Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » sob kwie 22, 2017 12:56 pm

Trochę większe okładki pyrkonowych nowości :)
Kształt twojego głosu
[spoiler]Obrazek[/spoiler]
Puste granice
[spoiler]Obrazek[/spoiler]

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2797
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » sob kwie 22, 2017 3:09 pm

Chce już mieć Puste Granice w łapkach :twisted:

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » sob kwie 22, 2017 3:37 pm

Łukasz.T pisze:Chce już mieć Puste Granice w łapkach
Ja też~ Jestem ciekawa czy dadzą jakieś dodatki, jeżeli tak to zastanowię się nad prenumeratą. :D

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2797
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » sob kwie 22, 2017 4:20 pm

Cavaliere pisze:Jestem ciekawa czy dadzą jakieś dodatki
Pewnie tylko zakładkę.

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » sob kwie 22, 2017 4:31 pm

Czekam na Puste Granice ^^ Okładka wyszła naprawdę dobrze. Ten tomik ma chyba trochę mniej stron niż 2 następne? Dobrze myślę ?
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2877
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » sob kwie 22, 2017 6:20 pm

Chyba tak, dwa następne są dychę droższe. Mam nadzieję że prenumeraty zostaną wysłane jeszcze przed Pyrkonem.
Jestem ciekawa czy dadzą jakieś dodatki
Przyszedł mi do głowy scyzoryk w kształcie noża Shiki :lol: Zapewne skończy się na zakładce.

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » sob kwie 22, 2017 8:40 pm

maczek pisze:
asuneko pisze:Ciekawe kiedy kotori pokaże pełne okładki swoich nowości..
Do końca tygodnia wrzucimy w wszystkie okładki. Właśnie uruchomiliśmy nową wersję sklepu internetowego i musimy się najpierw upewnić, że wszystko działa (prezentacja okładki generuje zawsze spory ruch w sklepie).
dziękuję za odpowiedź :3

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » sob kwie 22, 2017 8:54 pm

Z FB:
[spoiler]Obrazek [/spoiler]
Już za kilka dni do sprzedaży trafi piąty i zarazem ostatni tom komiksu Exitus Letalis. W księgarniach i w Empiku tomiki znajdziecie dopiero po weekendzie majowym, ale preorder już teraz możecie zamówić w naszym sklepiku:
http://mangastore.pl/exitus-letalis-5-p-2069.html

Zapraszamy też do naszego stoiska na Pyrkonie, gdzie spotkacie Katt Lett, autorkę komiksu.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

GekainoShi
Status: Offline

Post autor: GekainoShi » ndz kwie 23, 2017 1:28 pm

Czy ktoś na forum czyta exsitikusa ? I czy napiszę potem czy ta seria jest warta jakiejkolwiek uwagi. Bo sprzedaż jest z tego co mowi kotori bardzo zadowalająca. Tak samo wszędzie widać ten tytuł na kioskowych półkach.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » ndz kwie 23, 2017 3:08 pm

Ja czytam, ale nie wiem czy cokolwiek o tej serii napiszę. Ludzie za bardzo ją tutaj hejtują, a ja mam o niej umiarkowanie pozytywne zdanie, więc się boję :lol: Z każdym tomem jest mniej bezsensownych przekleństw i żenujących żartów. Ale znacznie bardziej podoba mi Magenta od tej autorki. W sumie te komiksy od niej, które czytałam w internecie, też bardziej mi się podobały. Exitus nie ma fajnych bohaterów, a tak głupie rzeczy muszą ich mieć, żeby naprawdę przyjemnie się czytało.
Obrazek

Wildfowl
Status: Offline

Post autor: Wildfowl » ndz kwie 23, 2017 4:40 pm

Mam dwie książki tej autorki i zamierzam wyrobić sobie opinię dopiero po ich przeczytaniu. Nie lubię krytykować danego dzieła, jeśli nawet nigdy nie miałam go w rękach. Najlepiej kup pierwszy tom i sam się przekonaj - jeśli Ci się spodoba, to będziesz mógł sięgnąć po następne, a jeśli nie, to niewiele stracisz, bo ze względu na popularność serii i tak odsprzedasz.

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » ndz kwie 23, 2017 5:36 pm

Wildfowl pisze: Nie lubię krytykować danego dzieła, jeśli nawet nigdy nie miałam go w rękach. Najlepiej kup pierwszy tom i sam się przekonaj - jeśli Ci się spodoba, to będziesz mógł sięgnąć po następne, a jeśli nie, to niewiele stracisz, bo ze względu na popularność serii i tak odsprzedasz.
^ THIS.
Możesz też pożyczyć książkę może ktoś z twoich koleżanek/kolegów posiada. Ja pożyczyłam od znajomej i mnie seria nie spodobała sie na tyle by ją dalej ciągnąć, wolałam jej webcomicsy a raczej jeden, nie pamiętam tytułu. Na forum jest dział o mandze Kattlett. Możesz poczytać tam :)

btw
Wildfowl, Witamy na forum. Fantastyczny awatar. Uwielbiam Prompto! Jest uroczy <3

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » ndz kwie 23, 2017 8:00 pm

Info z FB:
Jeszcze jedna &#8222;pyrkonowa&#8221; nowość to manga Kształt twojego głosu (org. Koe no katachi). Preorder na tom pierwszy oraz prenumerata na całą serię (7 tomów) już od pewnego czasu są dostępne w naszym sklepiku:
http://mangastore.pl/ksztalt-twojego-gl ... 8_300.html

Jeśli macie w planach wykupić prenumeratę to zostały Wam na to ostatnie 4 dni &#8211; później w sprzedaży będą tylko pojedyncze tomy.

--------------

Shoya Ishida nade wszystko ceni przygody i dobrą zabawę. Jest energiczny i wszędzie go pełno. Kiedy więc w klasie pojawia się nowa koleżanka &#8211; niesłysząca Shoko Nishimiya &#8211; która już od pierwszych dni działa mu na nerwy nieprzystosowaniem i ślamazarnością, Shoya okazuje jej swoją niechęć. Nie tylko sam zaczyna uprzykrzać Nishimiyi życie, ale też zachęca do tego resztę klasy. Pewnego dnia posuwa się jednak za daleko, w efekcie czego dziewczyna zmienia szkołę, on zaś staje się obiektem przemocy i traci przyjaciół.

Mija sześć lat. W tym czasie Shoya wielokrotnie zastanawiał się nad swoim karygodnym zachowaniem w stosunku do głuchej koleżanki. Czy będzie potrafił spojrzeć jej prosto w oczy, kiedy los ponownie skrzyżuje ich ścieżki?
[spoiler]Obrazek [/spoiler]
Ten tytuł w dymku wgląga naprawdę kiepsko w porównaniu do całej reszty.

A co do Exitikusa. To ja przeczytałem pierwszy tom i szału nie było. Dla mnie to totalny słabiak. Chyba że potem jest lepiej ale to dobie się dopiero jak pożyczę wszystkie tomy od kumpeli :P

Wildfowl, witaj na forum ;)
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Wildfowl
Status: Offline

Post autor: Wildfowl » ndz kwie 23, 2017 8:05 pm

Hej, hej, Matii!

Moim zdaniem dymek jest odrobinę za mały, przez co tytuł jest dosyć nieczytelny. Ja jednak zwróciłam większą uwagę na opis z tyłu okładki. Ta czcionka wygląda szalenie niefortunnie i tak bardzo zlewa się z tłem, że od samego czytania może rozboleć głowa.

Awatar użytkownika
Zugai.
Adept
Posty: 239
Rejestracja: pt mar 03, 2017 11:57 pm
Status: Offline

Post autor: Zugai. » ndz kwie 23, 2017 8:22 pm

Grzbiet i tył są kompletnie nieczytelne, o przodzie mam neutralne zdanie.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2877
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » śr kwie 26, 2017 7:12 pm

Wiem że już niedługo Kotori ma ogłosić nową LN. Ale czy tylko jedną? Komentarze z ich strony:
Malla / 25 kwietnia 2017
Skoro ma tylko 3 tomy to pewnie kupię.
A czy byłaby szansa na wydanie light novel date A live? Bo bardzo mi na niej zależy &#128578;

Odpowiedź
Lau / 25 kwietnia 2017
Z tego, co widzę, tytuł ma w tej chwili 16 tomów i nadal jest kontynuowany. Zanim zabierzemy się za długie serie, musimy dokończyć to, co w tej chwili wydajemy, oraz jeszcze dwa tytuły, które mamy w najbliższych planach. Czyli do połowy przyszłego roku raczej nie ma co liczyć, żebyśmy wzięli się za tak długi tytuł.
Nigdzie nie napisali że chodzi o 2 tytuły novelek, ale tak to brzmi :)

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » śr kwie 26, 2017 7:32 pm

Pewnie chodzi o nowość z pyrkonu i SAO Progressive.

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » śr kwie 26, 2017 10:36 pm

A czy gdzieś ogłosili że chodzi o SAO:P? Bo pamiętam że mówili o "ofercie związanej z zadowoleniem Kawahary wydaniem SAO", a nie o konkretnym tytule. Równie dobrze mógłby to być Accel World, Isolato, albo nawet jakiś artbook.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » śr kwie 26, 2017 11:06 pm

Fenek Alfa, Pisali kiedyś na asku, że to nie o SAOP chodzi.
Czy SAOProgressive to jest ta niespodzianka od Rekiego, o której wspominaliście kilka miesięcy temu?
Nie. To nie o tym tytule rozmawialiśmy.

Będziecie ogłaszać jakoś oficjalnie SAO Progressive? Chodzi o to że nie każdy śledzi waszego aska czy komentarze na fb ;)
[L] To raczej będzie formalność, bo już niejednokrotnie pisaliśmy, że wydamy ten tytuł. Ogłoszenia pojawią się jak zwykle - na naszej stronie oraz na fb. Na pewno nie nastąpi to w ciągu najbliższych miesięcy, bo mamy w planach jeszcze jedną LN, którą ogłosimy na Pyrkonie.
Obrazek

GekainoShi
Status: Offline

Post autor: GekainoShi » czw kwie 27, 2017 12:36 pm

Czyli na Pyrkonie ogłoszą nową LN i to będzie chyba w sobotę jak się nie mylę. I SAO Progressiwe nie jest tą niespodzianką dla polskich czytelników od Rekhiego Kawahary. I tu teraz moje pytanie. Czy to będzie ogłoszone na Pyrkonie czy kiedy indziej? Bo strasznie ciekawi mnie co to jest. Liczę że będzie to coś z SAO.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości