Suki-tte Ii na yo

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
86
42%
Nie
93
45%
Może
26
13%
 
Liczba głosów: 205

MisakiYuki
Status: Offline

Post autor: MisakiYuki » czw kwie 25, 2013 6:09 pm

Nie czytałam mangi, ale anime mnie urzekło :) Z chęcią zobaczyłabym ten tytuł na swojej półce :D

Yukisa
Status: Offline

Post autor: Yukisa » ndz kwie 28, 2013 11:19 pm

Kupiłbym na pewno.

Dzordi
Status: Offline

Post autor: Dzordi » sob maja 04, 2013 8:31 pm

Kupiłabym, ale bez przekonania, manga przeciętna

Momo
Status: Offline

Post autor: Momo » ndz maja 05, 2013 6:51 pm

Manga napewno lepsza niż anime (mam wrażenie jakby w anime odebrano cały charakter Mei...) myślę, ze kupiłabym jakby wydali w Polsce :D

l33
Status: Offline

Post autor: l33 » ndz maja 05, 2013 7:12 pm

Być może bym kupiła.

MagicShadow
Status: Offline

Post autor: MagicShadow » pn maja 13, 2013 8:03 pm

Momo pisze:Manga napewno lepsza niż anime (mam wrażenie jakby w anime odebrano cały charakter Mei...) myślę, ze kupiłabym jakby wydali w Polsce :D
No właśnie też miałam takie wrażenie , akurat tutaj manga jest lepsza niż anime ^^

Marta001
Status: Offline

Post autor: Marta001 » wt maja 14, 2013 4:20 pm

Serio? Kolejne shoujo?! Nie mam nic do tytułu (oprócz tego, że mi się nie spodobał od samego początku - jeden odcinek anime nawet nie wytrzymałam, w mandze wytrwałam aż do 6 rozdziału!). Powiem szczerze, na moim poziomie 'przystosowania' do mang shoujo sądzę, że są o wiele ciekawsze tytuły, które odrywają się od schematu...

Shiroyasha
Status: Offline

Post autor: Shiroyasha » śr maja 29, 2013 12:29 pm

Obejrzałam anime i było według mnie o niczym. Nic interesującego, standardowy romansik, czyli ładny chłopak, nieśmiała (aż za bardzo) dziewczynka, pare osób, którym nie podoba się ich związek. Imo nuda.

MsDi
Status: Offline

Post autor: MsDi » śr maja 29, 2013 1:31 pm

Obejrzałam anime i było według mnie o niczym.
Akurat w tym przypadku nie ma co porównywać. Zrobili z anime ciepłe kluchy, kiedy manga tak naprawdę wcale taka grzeczna nie jest (chociaż nie mówię, że wyróżnia się czymś szczególnym wśród innych shoujo).
A co do tytułu - czytam na bieżąco, ale fajerwerków nie ma, robię to raczej z przyzwyczajenia. Gdyby zostało wydane w Polsce, długo bym się zastanawiała czy kupić więcej niż pierwszy tom.

lubieknedle
Status: Offline

Post autor: lubieknedle » czw cze 06, 2013 6:14 pm

To jeden z wyjątków, gdzie bardziej podobało mi się anime, niż manga.. Kreska w mandze nie powala, a anime naprawdę mi się podobało, choć faktycznie jest nieco 'ugrzecznione', a Mei odebrano 'charakterek'. Historia dosyć ciekawa, a postacie barwne, ale wykonanie moim zdaniem raczej słabe. Choć może ja po prostu nie lubię tego typu kreski ;<

Flaria
Status: Offline

Post autor: Flaria » czw cze 06, 2013 9:07 pm

Nie czytałam tej mangi, nie oglądałam też anime. Ale opis mnie zachęcił, tak więc dałabym temu tytułowi szansę.

Kimura
Status: Offline

Post autor: Kimura » śr cze 26, 2013 5:54 pm

Oj! Chciałabym mieć ten tytuł w łapkach! <3

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » pn wrz 16, 2013 5:56 pm

TAK:)
Obrazek

Veeke~
Status: Offline

Post autor: Veeke~ » pn wrz 16, 2013 6:58 pm

W sumie opis jaki mają typowe shoje, ale podoba mi się charakter bohaterki (jeżeli można wyczytać charakter postaci z paru zdań na krzyż). myślę, ze gdyby manga miała wyjść w Polsce to najpierw poczytałabym pierwsze 5-6 rozdziałów w internecie, żeby sprawdzić czy mi się podoba i jeżeli tak to wtedy pewnie bym zakupiła :D Poza tym kreska wydaje się być sympatyczna. lubię takie delikatne :))

Kanonek
Status: Offline

Post autor: Kanonek » pt wrz 27, 2013 10:24 pm

Baaardzo chcę tą mangę na swojej półce :mrgreen: Jak na razie jest to moja ulubiona manga shoujo (na równi z Dengeki Daisy).

Loleta
Posty: 61
Rejestracja: ndz lut 02, 2014 4:57 pm
Status: Offline

Post autor: Loleta » pt maja 02, 2014 4:59 pm

tak :D

Mirajanne
Status: Offline

Post autor: Mirajanne » pt cze 27, 2014 7:50 pm

Kupię 100%

Loleta
Posty: 61
Rejestracja: ndz lut 02, 2014 4:57 pm
Status: Offline

Post autor: Loleta » pt cze 27, 2014 8:12 pm

Kupiłabym :P

zamek1989
Status: Offline

Post autor: zamek1989 » pt sty 09, 2015 12:18 am

jak bym chciała miec zakupione gdyby to wydali :)

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pt sty 09, 2015 7:27 am

Zdecydowanie nie. W anime odpadłem już w pierwszym odcinku. Zdecydowanie za długie.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości