FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie
Autor Wiadomość
Shizuka-san 

Wysłany: Czw 04 Sie, 2011   Pytanie

Mam pytanie do posiadaczy omnibusa Cardcaptor Sakura przymierzam się do kupna ale zauważyłam dwie okładki. Jedna taka:

A druga taka:

Która to wydanie Dark Horse? I co to za druga? Z drugim omnibusem też tak jest i nie wiem o co chodzi.

Sonia
Adept

Wysłany: Czw 04 Sie, 2011   

Ta pierwsza jest prawidłowa. Pewno ta druga, to jakaś wstępna wersja okładki, która nie została ostatecznie zaakceptowana przez Japończyków.

kare_reiko 
How you remind me

Wysłany: Wto 23 Sie, 2011   

No książeczkę mam jusz praktycznie od stycznia i powiem jedno, najładniejsze wydanie mangi jakie kiedykolwiek widziałam, okładka kredowa bardzo ładnie zrobiona, co prawa bez zakładek i obwoluty. Jedyny minus, że grzbiet jest delikatny, nie na tyle że sie rozleci ale jeśli sie rozchyli za bardzo to mogą sie zrobić "rowki" coś jak książki Harrego Pottera te gróbsze cześci.

Dalej, druki jest idealny, tusz odpowienio nasycony, czerń jest czernią jednym słowem. No i wydanie jest wypełnione kolorowymi ilustracjami które można było znaleść w artbookach plus orginalne strony kolorowe które były wersji wydawanej w tomikach mang wydania japońskiego.
Co dalej powiedzieć, warte zakupu 3 tomiki w 1 książce. Na tom 2 przyszło troche czekać i dopiero niedawno został wydany, pewnie następny też tak bedzie trza czekać ale jest tego warte. 1 tomik kupisz w empiku , d2 jeszcze nie ma i nie wiadomo czy bedzie bo coś ostatnio mangi w jezyku ang poznikały z katalogu internetowego a szkoda bo nie trza było za przesyłkę płacić, a i na Clover'a tego wydawnictewa miałam chrapke no i MKR

Odpowiedz do tematu