nowe mangi waneko

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » pt cze 16, 2017 11:31 pm

Kocham okładki Shików, chce je dotykać. Lubię anime, ale nie ta tyle, aby kupić od razu 11 tomów. Ale może kiedyś kupię, przynajmniej historia i postaci są solidne <3

Okładka Kimi Ni Shika Kikoenai jest najprostszą okładką, jaka mogła się trafić. Waneko i tak ma szansę ją zepsuć xd.

Lubię kreskę autora od Alive, chętnie zobaczyłbym więcej jego mang na rynku, np. Sky High, którym JPF kiedyś kusił w ankiecie :<

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » sob cze 17, 2017 10:06 am

Shiki nie dla mnie. Co do tytułów z tamtych ankiet najbardziej czekam na Trigun. Może w końcu ktoś to wyda. Będę skakał ze szczęścia ^^
Pierwsza jednotomówka raczej nie dla mnie. Może po opiniach się skuszę. Ale pewnie może być tak jak z lasem świetlików że przeczytam i sprzedam.
Z Alive mam ochotę zaryzykować. Opis jest ciekawy i myślę że może mi się to spodobać.
Duchowe Bliźnięta mam ochotę wziąć tylko dlatego aby wesprzeć Josei. Zobaczy co z tego wyjdzie jak zwykle dużo planuje, a potem i tak robię wszystko inaczej bo zapominam.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

pati
Status: Offline

Post autor: pati » sob cze 17, 2017 5:27 pm

- Patrząc na zapowiedzi Waneko (http://waneko.pl/zapowiedzi/) nie interesuje mnie stamtąd nic :(
- Anime Magi kiedyś lubiłam, ale już mi przeszło i nie będę kupować nawet tomów po anime.
- Zastanawiam się nad Kuroshitsuji, choć jestem bardziej na nie i albo poczuję kiedyś, że mam ochotę na historię mangową, albo z czasem stanie się mi ona obojętna (czyli nie).
- I jeszcze rok temu zdecydowanie kupiłabym: Wilczyca i Czarny Książę + Akame ga Kill - teraz jednak przeszła mi faza.
- Hm.. jak na razie to z Waneko mam komplet: Beast Master, Dengeki Daisy, Ao Haru Ride, Absolwenci.
- Na pewno kupię 'Koledzy z klasy' i myślę nad 'Vitamin' - ta... to moje plany - jak bardzo skromnie...
+ Choć ogólnie to mam mnóstwo lubianych przeze mnie mang, niestety niewiele jest takich, które zostały wydawane w Polsce ;/

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » ndz cze 18, 2017 10:45 am

Zapowiedzi może nie są nadzwyczajne, ale nie wykluczam, że wezmę wszystko.
Jak zacząłem szukać czegoś o Kimi Ni Shika Kikoenai, to od razu rzuciło mi się w oczy, że tą kręskę już gdzieś widziałem. Another i Demon Gzechu, sprawa jasna.

Alive kiedyś czytałem i dobrze wspominam, a Shiki wygląda dość ciekawie... Zresztą większość interesujących mnie pozycji mam już wykupionych na kilkanaście miesięcy do przodu.

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » ndz cze 18, 2017 4:24 pm

Swego czasu Shiki zbierało dość pochlebne recenzje a jako, że Higurashi mi zbrzydło to zaryzykuję. Jak będzie tragedia to przestanę kupować.

Z jednotomówek cieszę się, że są to tytuły nie yaoi i na pewno je kupię. Paradoksalnie wciąż czekam na kontynuację Absolwentów. :( Nie rozumiem dlaczego Waneko zaparło się by ich nie wydawać skoro sprzedają się tak samo jak reszta gejozy a licencja na nich nie byłaby tak wysoka jak na niektóre z tej kategorii too....

Wciąż czekam na Haikyuu i w sumie to tyle. Tyle ostatnio Waneko i inne wydawnictwa zapowiedzieli, że nie sposób zbierać wszystkiego. Także dopóki nie zapowiedzą czegoś co mnie serio zainteresuje to nie będę kupować średnio znanych serii. :(

pati
Status: Offline

Post autor: pati » ndz cze 18, 2017 7:19 pm

O ja kontynuacje Absolwentów (szok for me że jest) chętnie i Haikyuu też + Shiki dotrwałam do 3 odcinka anime. Było ok, fabuła szła do przodu, jednak nie ma tam nic co by mnie przyciągało, tak znalazło się w porzuconych (chyba, że serio dalej dzieją się jakieś 'wow' rzeczy, dochodzą jakieś fajne postaci (ktoś wie?) to mogłabym jeszcze spróbować oglądać dalej, a po udanym anime czas na mange) Ale ogólnie to nie lubię horrorów, nie potrafię się w nie wczuć - brak oryginalnych postaci (tylko by jak najbardziej zryte były) i ma być coraz to bardziej 'mrocznie' :spie:

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » ndz cze 18, 2017 8:46 pm

Kontynuację Absolwentów (albo Sora to hara) oraz Haikyuu!! Kupiłabym bez wahania. Szkoda, że zwłaszcza HQ się nie interesują, bo już wielokrotnie o tym pisali. Ech. Mam wrażenie, że nikt nigdy nie wyda moich ulubionych serii, jak na razie nigdy z żadnego z dotychczasowych forumowych rankingów nie wydano jakiegokolwiek tytułu z mojej listy w kategorii mangi, czuję się beznadziejnym przypadkiem. Straciłam już całkiem nadzieję.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » ndz cze 18, 2017 11:00 pm

Ishy pisze:Z jednotomówek cieszę się, że są to tytuły nie yaoi i na pewno je kupię. Paradoksalnie wciąż czekam na kontynuację Absolwentów. Nie rozumiem dlaczego Waneko zaparło się by ich nie wydawać skoro sprzedają się tak samo jak reszta gejozy a licencja na nich nie byłaby tak wysoka jak na niektóre z tej kategorii too....
Ja właśnie dzisiaj czytałam Absolwentów i mi się smutno zrobiło, że nie będzie kontynuacji. :(

pati
Status: Offline

Post autor: pati » pn cze 19, 2017 11:49 am

Kocurzyca pisze:Mam wrażenie, że nikt nigdy nie wyda moich ulubionych serii
Rozumiem ten ból :smuteczek:

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » pn cze 19, 2017 3:12 pm

pati pisze:Kocurzyca napisał/a:
Mam wrażenie, że nikt nigdy nie wyda moich ulubionych serii


Rozumiem ten ból
Nie tracić wiary.. Na wszystko przyjdzie czas i pora!
(Wydanie Magi w naszym kraju... Myślałam, że to nigdy ni nastanie...)

pati
Status: Offline

Post autor: pati » pn cze 19, 2017 9:22 pm

Cavaliere pisze:Nie tracić wiary.. Na wszystko przyjdzie czas i pora!
ech no dobra za 5 lat będę narzekać (jeśli nic w tym czasie się nie zmieni) + W sumie swoją pierwszą mange (Ao Haru Ride) kupiłam jakieś kilka miesięcy temu - ciute po wakacjach, więc raczej jestem początkującą. Tak więc cierpliwości cierpliwości ja.

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » pn cze 19, 2017 10:32 pm

Ja tam nadal czekam na Octave...

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » pt cze 30, 2017 4:39 pm

Trochę sobie odpoczniemy od zapowiedzi :P
Skoro w lipcu nie będzie ogłoszeń, to nowości poznamy w sierpniu?
[Madziozord] W sierpniu tez nic nie ogłaszamy... :(

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2795
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » pt cze 30, 2017 5:24 pm

Jakoś w to nie wierze :P

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Post autor: KubciO » pt cze 30, 2017 5:43 pm

Też mi ciężko w to uwierzyć. Gdzieś koło południa zastanawiałem się właśnie, co zostanie w sierpniu ogłoszone, a tu taka nowina. Dwa miesiące bez zapowiedzi? Niemożliwe :P

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » pt cze 30, 2017 7:35 pm

Obdarowali nas już dość sporą ilością tytułów i mają plan zapełniony. Trochę odpoczynku :mrgreen:

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pt cze 30, 2017 8:10 pm

A ja tam żałuję, ponieważ ostatnio niewiele nowości od Waneko przypadło mi do gustu :P Zresztą czuję jakąś pustkę, kiedy nic nie ogłaszają xD Teraz zasypują nas samymi yaoi ^^
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pn lip 03, 2017 5:35 pm

Lipcowe zapowiedzi. :P
Obrazek

Dla mnie: Książę, Pieski, Egzo, Posępny, Cud, Momochi, Kuroko. 7/14

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Post autor: KubciO » pn lip 03, 2017 5:41 pm

Ja się pokuszę na 6 tomików spośród 14 zaplanowanych na lipiec - Szkolne Życie!, Posępny, Bakuman, Dimension W, Kuro, Cykady.
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Lunatyczka » pn lip 03, 2017 5:47 pm

Dla mnie AnE, Nasz Cud (jak dozbieram, bo na razie mam tylko 1 tom :P ), Księga Vanitasa i Kuro, czyli 4/12 :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości