SPECIAL A

Forum dotyczące Special A i wszystkiego co z nim związane.
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » sob lut 26, 2011 8:39 am

To może pytanie: kto uważa, że "SPECIAL A" to nudny tasiemiec, a kto się z tym nie zgadza?
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

AQ
Status: Offline

Post autor: AQ » sob lut 26, 2011 2:35 pm

wataken pisze:To może pytanie: kto uważa, że "SPECIAL A" to nudny tasiemiec, a kto się z tym nie zgadza?
Ja uważam, że Special A to nudny tasiemiec.

mila
Status: Offline

Post autor: mila » sob lut 26, 2011 2:46 pm

Jak wyżej.

kyo23
Status: Offline

Post autor: kyo23 » sob lut 26, 2011 2:48 pm

Ja także nie jestem zainteresowana tą mangą.

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » sob lut 26, 2011 2:49 pm

Może nie powinienem się wypowiadać, skoro nie czytałem, ale 17 tomowe shojo z Hana to yume- nie brzmi mi to za dobrze.

kamiookami
Posty: 77
Rejestracja: pt lut 18, 2011 11:45 am
Status: Offline

Post autor: kamiookami » sob lut 26, 2011 3:53 pm

Nuda, mało humoru i powielanie schematów. Anime uszło w tłoku, ale mangę rzuciłam po około 2 tomach.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » sob lut 26, 2011 4:42 pm

Nic nadzwyczajnego, gdybym nie miał co kupować to może bym się skusił, w innym przypadku nie.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » sob lut 26, 2011 4:46 pm

OgóreKiszony pisze:Nic nadzwyczajnego, gdybym nie miał co kupować to może bym się skusił, w innym przypadku nie.
dokładnie to samo w moim przypadku :)

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob lut 26, 2011 5:41 pm

Poczytałem o tym, bo A-G miało wydać animca. Nie zainteresowało mnie, a 17 tomów czegoś takiego u mnie odpada już w przedbiegach.

Lalaith
Status: Offline

Post autor: Lalaith » sob lut 26, 2011 10:15 pm

Jak dla mnie to rzeczywiście było i za długie i mało ciekawe

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pn lut 28, 2011 11:09 am

Wersja pierwsza - nudny tasiemiec. Próbowałam do niej podejść ,jak do środka rozluźniającego, ale po 2. odcinku się poddałam. To co w pierwszym odcinku/tomiku bawi, niekoniecznie musi bawić w kolejnych.

Alrietsu
Status: Offline

Post autor: Alrietsu » pn lut 28, 2011 7:10 pm

17 tomów to zdecydowanie za dużo, tym bardziej, że ta manga nie jest jakąś szczególnie odkrywczą. Nuda, po prostu.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pn lut 28, 2011 9:19 pm

Przy tak zgodnych głosach mam nadzieję, że wydawnictwo podejmie jedynie słuszną decyzję :twisted: .

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt mar 01, 2011 7:55 pm

Pierwsze komentarze w tym temacie były super pozytywne, teraz wszyscy są "na nie". Cóż, jest to manga dla młodszych czytelniczek wiec glosy dorosłych lub doroślejących czytelników są z oczywistych przyczyn negatywne. Z innych jednak źródeł mamy bardzo pozytywne opinie na temat popularności tego tytułu. Kto wie, może kiedyś manga ta pojawi się w naszej ofercie. Oczywiście jeśli ktoś ma inne propozycje mang dla nastolatek w wieku 13-15 to chętnie o nich poczytamy. Prosimy starsze miłośniczki shojo o niewpadanie w panikę, fakt, ze chcemy wydać jakieś shojo dla młodszych dziewczyn nie wyklucza wydania w najbliższym czasie również bardziej dojrzałej mangi z tego gatunku. Czekamy na dalsze opinie na temat Special A pomocne w podjęciu przez nas decyzji na temat tego tytułu.
Nad takimi tytułami jak ten warto zastanawiać sie: "gdybym był/była małą dziewczynką to ten tytuł...".
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » wt mar 01, 2011 8:13 pm

Nie chcę wchodzić w skórę małej dziewczynki (Yanka - nawiązując do acepa xD).

EDIT dół
dziękuję, jedna z niewielu dobrych wiadomości dzisiaj :)
Ostatnio zmieniony wt mar 01, 2011 8:21 pm przez Quithe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt mar 01, 2011 8:17 pm

Nie chcę wchodzić w skórę małej dziewczynki
Quithe, łaskawie zwalniamy Cię z tego obowiązku ;)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » wt mar 01, 2011 11:33 pm

Były tylko cztery pozytywne opinie, a więc niezbyt dużo...
A co do innego spojrzenia na tytuł to...Gdybym była małą dziewczynką to ten tytuł odrzuciłby mnie ze względu na swoją kreskę. Zresztą jako dziewczynka/nastolatka uwielbiałam Czarodziejkę z Księżyca, Fushigi Yuugi, Kamikaze kaitō Jeanne i Marsa etc. Z tego, co pamiętam to największą uwagę zwracałam wtedy na kreskę, humor i dopiero potem na dosyć udany wątek romantyczny...więc Special A odpadłoby już w przedbiegach...
Hmm jedyne tytuły tego typu, które przychodzą mi do głowy to Skip Beat, Hana Yori Dango, Alice 19th, Hanazakari no Kimitachi e, Magical x Miracle! i Arisa...
Podczas przeszukiwania najbardziej popularnych tytułów w USA trafiłam jeszcze na Rasetsu Obrazek, Black Bird Obrazek i Hadashi de Bara wo Fume .Obrazek

Kyle
Status: Offline

Post autor: Kyle » wt mar 01, 2011 11:38 pm

Nie znam serii. Ktoś powie że nie powinienem się wypowiadać, ale moim zdaniem jest to jakiś jej wyznacznik.

Zdecydowanie tak jednak dla Ichigo 100% wymienione wcześniej.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » śr mar 02, 2011 8:16 am

Jak zaczynałam przygodę z mangą moją pierwszą była Kamikaze kaito Jeanne i do tej pory bardzo lubię Arine Tanemurę,tak samo oglądając Fushigi Yuugi na Hyper od razu chciałam mieć mangę chociaż porównując FY a FY genbu kaiden to kreska Watase wspaniale teraz wygląda w sumie bym kupiła wszystko od Watase (ale to jako fanka) a skoro Waneko chcę też wydać popularną serie może też nią być wspomniany wyżej "Skip Beat!" popularny tytuł także i u nas jak i w USA

Co do S*A oglądając anime chyba 3-2 lata temu bardzo mi się podobało wiec cofnąć się o te 2-3 lata pewnie bym kupiła chociaż jako zagorzała fanka shojek mam wszystkie tytuły o tej tematyce z polskich wydawnictw :P
Obrazek

CrimsonCamellia
Status: Offline

Post autor: CrimsonCamellia » śr mar 02, 2011 4:33 pm

Jestem na nie. Historia jakich wiele nie przedstawia nic odkrywczego. Czasami wydaje się wręcz ciągnięta na siłę. Rysunki mają tendencje spadkową na początku są ok, ale potem są takie momenty gdy trudno odróżnić jednego bohatera od drugiego. Myślę, że jest wiele lepszych tytułów niż ten.

Zablokowany

Wróć do „"Special A"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości