tom 7

Podforum wszystkich miłośników Vampire Knight
neena
Status: Offline

Post autor: neena » czw cze 23, 2011 10:36 am

no właśnie.. wie ktoś coś, czy waneko będzie kontynuować wydawanie tej mangi? prenumerata jest tylko do 9 tomu..

Hachiko
Status: Offline

Post autor: Hachiko » czw cze 23, 2011 1:46 pm

Kiedyś Waneko napisało, że tę serię będzie wydawało do końca bez względu na to ile tomów wyjdzie. Ale teraz nie pamiętam jaki to był temat i odnośnie czego toczyła się dyskusja :)

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » czw cze 23, 2011 7:56 pm

Na pewno wydadzą całość :), zresztą w zapowiedziach można zobaczyć, że tom 12 wyjdzie w marcu^^

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » czw cze 23, 2011 10:11 pm

Prenumerata do 9 tomu pojawiła się w momencie gdy Waneko ogłosiło, że wyda VK. Z tego co pamiętam w owym czasie w Japonii było tylko tyle tomów.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt cze 24, 2011 11:18 pm

W sklepiku można już zamawiać prenumeratę od tomu 10 do 14 :D.

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » wt lip 05, 2011 12:32 pm

Co sądzicie o okładce tomu 8? Mnie się podoba :mrgreen:
Tak przy okazji w Japonii wyszło 14 tomów ale jest już odpowiednia ilość chapterów na tom 15 więc to tylko kwestia czasu, tom 16 też na pewno będzie bo są już 2 chaptery na niego.
SPOILER:Kaname będzie bratem Yuki, i będzie chciał byż razem a nią.
Ostatnio zmieniony wt lip 05, 2011 3:03 pm przez telajel, łącznie zmieniany 1 raz.

Kafka
Status: Offline

Post autor: Kafka » wt lip 05, 2011 2:56 pm

telajel, nie spam tylko spoiler ;)

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » wt lip 05, 2011 3:04 pm

Czyżbym się pomyliła, no tak ostatnio za dużo spamowania było:D A co sądzicie o okładce(pytam od strony rysunku)

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » wt lip 05, 2011 3:32 pm

Tom w empiku widziałam, przejrzałam i dałam sobie spokój.
Historia ciągnie się jak flaki z olejem, bohaterom siłą rzeczy brak jakiegokolwiek wybicia i charakteru(!) żeby pozostać na dłużej w umyśle czytelnika i nawet po tych 6 tomach nadal pamętam imiona tylko trzech głównych postaci. Jakiejś fantastycznej akcji też nie ma, większość da się przewidzieć, a jak się dowiedziałam o tych wszystkich spowinowaceniach/skoligaceniach, które się potem pojawiają to przewróciłam oczami z irytacji. Też nie można było niczego lepszego wymyśleć. Za historię z tym tytułem podziękuję, te całe wampiry to nie na moje nerwy. :P

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » wt lip 05, 2011 10:25 pm

telajel pisze:Czyżbym się pomyliła, no tak ostatnio za dużo spamowania było:D A co sądzicie o okładce(pytam od strony rysunku)
To jest temat o tomie siódmym, załóż temat o tomie ósmym i tam pogadamy o okładce. Bo też mam coś na ten temat do powiedzenia ;)

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » śr lip 06, 2011 11:47 am

Sonia pisze: To jest temat o tomie siódmym, załóż temat o tomie ósmym i tam pogadamy o okładce. Bo też mam coś na ten temat do powiedzenia ;)
as you wish:http://forum.waneko.pl/viewtopic.php?p=87298#87298

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Vampire Knight"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości