Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skolopendrokot
Adept
Status: Offline

Post autor: Skolopendrokot » sob mar 02, 2019 11:08 pm

A ja mam wrażenie, że jest wręcz przeciwnie - rzadko kto wini ludzi u góry, sądząc, że skoro gra jest niedopracowana lub jakiś bug nie został wyłapany, to oznacza, że twórcom nie chciało się stworzyć produktu porządnie.

No i faktem jest, że czasami ludzie potrafią psioczyć na naprawdę głupie rzeczy. Jestem w branży od ładnych paru lat, a czasami ciężko ludziom wytłumaczyć, że nie zawsze winą twórców jest to, że gra nie działa im poprawnie, i że w razie problemów można zrobić coś poza biadoleniem w sieci i napisać do supportu.

Awatar użytkownika
Krylan
Adept
Kontakt:

Post autor: Krylan » sob mar 02, 2019 11:49 pm

Nelinnor pisze:
pt mar 01, 2019 12:55 am
Mechanika jest bardzo podobna do FFF, więc faktycznie najpierw sprawdź zanim kupisz kolejne części.
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził...

Pograłem godzinkę i widzę, że to jest dosłownie Fairy Fencer ze zmienionymi modelami i grafikami. Ba, nawet niektóre efekty dźwiękowe są takie same!
Aż można się poczuć, jakby się grało w tę samą grę (jeszcze do tego te same elementy fabularne: boginie, utrata pamięci...). I choć lubię japońskie RPGi, to w tych grach od Compile Hearts strasznie mnie przytłacza ilość opcji (ekwipunki, combosy, umiejętności itd.).
No nic, jeszcze jutro może coś pogram, a potem zdecyduję, czy tego bundla w ogóle kupować...

Awatar użytkownika
Lou
Wtajemniczony

Post autor: Lou » czw mar 07, 2019 8:59 am

Przełom 2018 i 2019 to okres, w którym Ubisoft zapewnił mi dwa bardzo udane wyjazdy. Pierwszy z nich to all inclusive do Grecji dzięki fantastycznemu AC Odyssey. Druga podróż to zwiedzanie kolorowej Boliwii w Ghost Recon Wildlands. Z cyklu gier reklamowanych powieściami Toma Clancy'ego zawsze lubiłam zarówno GR, jak i Rainbow Six. Jedynie Splinter Cell mi nie podszedł za sprawą drętwego, posiadającego kij w dupie głównego hero. Siege pominęłam bo to tylko multi. Za to Wildlands dało mi to, na co czekałam czyli kampanię. Fabuła tym razem rzuca Duchy do walki z meksykańskim kartelem narkotykowym. Głównym celem jest osłabienie siatki "genrałów" zarządzających kilkoma regionami i odpowiedzialnych za różne gałęzie narkobiznesu, by ostatecznie dotrzeć do przywódcy - charyzmatycznego El Sueno. Misje polegają głównie na infiltracji, porwaniach lub rozbijaniu obozów. Powtarzanie tych czynności wcale nie nudzi, bowiem, charakterystycznie dla tej serii, każda misja wymaga odpowiedniego przygotowania, planowania taktycznego, rozpoznania terenu, położenia alarmów itd. Różnorodny geograficznie teren, same lokacje oraz dostęp do licznych pojazdów i gadżetów dają ogromną swobodę w rozgrywaniu poszczególnych etapów. Cieszy też możliwość personalizacji własnej postaci. A dostępna w grze broń, jej wygląd i odgłos strzałów... Miód! Jestem bardzo zadowolona.
Never trust the friendly ones.
Obrazek

Awatar użytkownika
ociesek
Weteran

Post autor: ociesek » sob mar 09, 2019 6:06 pm

Zmieniam zdanie co do Zeldy - jak już się człowiek nauczy, jak w nią grać i o co tu chodzi, to kompletnie zmienia się wszystko. Mam za sobą dwie legendarne bestie - potyczki świetne. Nadal wkurzają bronie, ale chyba już się przyzwyczaiłem. Póki co gram z wypiekami na twarzy!

Awatar użytkownika
Skolopendrokot
Adept

Post autor: Skolopendrokot » ndz mar 10, 2019 7:29 pm

Ja natomiast rozpoczęłam swoją przygodę z Devil May Cry 5 i muszę przyznać, że gra się miodzio. Od czasu Metal Gear Rising nigdzie tak dobrze mi się nie ciachało przeciwników.

Awatar użytkownika
Quithe
nołlife
Kontakt:

Post autor: Quithe » pt mar 15, 2019 3:23 pm

A ja dawno nie kupowałem komiksów i mang, więc rzadziej tu zaglądam :V Ale skoro już mi się o forum przypomniało, to podrzucę wam info o konkursie, który zorganizowałem.

Do wygrania kasa na zakupy na Play-Asia.com i od groma gier, w tym Death Mark na Switcha czy Code Realize: Winter Blessing na PSV. Poza tym zadanie proste, a przy tej liczbie kodów są bardzo wysokie szanse, ze każde zgłoszenie coś dostanie :)

https://myhandhelds.pl/2019/03/11/banne ... s-contest/
https://myhandhelds.pl/ - wortal o konsoli PlayStation Vita i Nintendo Switch, na którym się udzielam.
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”