Zapiski Detektywa Kindaichi

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
martycja
Status: Offline

Post autor: martycja » wt sty 19, 2010 10:13 am

i tez z Waneko :P ale obecnie nic nie jest wydawane z tego gatunku.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt maja 11, 2010 3:44 pm

Na detektywistyczne mangi, jak się niestety przekonaliśmy na własnej skórze, nie ma dużego w naszym kraju popytu :cry: . Stąd przyszła decyzja o wstrzymaniu serii "Zapiski detektywa Kindaichi" (wydawanie dalszych tomów nie zwracało nawet kosztów produkcji). Pamiętamy jednak o tym tytule, jak tylko będzie "wolne" miejsce na nowy tytuł pomyślimy o kontynuacji i na pewno będzie ankieta. :)

[ Added: Fri 14 Jan, 2011 ]
Planujemy reedycję tej serii w empikach więc jeśli sprzedaż byłaby bardzo dobra to kto wie?...
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn sty 17, 2011 10:02 pm

Reedycje?:D to super, mam nadzieję, że ludzie zainteresują się, dzięki czemu wznowicie Kindaichiego *^^*. Fajnie by było, gdybyście dokończyli Jeża, szczególnie, że tylko 5 tomów zostało;)

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pn sty 17, 2011 10:17 pm

oo miło, wreszcie kupię zgubiony 5 tom Kindaichiego :)

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn sty 17, 2011 10:51 pm

Dodrukujemy tylko tom 1-2, bo pozostałych części mamy sporo w magazynie. Więc nie ma potrzeby czekać na reedycję, żeby uzupełnić serie. Kindaichi dostępny jest we wszystkich sklepach komiksowych. Mamy nadzieję, ze reedycja przyciągnie nowych czytelników do tej serii.
Co do detektywa Jeża to nie jest to seria przerwana. Postanowiliśmy wydać w Polsce najciekawsze tomy z serii, miało ich być właśnie 9. Jeż był już na reedycji ale bez szczególnego rezultatu więc wydanie kolejnego tomu w takiej sytuacji nie byłoby dobrą decyzją. Oczywiście gdyby nagle ta seria wróciła do łask u Polskich fanów moglibysmy ponownie przemyśleć sprawę.
W przypadku takich serii jak Kindaichi i Jeż najlepszym sposobem na zwiększenie ich szans na kontynuację jest pisanie recenzji, zachęcanie innych do lektury, bo wielu fanów nie zna i ma awersję do tytułów wydanych zanim oni zainteresowali się mangą.
Wydawnictwo Waneko chętnie podejmie współpracę z autorami popularnych blogów, recenzentami publikującymi na mangowych portalach i wszędzie tam gdzie można dotrzeć do fanów. Oferujemy gratisy w zamian za recenzje naszych mang. Chętnych prosimy o kontakt mailowy. Jest to coś co miłośnicy Kindaichiegi i Jeża mogą zrobić na rzecz wznowienia tych serii.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt sty 18, 2011 12:42 pm

Mam nadzieję, że pomysł ruszy i że doczekamy się dalszych tomów Kindaichiego :mrgreen:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
FireTheft
Adept
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 11, 2011 9:24 pm
Status: Offline

Post autor: FireTheft » ndz maja 29, 2016 10:16 pm

Wie ktoś gdzie mogę dostać tomy wydane przez Waneko? Na allegro trochę bieda.
Sporo shonenow ostatnio wychodzi, moze teraz Kindaichi lepiej by sobie poradził na rynku? Ciekaw jestem czy wydawnictwo myślało o ponownym wydaniu tego tytułu.

Awatar użytkownika
Atom
Adept
Posty: 254
Rejestracja: ndz mar 01, 2015 6:49 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Atom » ndz maja 29, 2016 10:48 pm

FireTheft W INCALU mają wszystkie tomiki oprócz numeru 1-2.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości