Nowy magazyn mangowy na miarę XXIw !

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Naczelny
Status: Offline

Nowy magazyn mangowy na miarę XXIw !

Post autor: Naczelny » wt paź 18, 2005 11:55 am

Chciałem poinformować że w 2006r.(na początku) pojawi się nowy magazyn poświęcony waszemu hobby. Będzie on poświęcony nie tylko mandze i anime ale także Japonii, która jak wiecie jest szeroko powiązana z tematem. Mam nadzieję że przyjmiecie nas otwarcie, a my ze swojej strony postaramy się być jak najlepsi. Jutro podam więcej szczegółów co do nowego projektu, a dziś tylko powiem że magazyn będzie miał około 200 stron(tak, nie 100 a 200) i nie jest projektem polskim. Będzie to odwzorowanie jednego z zagranicznych magazynów mangowych. Za około miesiąc wystartuje oficjalna strona naszego pisma.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt paź 18, 2005 12:01 pm

Mam nadzieje, że nie jest to jakiś głupi żart :roll:

BTW. Po co zakładać dwa takie same tematy? :?
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

.spk
Status: Offline

Post autor: .spk » wt paź 18, 2005 2:32 pm

Ja sie zastanawiam czemu ten dział wciąż tu jest jak ani mangazynu ani kawaii już nie ma.

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » wt paź 18, 2005 4:21 pm

Gotenks pisze:Mam nadzieje, że nie jest to jakiś głupi żart :roll:
Spróbowali by żartowac na taki temat :evil:
Mnie martwi raczej to czy wypali

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt paź 18, 2005 7:25 pm

200 stron ma byc fajnie :D , mam nadzieje, że będzie ciekawe i nie za drogie. I oczywiscie, jak zostanie wydane to przetrwa na naszym rynku^^

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » wt paź 18, 2005 7:36 pm

Zapowiada się ciekawie. Pożyjemy zobaczymy.

Naczelny
Status: Offline

Post autor: Naczelny » śr paź 19, 2005 8:36 am

Tak więc dzisiaj już troszkę więcej mi wiadomo niż dotychczas:)
Magazyn będzie nosił tytuł „Newtype” zapewne wielu z was spotkało się już z tym tytułem. Będzie on nie tyle projektem zagranicznym(Newtype sprzedawany jest w wielu innych krajach), co w znacznej mierze Polskim. Naszym zadaniem będzie przełamanie stereotypów, i pokazywanie ludziom że nasze hobby jest naprawdę fascynujące i dobre.
Niebawem ruszy nasza strona www, a tymczasem mogę wam podać kilka istotnych informacji dotyczących naszego magazynu:
Poniżej prezentuję okładkę polskiego wydania Newtype(nie wykluczone że jeszcze się zmieni), niestety jest na razie tak mała ze względów technicznych i serwerowych. Dopóki nie mamy swojego serwera korzystamy z darmowego miasta Interii. Większy rysunek na tamtym serwerze mógłby się nie pokazywać.
Obrazek
Będziemy mieli 185 stron,
i UWAGA! Cena to tylko 9.99 i zapewniam że nie jest to tylko cena promocyjna, lecz już stała.
To na dziś tyle nowych informacji. Niedługo pojawią się kolejne nowości!

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr paź 19, 2005 9:15 am

Okładka wygląda slicznie*___*. Jak narazie wygląda zachęcająco^^

animemanga
Status: Offline

Post autor: animemanga » śr paź 19, 2005 10:13 am

Nie wiem czy pomysł się przyjmie, bo wiele osób w tym ja deklaruje że nie będzie kupowało mangowych czsopism, więc jeśli nie zaoferują jakiś ciekawych dodatków to może skńczyć tak samo jak mangazyn.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr paź 19, 2005 10:52 am

Naczelny pisze:Chciałem poinformować że w 2006r.(na początku) pojawi się nowy magazyn poświęcony waszemu hobby.
Czyli: nie od fanów, dla fanów. Tak?
Naczelny pisze:Będzie on poświęcony nie tylko mandze i anime ale także Japonii, która jak wiecie jest szeroko powiązana z tematem.
Naprawdę? Nie wiedziałem :shock:
Naczelny pisze:(...) i nie jest projektem polskim
Naczelny pisze:Będzie on nie tyle projektem zagranicznym (...), co w znacznej mierze Polskim.
Make up your mind :roll:
Naczelny pisze:Poniżej prezentuję okładkę polskiego wydania Newtype(nie wykluczone że jeszcze się zmieni), niestety jest na razie tak mała ze względów technicznych i serwerowych. Dopóki nie mamy swojego serwera korzystamy z darmowego miasta Interii. Większy rysunek na tamtym serwerze mógłby się nie pokazywać.
www.imageshack.us

Zmieści się tam naprawdę spory obrazek... i bez problemów "będzie się pokazywać". :roll:
Naczelny pisze:Będziemy mieli 185 stron,
i UWAGA! Cena to tylko 9.99 i zapewniam że nie jest to tylko cena promocyjna, lecz już stała.
Macie jakąś dotację? Czy będziecie żyć o wodzie i sucharkach?

Tak w ogóle, to jakiś żart jest chyba. Prawda?
To nie żart? To w takim razie, życzę powodzenia (szczerze).
Dawno już żadne mangowe czasopismo nie wyszło, będzie fajnie :P

.spk
Status: Offline

Post autor: .spk » śr paź 19, 2005 1:48 pm

Już widze jak długo pociągną na polskim rynku.

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr paź 19, 2005 2:32 pm

... czy to naprawde prawda? Newtype polski ._____.
*krzyczy ze szczescia*

echh a tak sczerze to nie wiem czy w to wierzyc .____.

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » śr paź 19, 2005 2:47 pm

Szczerze mówiąc, gdy przypominam sobie losy wcześniejszych magazynów to jakoś niezbyt wierzę w udanie się tego projektu ale będę trzymać kciuki ;)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » śr paź 19, 2005 3:48 pm

Naczelny pisze:Naszym zadaniem będzie przełamanie stereotypów, i pokazywanie ludziom że nasze hobby jest naprawdę fascynujące i dobre.
Nie jesteście w tym pierwsi. Jak dotąd efektów brak :lol: I choć wątpię czy wam się uda (bo i jak? do nie-mangowców mangową okładką?), życzę powodzenia.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr paź 19, 2005 4:51 pm

Pożyjemy, zobaczymy...
Jeżeli się pojawi na rynku polskim Newtype to się zapoznam. Amerykańska edycja mi się nawet dosyć podoba.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr paź 19, 2005 5:50 pm

Nie chce mi sie w to uwierzyc troche :roll:
Ta cena jest podejrzanie niska, no i ta okladka, nawet ja moglbym cos takiego w sklecić w programie graficznym :roll:

Mimo wszystko zycze powodzenia, jesli wyjdzie, to kupie pierwszy numer na 100%. Jak bedzie pozniej to sie zobaczy :)

BTW. Bylbym zapomnial. Mam jeden numer Newtype (japonski) i czy zawartosc bedzie podobna? Tzn czesc stron czarnobiala na papierze gorszej jakosci, jakas manga w odcinkach? Czy beda jakies dodatki (typu plyta DVD)?
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr paź 19, 2005 6:06 pm

Skoro Gotenks już poruszył te kwestie to ja już też na poważnie...
Cena wydaje się "lekko" nierealna. Samo stwierdzenie, że ma to być Newtype, wydaje się nierealne. Okładka trąci amatorszczyzną: Ichigo 100% w lewym dolnym rogu, później znów Ichigo 100% po japońsku wyżej po prawej, jeszcze jedno popularne logo, jakiś kod kreskowy, maly nieczytelny format obrazka (bez problemu na darmowych można wrzucać większe). Ogólnie to nie wierze, prędzej na żart mi to wygląda. Ale oczywiście mogę się mylić. Pożyjemy, zobaczymy.
Jeśli naprawdę ktoś ma zamiar coś takiego wydać - szczerze życzę powodzenia,
nie omieszkam sprawdzić pierwszego numeru.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr paź 19, 2005 6:17 pm

Gotenks pisze:Nie chce mi sie w to uwierzyc troche :roll:
Ta cena jest podejrzanie niska, no i ta okladka, nawet ja moglbym cos takiego w sklecić w programie graficznym :roll:

Dlatego napisałem "pożyjemy, zobaczymy".
BTW. Bylbym zapomnial. Mam jeden numer Newtype (japonski) i czy zawartosc bedzie podobna? Tzn czesc stron czarnobiala na papierze gorszej jakosci, jakas manga w odcinkach? Czy beda jakies dodatki (typu plyta DVD)?
Jeżeli faktycznie czasopismo się pokaże i będzie w takiej cenie, to papier mieszany będzie na 99%, mangi mogą być acz nie muszą, a o płytkach DVD zapomnij.

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr paź 19, 2005 6:25 pm

JEŚLI to prawda to bardzo fajnie. Z chęcią kupie pierwszy numer.

Chociaż przy tej cenie papier pewnie będzie taki jak w mangach Kasenu...

Naczelny
Status: Offline

Post autor: Naczelny » czw paź 20, 2005 7:00 am

Oczywiście to wszystko to był tylko zbyt mający na celu zmotywowanie fanów do działania. Zapewne nie wielu się coś takiego spodobało i teraz zaczną siębluzgi, jednak mam nadzieję że załapiecie o co mi chodzi. Teraz czekam na pomysły:)

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości