobre opinie czytających. Kreska charakterystyczna, nie jakaś specjalna, ale coś w niej jest. No i mało tomów.

Tytuł: Zennou no Noa
Autor - Ono Youchirou
Wydawca - Shinchosha
Gatunek - Akcja, Psychologiczny, Seinen, Sci-fi
Ilość tomów - 3 (zakończona)
skanlacja PL: The Peanut Gallery; 8/16

Opis:
W roku 2038, w centrum Tokio rozbłysło białe światło, które spowodowało utratę pamięci ponad miliona ludzi. To straszne wydarzenie okrywa mgła tajemnicy, nie znaleziono również lekarstwa na spowodowany błyskiem zanik pamięci. Rząd uformował oddzielne miasto pod Tokio w celu zakwaterowania i zapewnienia opieki wszystkim ofiarom tego wydarzenia. Ci, którzy stracili wspomnienia, zostali nazwani „KID’z-ami”. Niezależnie od ich wieku, wszyscy zachowują się jak dzieci, wymagające ponownego kształcenia. Noa Ikurumi, młody geniusz, żyjący w tym społeczeństwie, oczekuje na dzień, w którym będzie mógł wrócić do normalnego świata. Jednakże jego życie zmieni się raz jeszcze w dniu, w którym zostanie zakładnikiem terrorysty, posiadającego informacje o nim z czasów przed wypadkiem.
Ostatnio zmieniony pt maja 10, 2013 9:36 am przez Shasei, łącznie zmieniany 1 raz.

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » pn kwie 01, 2013 12:03 am

Niech będzie :wink: Opis mi się spodobał, pierwszy rozdział okey, kreska w miarę przyzwoita i tylko 3 tomy, więc jestem na tak.

Font A. Marie
Status: Offline

Post autor: Font A. Marie » pn kwie 01, 2013 12:57 pm

Myślę, że brzmi okej. Gdyby było dłuższe, to raczej znacznie bardziej bym się wahała, ale skoro to tylko 3 tomy... Myślę, że mogłabym się zainteresować. Dodatkowo gatunki bardzo mi odpowiadają. :)

Makoto
Status: Offline

Post autor: Makoto » pn kwie 01, 2013 1:02 pm

Psychologiczny i sci-fi, dodatkowo tylko 3 tomy. Jestem na tak.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn kwie 01, 2013 2:19 pm

Opis mnie nie zachęcił tak samo jest z okładką.Na nie.

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » pn kwie 01, 2013 6:41 pm

Nie dla mnie.

Aki
Status: Offline

Post autor: Aki » pn kwie 01, 2013 8:24 pm

Jestem na nie.Fajna ,ale taka sobie.

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » śr kwie 03, 2013 8:42 pm

Fajna okładka, opis jednak mnie nie zaciekawił. Raczej nie.

l33
Status: Offline

Post autor: l33 » wt maja 07, 2013 9:10 pm

Jestem na tak.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości