Monster Musume no Iru Nichijou

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
24
33%
Nie
41
57%
Być może
7
10%
 
Liczba głosów: 72

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr wrz 17, 2014 3:06 pm

Weźcie poprawkę, że jeśli będzie anime (wersja TV) to cenzura będzie tam miała sporo do roboty - w mandze jest pełno gołych cycków, które trzeba będzie jakoś pozasłaniać.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » śr wrz 17, 2014 3:48 pm

I co z tego? :) tu o fabułę, postacie i humor chodzi a nie o cycki ^^ dopiero gdy laski na początku tego tematu zwróciły na to uwagę to zacząłem zauważać fanserwis w tej mandze xD acz fakt, te wszystkie mgiełki, dymy, odblaski, słupy światła i naklejki ze zwierzątkami/symbolami potrafią być irytujące =.= no ale muszą zachęcić małych, żółtych skośnookich otaku do kupna Blu-rayów xD

Rabbit D
Status: Offline

Post autor: Rabbit D » śr wrz 17, 2014 3:52 pm

Grey pisze:dopiero gdy laski na początku tego tematu zwróciły na to uwagę to zacząłem zauważać fanserwis w tej mandze
Serio? Przecież fanserwis aż bije po oczach :P

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr wrz 17, 2014 4:07 pm

Nom. Przyznam, że miejscami nawet ciut irytuje, bo liczyłem, że historia potoczy się jakoś mniej typowo, a to niestety idzie w typowy harem, tylko z potworniaczkami.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » śr wrz 17, 2014 6:36 pm

Serio serio. Nie zauważałem tego xD no i w nowych rozdziałach ponownie tego nie zauważam. Acz po tej dyskusji pewnie znowu zacznę =.=
Jakoś, nie wiem. Nie traktuje fanserwisu jako czegoś na tyle istotnego, by zwracać na niego większą uwagę. Jest praktycznie w każdej mandze przeznaczonej dla facetów no i jakoś tak się człowiek przyzwyczaił, że nawet nie wie czy on jest czy go nie ma.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » śr paź 22, 2014 8:00 pm

Opis nie zachęca mnie do zapoznania się z tą mangą. Więc jestem na nie.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » czw mar 12, 2015 6:01 pm

Jest potwierdzenie, anime na podstawie tej mangi będzie latem - http://www.crunchyroll.com/anime-news/2 ... for-summer

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości