Seitokai Yakuindomo

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
23
43%
Nie
26
49%
Być może
4
8%
 
Liczba głosów: 53

OgóreKiszony
Status: Offline

Seitokai Yakuindomo

Post autor: OgóreKiszony » sob lut 02, 2013 3:56 am

[center]Obrazek[/center]
Autor: Ujiie Tozen.
Status: 7 tomów, powstają kolejne.
Gatunek: 4koma, komedia, romans, szkolne życie, shounen, okruchy życia, zboczone.
Wydawca: Kodansha.
Opis:
Tanuki.pl pisze:Nadeszły zmiany. Drastyczne zmiany. Żeńskie liceum Ousai wraz z początkiem nowego roku przeistacza się w placówkę koedukacyjną. Płeć brzydka nadchodzi i już nic tego nie zmieni. Jednym z nowych niezwykłych dziwactw, jakimi są mężczyźni, okazuje się Takatoshi Tsuda. Uczeń przeciętnie ambitny i ostrożny w wyborze nowej szkoły. Ousai jest najbliżej jego domu, co wystarczyło za rekomendację miejsca do kształcenia. Nim jednak dane jest mu przekroczyć drzwi wejściowe nowego liceum, napotyka na swojej drodze Shino Amakusę, przewodniczącą samorządu uczniowskiego. Tsuda z miejsca zostaje zganiony za niechlujny wygląd, a także zapewniony, że Shino jest ciasna i nie chce być uważana za łatwą. Shino wyjaśnia też Tsudzie, że samorząd jest obecnie w niezwykle trudnej sytuacji, ponieważ nie ma pojęcia, jak radzić sobie z męską częścią uczniów. Dlatego Tsuda zostaje w trybie natychmiastowym wcielony w jego skład. Jakakolwiek odmowa nie wchodzi w grę, jako że jego papiery jako wiceprzewodniczącego już trafiły na odpowiednie biurko. Oprócz dwojga wyżej wymienionych w skład samorządu wchodzi zamożna i miła Aria Shichijou, której niezbyt lotny umysł pełen jest myśli erotycznych, a także Suzu Hagimura, skarbniczka mizernego wzrostu, którą wszyscy biorą za dziecko.
Ostatnio zmieniony sob maja 11, 2013 1:26 pm przez OgóreKiszony, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » sob lut 02, 2013 9:18 am

jak najbardziej. komedie górą!

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » sob lut 02, 2013 10:53 am

Nie wiem czy 4comy by się w Polsce przyjęły :P anime wymiatało, mangi nie czytałem. Osobiście nie mam zdania, ale sądzę, że ten styl by tu popularności nie zdobył :P

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » sob lut 02, 2013 11:42 am

Jak wyżej. Anime było doskonałe, ale forma mangi wydaje mi się niezbyt zachęcająca.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob lut 02, 2013 1:11 pm

Mimo tego, że opis wydaje się nawet interesujący, to nie lubię 4kom, więc bym tego nie kupiła (czytać też nie mam zamiaru).

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Online

Post autor: Katori » sob lut 02, 2013 2:22 pm

Anime mi się podobało, mangę też bym kupił.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » sob lut 02, 2013 2:46 pm

oglądałam anime i jakoś nie było dla mnie rewaluacyjne i nie przepadam z 4kom,jestem na nie
Obrazek

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » sob lut 02, 2013 4:05 pm

A dla mnie anime rewelacyjne nie było. Może raził mnie jeszcze ten schemat humoru z punchline'ami, ale mimo wszystko dałbym szansę mandze. Bez "Wydajcie to bo skocze z mostu, błagam, błagam, błagam" jednak.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5363
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Yuriko » sob lut 02, 2013 4:27 pm

Tak :D

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » sob lut 02, 2013 4:59 pm

Ten typ humoru z podtekstami był świetny w anime i w mandze też daje radę. Z chęcią zaopatrzyłbym się w ten komiks.

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » sob lut 02, 2013 5:15 pm

Z 4-com wolałabym jednak inne tytuły, ten do mnie nie przemawia (dodatkowo wciąż powstaje). Nie kupiłabym.

Golibroda7
Status: Offline

Post autor: Golibroda7 » wt wrz 16, 2014 6:26 pm

Bardzo chętnie bym kupił. Aniem wręcz rozbrajające, na mange równierz się skuszę (o ile wyjdzie w polsce).

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » wt wrz 16, 2014 6:41 pm

Lubię anime,ale nie wiem czy bym zakupiła mangę.Wolałabym inne 4-komy.

Aki
Status: Offline

Post autor: Aki » śr wrz 17, 2014 11:35 am

Na pewno bym kupił. Dla humoru jak najbardziej.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » śr wrz 17, 2014 1:08 pm

Na 100% bym kupił. Poziom dowcipności (słowo użyte z pełną premedytacją :D ) humoru jest super. Trudno znaleźć inny tytuł z tak postrzelonymi bohaterami.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Online

Post autor: Itachi Uchiha » śr paź 22, 2014 11:04 am

Anime mi się nie podobało, więc tym bardziej mangi nie kupię.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości