Black Lagoon - tom 1

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
piotrekfire
Status: Offline

Black Lagoon - tom 1

Post autor: piotrekfire » czw lis 11, 2010 12:30 pm

Kiedy będzie ponownie ten tom w sprzedaży? Chciałbym zbierać BL jednak nigdzie tego tomu nie ma. Czy Waneko w najbliższym czasie planuje dodruk?

Karcik
Status: Offline

Post autor: Karcik » czw lis 11, 2010 12:48 pm

A w sklepiku Waneko sprawdzałeś...? :P

piotrekfire
Status: Offline

Post autor: piotrekfire » czw lis 11, 2010 3:40 pm

wiesz, jak nie ma w innych sklepach to raczej w sklepie Waneko też nie będzie. Zapewne bym zamówił i dostał wiadomość na e-mail, że produkt jest niedostępny. Czekam na odpowiedź od kogoś z Waneko ^^

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw lis 11, 2010 3:43 pm

piotrekfire pisze:wiesz, jak nie ma w innych sklepach to raczej w sklepie Waneko też nie będzie. Zapewne bym zamówił i dostał wiadomość na e-mail, że produkt jest niedostępny. Czekam na odpowiedź od kogoś z Waneko ^^
Trochę pokrętna logika. Prędzej będzie właśnie w sklepiku Waneko niż w innych sklepach. Na forum przedstawiciele Waneko nie zaglądają codziennie więc lepiej sam napisz maila do nich i spytaj.

piotrekfire
Status: Offline

Post autor: piotrekfire » czw lis 11, 2010 5:56 pm

Wiem, że prędzej bedzie u nich w sklepie niż w centrum Warszawy xd Ale to trochę dziwne dla mnie, że w sklepach innych nie ma tego, a tu jest ^^

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw lis 11, 2010 6:35 pm

piotrekfire pisze:to trochę dziwne dla mnie, że w sklepach innych nie ma tego, a tu jest ^^
Nie rozumiem cię. To raczej normalne, że prawdopodobieństwo dostania jakiejś książki w sklepiku jej wydawcy jest dużo większe niż w dowolnej księgarni :|

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt sty 14, 2011 9:25 pm

Jeśli jakiegoś tomu mamy mniej niż 20 sztuk to już nie sprzedajemy go do sklepów tylko zatrzymujemy dla naszych klientów. Tak jest obecnie np Karin 1, Vampire Knight 2 i jeszcze kilkoma innymi seriami. Gdy zostaje nam mniej niż 5 tomów a reszta serii jest kompletna to sprzedajemy ten tom tylko w komplecie vide Kindaichim 1-2.
Obecnie Bl 1 jest dostępne w sprzedaży u nas i w sklepach, które zamówiły wcześniej.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości