Alicja w Krainie Serc

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
moojej
Status: Offline

Post autor: moojej » pn kwie 22, 2013 9:17 pm

Z kolejnych wiadomości z Ezkonu :D

Prawdopodobnie wydanie kontynuacji Alicji (czy też innych ścieżek jej przygód, tak głęboko w tym nie siedzę XD ) jest planowane na grudzień. Czekają na swoim forum na opinie o co się starac, czyli ta ankieta z fb ma duże szanse bycia zrealizowaną ;)

Byle nie z Peterem...

Awatar użytkownika
Ame
nołlife

Post autor: Ame » śr maja 01, 2013 11:31 am

mid29 pisze:Sądziłam, że zostanie tam z sympatii do wszystkich, a nie... przez podróbkę jej dawnego ukochanego. Co to ma w ogóle być;(?
Jak się dowiedziałam,że Blood jest podobny do jej byłego narzeczonego to od razu go wykreśliłam,że Alicja go wybierze.Przecież nie weźmie podróbki :D Ale się pomyliłam i to jak!!
Byle nie z Peterem...
Też go nie lubiłam.Dopiero w ostatnim tomie go polubiłam.Strasznie żal mi się go zrobiło,że Alicja nie może sobie przypomnieć Petera.Przez cały czas kibicowałam Juliuszowi i Ace :)

kiri

Post autor: kiri » ndz lip 28, 2013 8:41 pm

Niedawno skończyłam czytać 6 tom i zakończenie bardzo mi się podoba :D Fajna, trochę zwariowana manga. Od początku lubiłam Blood'a, ale wolałabym żeby Alicja była z Ace'em.

Awatar użytkownika
Karlan
Adept

Alicja w Krainie Serc

Post autor: Karlan » pn sie 12, 2019 7:53 pm

Studio JG ogłosiło, że są zmuszeni wycofać ze sprzedaży mangę "Alicja w Krainie Serc".
Uwaga! To już ostatnia szansa na zakup serii "Alicja w Krainie Serc"! Niestety ze względu na upadek firmy QuinRose nie jesteśmy w stanie przedłużyć licencji na ten tytuł. W związku z tym do końca września lub do wyczerpania zapasów możecie nabyć komplet 6 tomów z 40% rabatem lub uzupełnić pojedyncze tomiki z 25% zniżką! Promocja obowiązywać będzie zarówno w sklepie internetowym Yatta.pl, jak i we wszystkich naszych sklepach stacjonarnych.
Szczerze mówiąc, nie brałam tej mangi pod uwagę, ale skoro wyprzedają, i nie będzie dodruków... I to chyba reverse harem, czyli coś co tygryski lubią najbardziej (a przynajmniej ten tu piszący...) 8-) Film był strasznie dziwaczny, ale to jeszcze o niczym nie świadczy.

Awatar użytkownika
Canis
Fanatyk

Alicja w Krainie Serc

Post autor: Canis » pn sie 12, 2019 8:19 pm

Karlan pisze:
pn sie 12, 2019 7:53 pm
I to chyba reverse harem, czyli coś co tygryski lubią najbardziej (a przynajmniej ten tu piszący...)
Raczej tygrysice :wink: . Ale prawda, haremy to coś, co tygrysy lubią najbardziej.

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran

Alicja w Krainie Serc

Post autor: Alzea » pn sie 12, 2019 8:50 pm

Zamówione! A miałam oszczędzać x.X

Awatar użytkownika
Mormicc
Wtajemniczony

Alicja w Krainie Serc

Post autor: Mormicc » pn sie 12, 2019 9:04 pm

Seria nigdy mnie jakoś specjalnie nie interesowała, ale skoro ją wycofują to stwierdziłem, że w sumie to czemu nie. Z drugiej jednak strony cała poprzednia strona tego wątku jest o rozczarowującym zakończeniu, więc chyba dam sobie spokój.
Kupiłbym: Houseki no Kuni, K no Souretsu, Shimanami Tasogare :v

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”