Dorohedoro

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
61
48%
Nie
47
37%
Być może
20
16%

Liczba głosów: 128

Awatar użytkownika
Ame
nołlife

Dorohedoro

Post autor: Ame » sob paź 12, 2019 9:37 pm

Mormicc, Sebek, mają opóźnienia także z premierami. 2 lata temu zostały zapowiedziane artbooki z Naruto, OP, Bleach i Dragonballa i żaden jeszcze nie wyszedł. :( Zapowiedzieli także Judge albo był to Secret(któraś seria związana z Doubt) w któreś wakacje i ani słychu po tym. Akurat to mnie nie obchodziło, ale zapamiętałam. :x Zapowiadali także inne novelki z serii Naruto...

Serię kojarzę tylko przez wasze dobre opinie. Czekam na anime. Jestem ciekawa czy przypadnie mi do gustu. Czarny humor to coś co lubię. :P
Mormicc pisze:
sob paź 12, 2019 8:01 pm
I mam tu na myśli tytuły nie będące dodatkiem
Ja tam jestem wdzięczna, że JPF nie olewa fanów jak Waneko.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Kontakt:
Status: Offline

Dorohedoro

Post autor: zandam » sob paź 12, 2019 10:08 pm

Sebek pisze:
sob paź 12, 2019 8:17 pm
W tym miesiacu wyjdzie 7 mang,
Z czego trzy z nich "przeszły" z poprzedniego miesiąca, a i już coś wspominali, że prawdopodobnie nie wszystkie zostaną wydane w tym miesiącu. >D

Awatar użytkownika
Yuriko
Wtajemniczony

Dorohedoro

Post autor: Yuriko » sob paź 12, 2019 10:16 pm

zandam pisze:
sob paź 12, 2019 10:08 pm
Sebek pisze:
sob paź 12, 2019 8:17 pm
W tym miesiacu wyjdzie 7 mang,
Z czego trzy z nich "przeszły" z poprzedniego miesiąca, a i już coś wspominali, że prawdopodobnie nie wszystkie zostaną wydane w tym miesiącu. >D
A są to normalne edycje, które powinny wychodzić oc 2-3 miesiące, a mają takie obsuwy. Nie ma co już wspominać o Alicie i Akirze.. Mam nadzieję, że kiedyś wyjdą na prostą.
MyAnimeList
► Initial D
► Tegami Bachi
► Beelzebub
► Hidoku Shinai de
► Usagi Drop
► Golden Kamuy
► Youjo Senki

Awatar użytkownika
ociesek
Weteran

Dorohedoro

Post autor: ociesek » ndz paź 13, 2019 8:43 am

Ame pisze:
sob paź 12, 2019 9:37 pm
Zapowiedzieli także Judge albo był to Secret(któraś seria związana z Doubt) w któreś wakacje i ani słychu po tym.
Judge został wydany. Zapowiadali Secret? Jakoś mnie to ominęło.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife

Dorohedoro

Post autor: ninna » ndz paź 13, 2019 11:05 am

ociesek, oficjalnie nie. Ale pamiętam kilkukrotne zapewnienia, że wydadzą. Nawet jakaś orientacyjna data była (w sensie "po takim-a-takim tytule"). Podobnie było z dodatkami do "Gry w Króla": brak oficjalnej zapowiedzi ale miały być. Pamiętam też, jak daaaawno obiecywali "Heart od Thomas" Hagio Moto. Nawet odpisali mi, żeby "czekać na ich wydanie" gdy zastanawiałam się nad angielskim.

Teraz zarówno "Secret", jak i "Heart od Thomas" mam w schowkach na bookdepository czy eBayu :roll:. Nie są to priorytety ale tak szczerze to już nie liczę na polskie wydania.

Awatar użytkownika
Mormicc
Wtajemniczony

Dorohedoro

Post autor: Mormicc » ndz paź 13, 2019 11:10 am

Jeszcze dodatki do Tytanów miały być. Mówili o mangowej wersji "Before the Fall". Z dwa lata temu to było, a pamiętam do teraz jak się wtedy ucieszyłem na tą informację :P
Potwierdzam Secreta, też pamiętam jak o nim mówili.
Kupiłbym: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
Shimanami Tasogare - Dango<3

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita

Dorohedoro

Post autor: Mr.Chiquita » ndz paź 13, 2019 6:53 pm

Myślę, że nie ma brać na serio planów JPF'u. Bo te często im się zmieniają. Kiedyś też tak było. W planach na stronie mieli choćby "Tokyo Babylon" i "Magic Knight Rayearth" Clampa. A wiadomo, kto ostatecznie wydał ten drugi tytuł. :P Pewność wydania można mieć dopiero, gdy pojawi się oficjalne ogłoszenie. Na FB pisali, że czekają na kilka nowych licencji. Ale biorąc pod uwagę fakt, że moce przerobowe JPF'u trochę zmalały, dlatego raczej nie będą spieszyć się z ogłoszeniami. I tak by się nie wyrobili. Liczę, że coś fajnego ogłoszą po Frankfurckich Targach Książki. "Dorohedoro" ma szansę ze względu na anime. Ale raczej nie w najbliższych zapowiedziach.
Mangowe zakupy na ➨ YouTube

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”