Nawiedzony dom

Tutaj zajmujemy się mangami i książkami od Hanami
ODPOWIEDZ
bidubi
Status: Offline

Nawiedzony dom

Post autor: bidubi » pn mar 19, 2012 10:54 am

[center]Obrazek[/center]
Bycie nastolatkiem nie jest i nigdy nie było proste. Szkoła, pierwsze miłości, poszukiwania własnego indywidualnego stylu... Sabat właśnie przez to wszystko przechodzi. Przystojny, popularny, miły chłopak ma poważne problemy ze zalezieniem dziewczyny. Wszystkie przedstawicielki płci pięknej porzucają go po pierwszej i jedynej wizycie w jego domu. Winna temu jest ekscentryczna rodzinka, której styl życia znacznie odbiega od japońskich standardów. Szkielety w szafie, laleczki voodoo, wiktoriańskie wnętrza – no cóż, takie rzeczy to codzienność jeśli się mieszka w nawiedzonym domu…

„Nawiedzony dom” to zbiór komediowych opowieści zamkniętych w jednym tomie i utrzymanych w charakterystycznym dla Mitsukazu Mihary gotyckim klimacie.

Mihara Mitsukazu urodziła się w 1970 roku. W 1994 roku zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie dla debiutantów organizowanym przez czasopismo Feel Young. Prace Mihary wyróżniają się mocnym kontrastem a także nawiązaniami do stylistyki gotyckiej i literatury japońskiej. Poza regularnymi publikacjami w magazynach komiksowych, Mihara współpracowała również z czasopismem Gothic & Lolita Bible, na potrzeby którego przygotowywała arty (jej rysunki zdobiły okładki) oraz krótkie, zamknięte formy komiksowe. Dotychczas z pracami Mihary mogli zapoznać się czytelnicy w Stanach Zjednoczonych, Korei i Niemczech.
[center]
Format: 150 x 210 mm
Ilość stron: 192
Oprawa: miękka
Papier: offset
Cena okładkowa: 29.00 zł
ISBN 978-83-60740-72-9
Data publikacji: marzec 2012[/center]

Wukau
Status: Offline

Post autor: Wukau » wt mar 20, 2012 2:11 am

Wygląda ciekawie i na pewno kupie :D

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » wt mar 20, 2012 2:23 am

Szkoda, że to jedyny pewniak od Hanami w tym roku (nie liczę Ikigami i Pluto, mam raczej na myśli jakieś nowości). Sama manga jednak może być ciekawa.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » śr cze 24, 2015 6:27 pm

Jak mogłem tego nie kupić wcześniej...
Już od trzeciej strony wiedziałem że mi się spodoba. Krótkie historyjki utrzymane w klimatach rodziny Adamsów. :D
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości