Chi's sweet home

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
47
44%
Nie
46
43%
Być może
15
14%
 
Liczba głosów: 108

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pt paź 29, 2010 9:57 pm

o ludziach też już mamy xD

Mira
Status: Offline

Post autor: Mira » pt paź 29, 2010 10:06 pm

Oczywiście, że tak. Kotek po prostu cud, miód i malina :D.

Surreal
Status: Offline

Post autor: Surreal » ndz paź 31, 2010 10:55 am

Nom. Te kocie miny mnie rozwaliły xD
Jestem na tak. ^ ^

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » sob lut 19, 2011 2:12 pm

Ostatnio popularność Michaela znacznie wzrosła. Jeśli kocilapka będzie się dobrze sprzedawała to możemy pomyśleć nad chi.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob lut 19, 2011 2:24 pm

w00t! :D (to ja może pójdę w tym tygodniu zaopatrzyć się wreszcie w kociłapke xD)
też w kolorze?

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » ndz lut 20, 2011 11:40 am

Fajnie :) I Michale, i Kociłapka mi podpasowały, więc kolejny koci tytuł też bym zakupiła.
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » wt sie 14, 2012 7:51 pm

Anime było takie... takie... takie... SŁODKIE!!! Doskonale się przy nim bawiłam, główna kocia bohaterka przyprawiała mnie o napady chichotu. Kupiłabym. Lektura dla każdego.

Diuna
Adept
Posty: 117
Rejestracja: wt lut 14, 2012 4:45 pm
Lokalizacja: Wielkopolska
Status: Offline

Post autor: Diuna » pn sie 27, 2012 12:35 pm

Od około miesiąca mam małego kotka w domu i jeśli ktoś zapoznał się z mangą bądź anime "Chi's sweet home", to mogę go zapewnić, że nie jest to bynajmniej historia wymyślona... :P
Jestem jak najbardziej za wydaniem tej mangi, jest to taka puszysta i ciepła historia, która wprowadza w taki niewinny dziecięcy świat i poprawia nastrój. :wink:
Aby wesprzeć sprzedaż kocich mang, ostatnio zakupiłam pierwszy tom "Cześć Michael'a!", co prawda wypadła mi połowa kartek, ale z chęcią będę kontynuowała zakup i mam nadzieję, że wydawnictwo jednak skusi się na Chi. :D

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » pn sie 27, 2012 1:09 pm

Nigdy nie przeczytałam żadnej mangi, w której głównym bohaterem byłoby jakieś zwierzę. Nie moje klimaty, jednak ten tytuł chętnie bym kupiła. Kociak jest taaaaki uroczy *^_^*

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » pn sie 27, 2012 1:35 pm

"Cześć, Michael!" to jedyna kocia manga którą uznaję, więc raczej na nic innego bym się nie skusił.
Ostatnio zmieniony pn sie 27, 2012 5:04 pm przez OgóreKiszony, łącznie zmieniany 1 raz.

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » pn sie 27, 2012 1:49 pm

Ogólnie koty strasznie kocham :mrgreen: Sama 2 tygodnie temu sprawiłam sobie małego Maine Coon-a:D ...ale jeśli chodzi o mangę to jest już "Cześć Michael!" i "Pamiętnik Kociłapki" i jakoś one mnie nie przekonują, wolę wydać pieniądze na tytuły bardziej godne mojej uwagi, więc wydaniu 'Chi' jestem przeciwna.

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pn sie 27, 2012 6:19 pm

Jeśli Waneko zdecydowałoby się na kolejną mangę o kotach, to znając życie stanęłaby ona na mojej półce.
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Demotari
Status: Offline

Post autor: Demotari » ndz lut 10, 2013 12:02 pm

Chcę *.*
Wydajcie to plz ~

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » ndz lut 10, 2013 12:05 pm

bardzo to jest sympatyczne i miłe. okładki też lubię, ale kupiłbym tylko wtedy gdybym nie miał innych priorytetów.

Vanilia
Status: Offline

Post autor: Vanilia » ndz lut 10, 2013 1:58 pm

Kupiłabym, to taka słodka i zabawna manga :D
No i, przede wszystkim, o kocie! ^^

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » ndz cze 01, 2014 8:34 pm

wataken pisze:Ostatnio popularność Michaela znacznie wzrosła. Jeśli kocilapka będzie się dobrze sprzedawała to możemy pomyśleć nad chi.
I jak tam z tym myśleniem? Macie w planach coś kociego?
Obrazek

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » ndz cze 01, 2014 9:56 pm

I jak tam z tym myśleniem? Macie w planach coś kociego?
Raczej wątpię, na razie musieliby nadgonić silver spoona [też manga o zwierzątkach ^^]. Ja dałem TAK. Przy anime ubawiłem się nie miłosiernie i nie żałuje czasu

Ps czy tylko ja zauważyłem, że od sporego czasu manga przestała się ukazywać [bo od długiego czasu stoi na 10 tomach i nie widać aby kolejny tomik miał wyjść :roll:]

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » śr cze 04, 2014 12:02 pm

Coś mi się jarzy ze wdziałam rozdział czy dwa, ale bez rewelacji, wręcz się wynudziłam. Może to dlatego że nie mam kota i nie mam fazy na ich punkcie. Czytać przez 10 tomów o kocich perypetiach to nie dla mnie, do tego mang jakoś się nie kończy. Nie jestem ani trochę zainteresowana.

Ale co ciekawe wydawnictwa były tym kiedyś zainteresowane i temat umarł.

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » śr cze 04, 2014 12:18 pm

Znowu koty? A co z mangami dla psiarzy? Jako miłośniczka piesełów, czuję się pominięta :D
A serio, Chii jest urocza ale aż 10 tomów o kocie to dla mnie zdecydowanie za dużo. Nie kupiłabym : P

shaneL
Status: Offline

Post autor: shaneL » śr cze 04, 2014 4:20 pm

Dwie serie o kotach już są. Po co więcej?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości