Jak uzupełnić kolekcję "Para

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Jak uzupełnić kolekcję "Para

Post autor: wataken » śr paź 13, 2010 4:24 pm

Wszystkich fanów chcących uzupełnić serię "Paradise Kiss" zapraszamy do sklepiku waneko gdzie można zamówić dodruk niedostępnych w regularnej sprzedaży tomików.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Ayaram
Status: Offline

Post autor: Ayaram » ndz gru 19, 2010 1:12 pm

Ok, to ja mam jedno pytanko odnośnie dodruków PK...
W sklepiku tomy 1-3 są w systemie "dodruk na żądanie", natomiast przy opcji kupna wszystkich tomów, żadnej wzmianki o dodruku czy czekaniu nie ma. Więc jak to jest? Przy kupnie wszystkich tomów na raz bym dostał PK od razu czy czekał te 2 miechy?

Sakurcia
Status: Offline

Post autor: Sakurcia » ndz gru 19, 2010 1:34 pm

Ayaram pisze:W sklepiku tomy 1-3 są w systemie "dodruk na żądanie", natomiast przy opcji kupna wszystkich tomów, żadnej wzmianki o dodruku czy czekaniu nie ma. Więc jak to jest? Przy kupnie wszystkich tomów na raz bym dostał PK od razu czy czekał te 2 miechy?
Ja ostatnio zamawiałam wszystkie tomu PK i nie musiałam czekać na dodruki. Te 5 tomików dostałam razem z innymi mangami (które nie były dodrukowywane tylko dostępne cały czas w sklepiku Waneko). Więc śmiało możesz zamawiać ten komplet - nie będziesz musiał/a czekać 2 miesięcy. :mrgreen:

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » sob lut 05, 2011 12:59 pm

Ok, to ja mam jedno pytanko odnośnie dodruków PK...
W sklepiku tomy 1-3 są w systemie "dodruk na żądanie", natomiast przy opcji kupna wszystkich tomów, żadnej wzmianki o dodruku czy czekaniu nie ma. Więc jak to jest? Przy kupnie wszystkich tomów na raz bym dostał PK od razu czy czekał te 2 miechy?
Do kompletów przeznaczamy nadwyżkowe tomy z dodruków na żądanie. Przy zakupie całego kompletu nie trzeba więc czekać na dodruk.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Reira20
Status: Offline

Post autor: Reira20 » pn sty 26, 2015 10:53 pm

Są szanse na dodruk PK? Nigdzie nie mogę znaleźć 3 i 5 tomu ;/

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości