Inu Yasha

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
Namida-chan
Status: Offline

Post autor: Namida-chan » czw lis 17, 2011 11:38 pm

InuYasha umarł śmiercią tragiczną.. >.> Jeszcze trochę i minie rok od wydania ostatniego tomu. A w zapowiedziach Egmontu same komiksy, ani jednej mangi.. :/ Żal i rozpacz człowieka ogarnia.. W Japonii Inu już się skończył, więc wiadomo ile jest tomów. Mogliby w końcu z tym ruszyc.. T__T

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt gru 13, 2011 3:40 pm

Namida-chan pisze:InuYasha umarł śmiercią tragiczną.
Nie tylko on ;)

Ech ten Egmont. Narzekają ,że nie ma kto mang kupować. Jakby wydawali wszystko na czas a nie z kilku rocznymi przerwami to może by tak nie było :roll:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Namida-chan
Status: Offline

Post autor: Namida-chan » wt gru 13, 2011 6:16 pm

To raz, bo ja kupuję Inu Yashę, bo kocham anime, za Ranmę się nie brałam, a myślałam o Kenshinie, całe szczęście, że się nie zdecydowałam. Miałabym już teraz trzy przerwane tytuły xP

Inna sprawa, że wydawnictwo też ma rację, jakby na jakimś kanale u nas zaczęli emitować anime Inuyasha to sprzedaż mangi by mogła ruszyć. Skoro wolno im schodzą, to im się nie opłaca wydawać nowych tomów. Nie myślą o fanach, tylko o zysku, ale czy to kogokolwiek dziwi? ;)

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » pn lut 06, 2012 11:52 am

To nie pozostaje mi zrobić nic innego jak odsprzedać tomiki 1-3 lub zamówić sobie wydanie angielskie :?

Namida-chan
Status: Offline

Post autor: Namida-chan » pn lut 06, 2012 3:23 pm

Ja się zastanawiam czy czasem nie dokupić tych kilku brakujących do 23 w polskim wydaniu, a reszty nie ściągnąć angielskiego wydania. Wiem, że trochę dziwnie to będzie wyglądać, tak pół na pół, ale nie dostanę za te tomy, które mam, tyle żeby się opłacało je sprzedawać.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » pn lut 06, 2012 5:19 pm

InuYasha w zbiorczym wydaniu wydaje się jedynym sensownym zakupem, ale jeszcze nie wszystkie tomy się w ten sposób ukazały.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pn lut 06, 2012 6:45 pm

Namida-chan, to jest pikuś. Mam 10 voli TPB "Transmetropolitan" w 5 różnych wydaniach, jest rozmaicie :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości