Tom 3

Podforum wszystkich miłośników Vampire Knight
Rika-chan
Status: Offline

Tom 3

Post autor: Rika-chan » sob cze 05, 2010 6:26 pm

Kiedy będzie 3 tom?

micki21
Status: Offline

Post autor: micki21 » sob cze 05, 2010 6:43 pm

Tu są zapowiedzi: http://www.waneko.pl/?v=oferta
Będzie po Karin ale kiedy dokładnie to chyba nikt nie wie. Trochę to może potrwać bo jeszcze Black Lagoon (z maja) nie wyszedł... :cry:

utsui
Status: Offline

Post autor: utsui » ndz cze 06, 2010 4:24 pm

A czy ktoś wydawnictwa może podać przybliżoną datę wydania vk 3 ? :D

Night Shojo
Status: Offline

Post autor: Night Shojo » czw cze 10, 2010 2:19 am

pierwszy tom był w styczniu, drugi w kwietniu, z prostej rachuby wynika, że trójka będzie w lipcu :)

vampire+knight
Status: Offline

Post autor: vampire+knight » sob cze 12, 2010 11:38 am

jest juz czerwiec =.='' waneko coś się spóźnia nawt yami nop matusei nr 11 coś się spóźnia..

Gocholudek
Status: Offline

Post autor: Gocholudek » ndz cze 20, 2010 9:53 am

Nie no, nie znoszę takiego czekania! Coś mi się zdaje że trzeci tomik będzie gdzieś dopiero w połowie wakacji. Albo nawet później :?

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » śr cze 23, 2010 3:58 pm

Gocholudek pisze: Albo nawet później
W zapowiedziach napisali, że dopiero w sierpniu :cry:

Gocholudek
Status: Offline

Post autor: Gocholudek » pn lip 05, 2010 8:43 pm

Eh.. Szkoda, że tak długo trzeba czekać.
No ale ta manga jest godna czekania XD

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn sie 09, 2010 12:45 pm

Dobra wiadomość, tomik 3 pojawi się już w tym miesiącu, dziękujemy za cierpliwość, opóźnienie wynikało z problemów z akceptacją okładki przez stronę japońską.
Pozdrawiamy, Waneko
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

kotek321
Status: Offline

Post autor: kotek321 » pn sie 09, 2010 2:51 pm

Super. Już nie mogę się doczekać.

Night Shojo
Status: Offline

Post autor: Night Shojo » wt sie 10, 2010 12:54 am

wataken pisze:Dobra wiadomość, tomik 3 pojawi się już w tym miesiącu, dziękujemy za cierpliwość, opóźnienie wynikało z problemów z akceptacją okładki przez stronę japońską.
Pozdrawiamy, Waneko
wiadomość super :)
swoją drogą, ciekawe co nie pasowało stronie japońskiej w polskiej wersji okładki VK?
A...zastanawiam się czy doczekam się kiedyś tego mojego fanarta w druku, miło by było, tym bardziej, że wolę rysować niż klecić wiersze a dostałam wyróżnienie za haiku w czasopiśmie Torii, szok normalnie *musiała się komuś pochwalić xD*

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt sie 13, 2010 5:36 pm

Strona japońska po prostu ocenia zgodność kolorystyczną polskiej wersji z oryginałem oraz akceptują polską wersję desighnu obwoluty. :)
Wszystkie nadsyłane fanarty publikujemy w odpowiednich seriach więc wystarczy jeszcze tylko trochę cierpliwości 8-)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Night Shojo
Status: Offline

Post autor: Night Shojo » pt sie 13, 2010 11:14 pm

Przepraszam jak się narzucam, ale cierpliwość nie jest moją cnotą xD
Ale cóż, dziękuję za wytłumaczenie, idę się teraz czepiać tych od JPF, ceny podnieśli bez uprzedzenia, toż skandal! :evil: Mam nadzieję, że chociaż Wy na razie zostaniecie przy starych cenach, bo nie wyrobię finansowo...

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » sob sie 14, 2010 2:11 pm

Night Shojo pisze:Mam nadzieję, że chociaż Wy na razie zostaniecie przy starych cenach, bo nie wyrobię finansowo...
Niby papier podrożał, to wychodziłoby na to, że wszystkie wydawnictwa musiałyby podnieść cenę... >_<
wataken pisze:tomik 3 pojawi się już w tym miesiącu
Cieszę się niezmiernie :D

kotek321
Status: Offline

Post autor: kotek321 » pn sie 16, 2010 3:12 pm

Dowiedziałam się że VK jest już w drukarni i trzeci tom powinien pojawić się po 27 sierpnia.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr sie 18, 2010 3:52 pm

Tak jest, tego dnia rozsy&#322;am równie&#380; prenumeraty :)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Hachiko
Status: Offline

Post autor: Hachiko » czw sie 19, 2010 10:49 pm

Czyli w empikach dopiero we wrześniu :) To zdrowiej dla mojego portfela :)
Tu mam pytanie do Waneko: czy Wy także podniesiecie cenę mang przez kwestię papieru?

Kaile
Status: Offline

Post autor: Kaile » sob sie 21, 2010 10:44 am

Hachiko, jpf podniosło cenę nie dlatego, że papier podrożał, ale dlatego, że wymienili go na lepszy. Pisali, że to z powodu wielu negatywnych głosów w związku z papierem ekologicznym. A waneko dobry papier ma, więc pewnie nie podrożeje :)

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » sob sie 21, 2010 12:25 pm

Kaile pisze:Hachiko, jpf podniosło cenę nie dlatego, że papier podrożał, ale dlatego, że wymienili go na lepszy. Pisali, że to z powodu wielu negatywnych głosów w związku z papierem ekologicznym. A waneko dobry papier ma, więc pewnie nie podrożeje
Em... najpierw mieli dobry papier. Potem przeszli na "ekologiczny"(czyt. srajtaśme), ale ze względu na to, że czytelnicy go nie chcieli, zmienili na ten co był wcześniej. A ten podrożał (dlatego chcieli zmienić) i teraz ze względu na to, że chcieliśmy ten poprzedni (tzn.droższy<ten, co był wcześniej>) mamy droższe mangi jpf'u. Czyli wyszłoby, że wszystko podrożeje. No chyba, że robili nas w bambo-szabmo, banane Obame :kyaa: Ja już nie wiem...
A co do tematu, to żeby nie offtopować powiem, że lepiej dla mnie, jak będzie dostępny w sklepach we wrześniu, bo dopiero wtedy będzie mnie na niego stać :mrgreen:

Hachiko
Status: Offline

Post autor: Hachiko » sob sie 21, 2010 3:12 pm

kijanka, dobrze mówi :P Dlatego moje pytanie ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Vampire Knight"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości