Nowości od Studia JG

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » pt wrz 02, 2011 1:19 pm

Toy Box'a na pewno nie kupię. Natomiast co do reszty tytułów, to na bank będę kontynuowała kupno Drug-On, chociaż coś mnie strzela jak pomyśle o przerwach między poszczególnymi tomami. A pozostałe tytuły z zapowiedzi mnie zaintwresowały, więc na pewno Alicję i Innocent kupię, a nad Zakuro pomyślę jeszcze. Ale na 4 Hetalię już nie mogę się doczekać. Gdyby jeszcze artbooka wydali. Ach marzenia~ :kawaii:

Silla
Status: Offline

Post autor: Silla » pt wrz 02, 2011 2:28 pm

Hador, dlatego ja stwierdziłam, że Drug-On przeczytam dopiero wtedy, kiedy JG wyda wszystkie tomy :P Więc na razie kupuję w ciemno. Alice, Innocent i Zakuro kupię na 100%

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pt wrz 02, 2011 10:13 pm

kupiłaś Drug-on i nie przeczytałaś? Ja bym tak nie mogła :O (chyba że coś źle zrozumiałam)

Silla
Status: Offline

Post autor: Silla » pt wrz 02, 2011 11:36 pm

Dobrze zrozumiałaś, kupiłam go w marcu i do tej pory stoi na półce nieprzeczytany. Ale stwierdziłam, że kij wie, ile czasu będę czekać na 2 tom i czekając mogę zapomnieć, co w ogóle było w 1 tomie i o co w się rozchodzi.

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » sob wrz 03, 2011 11:44 am

Silla pisze:Dobrze zrozumiałaś, kupiłam go w marcu i do tej pory stoi na półce nieprzeczytany. Ale stwierdziłam, że kij wie, ile czasu będę czekać na 2 tom i czekając mogę zapomnieć, co w ogóle było w 1 tomie i o co w się rozchodzi.
Ja kupiłam i przeczytałam 1 tom, podobał mi się. A Studio JG potwierdza 2 tom we wrześniu więc czekam..

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » sob wrz 03, 2011 12:49 pm

Ja się zastanawiam nad "Innocent" i "Zakuro"... chociaż nie znam ani jednego, ani drugiego XD...

Sharpys
Status: Offline

Post autor: Sharpys » śr paź 05, 2011 11:39 am

1. Tokyo Toy Box kupię oczywiście
2. Alicję no kupię ale dopiero po ukazaniu się całej serii w obawie na przerwanie.
3. Drug-on tak jak Alicja poczekam na dokończenie serii w obawie o ponowne jest przerwanie.
4. Zakuro, tytuł ten kupię może też nie od razu.
5. Innocent , 1-tomówka tak ? To tytuł od razu.

Studio JG nie jest takim pewnym wydawnictwem przerwało już kilka serii.
Może i wyszli już na prostą ale ja jakoś nie potrafię odzyskać do nich zaufania.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » śr paź 05, 2011 1:25 pm

Prostą to oni mają ścieżkę do opóźnień :P

Sharpys
Status: Offline

Post autor: Sharpys » czw paź 06, 2011 3:40 pm

No już bez przesady , trzeba im dobrze życzyć.
Przerwali Drug-on'a ale widać , że nie zostawią tak tego i wznawiają.
Za to dla nich wielki +.

Kaile
Status: Offline

Post autor: Kaile » czw paź 06, 2011 4:06 pm

Ale ile można? Czy oni kiedykolwiek, cokolwiek wydali w terminie?

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » czw paź 06, 2011 6:04 pm

chyba na początku swojej działalności jak wydawali Otaku choć nie jestem pewna bo nie kupuje ale mangi zawsze opóźnienia albo nie dokończone serie (Boys summer,Star craft)
Obrazek

Kaile
Status: Offline

Post autor: Kaile » czw paź 06, 2011 7:34 pm

No dobra, otaku zwykle było w terminie, ale mangi nigdy...niech lepiej planując wydanie na styczeń zapowiadają listopad. Powinni się wyrobić.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » czw paź 06, 2011 8:18 pm

Wiesz jak JG zapowiada coś to najlepiej dolicz 1-2 miesiące do przodu do wydania :twisted:,nie chce byś złośliwa ale JG puki co daje ciała jeżeli chodzi o wydawanie w terminie :roll:
Obrazek

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » pt paź 07, 2011 3:14 pm

Od dzisiaj w sklepach komiksowych oraz sieci salonów Empik można kupić pierwszy tom mangi "Tokyo Toy Box", autorstwa UME (Takahiro Ozawa, Asako Seo). Jest to pierwszy z dwóch tomów serii "Tokyo Toy Box".

Poniżej przedstawiamy opis serii:

Akihabara, Tokio. Niewielka wytwórnia gier wideo - Studio G3, walczy o byt na okrutnym rynku. Jej dyrektor, idealistyczny, nieodpowiedzialny, wiecznie nieogolony Tenkawa Taiyō zrobi absolutnie wszystko, by stworzyć grę, która podbije serca ludzi.

Ōtemachi, Tokio. Odnosząca sukcesy w świecie biznesu karierowiczka Tsukiyama Hoshino przeżywa kryzys ambicji, gdy zostaje nagle przeniesiona do podupadającej wytwórni gier z zadaniem wydźwignięcia jej z problemów finansowych. W to i tak niefortunne połączenie dwóch zupełnie różnych światów – żyjącego ideałami Taiyō i twardo stąpającej po ziemi Tsukiyamy, wdziera się firma będąca prawdziwą potęgą na rynku gamingowym, a wraz z nią – tajemniczy Sensui Izuru. Tak zaczyna się gra, w której stawką jest istnienie Studia G3!

„Tokyo Toy Box” to precyzyjne ukazanie bezpardonowych realiów rynku gamingowego „od kuchni”, gdzie polem walki są komputery, a bronią – wyobraźnia. Obowiązkowa pozycja dla każdego fana japońskich gier!

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » wt lis 29, 2011 5:31 pm

Szok - "The Innocent" wyjdzie zgodnie z zapowiedzianym terminem oO

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » wt lis 29, 2011 5:59 pm

Już wyszedł :) A "Alicja" będzie za 1,5 tygodnia.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » wt lis 29, 2011 7:12 pm

A do kiedy będzie dostępna prenumerata na pierwsze 6 tomów? (jestem w trybie oczekiwania na wypłatę :mrafroamerykanin: )

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » wt lis 29, 2011 8:14 pm

o nie mogę się doczekać mojej prenumeraty z Alicją :) hmm a zakuro planowana jest na styczeń?
Obrazek

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » wt lis 29, 2011 11:00 pm

Naq pisze:Już wyszedł
Ba! Już w Empikach jest!

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » sob sty 07, 2012 11:15 pm

Mnie nasuwa się pytanie co z ,,Otome youkai zakuro'' obiecaną na grudzień 2011?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości