Dodruki - temat ogólny

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Melfina
Status: Offline

Post autor: Melfina » ndz sty 31, 2010 12:17 pm

Ja chciałabym zapytać czy planujecie dodruk tomu 8 mangi Seimaden?

micki21
Status: Offline

Post autor: micki21 » śr mar 31, 2010 10:38 pm

Coś wiadomo na temat dodruku Black Lagoon'a?

szyszunia
Status: Offline

Post autor: szyszunia » sob kwie 03, 2010 2:05 pm

xelloss pisze:właśnie zajrzałem do sklepiku i na allegro z zamiarem zakupienia karin tom 1 i patrze a tu nic czy już cały nakład został sprzedany?? jeżeli tak to kiedy można się spodziewać dodruku
dołączam sie do pytania. Chciałabym dostać tą serię w swoje ręce a bez 1 tomu nie ma co kupować.

Żabsko
Status: Offline

Post autor: Żabsko » sob kwie 10, 2010 7:41 pm

szyszunia pisze:xelloss napisał/a:
właśnie zajrzałem do sklepiku i na allegro z zamiarem zakupienia karin tom 1 i patrze a tu nic czy już cały nakład został sprzedany?? jeżeli tak to kiedy można się spodziewać dodruku


dołączam sie do pytania. Chciałabym dostać tą serię w swoje ręce a bez 1 tomu nie ma co kupować.
Macie rację, ja też byłabym zadowolona z dodruku Karin. Miałam zamiar kupić tę mangę, ale uznałam, że bez 1 tomu nie połapię się o co w niej chodzi :?

Lucid Atray
Status: Offline

Post autor: Lucid Atray » ndz kwie 11, 2010 1:24 pm

Nie tylko wy czekacie na dodruk ^^ jak zrobili dodruk VK odrazu kupiłam a teraz czekam na dodruki Karin i Black Lagoon

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » ndz kwie 11, 2010 7:23 pm

Tak, widze ,że nie jestem jedyna, która czeka na dodruk Karin 1 :mrgreen:
Pozatym witam wszystkich xD my first post ^^

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » pt kwie 16, 2010 3:53 pm

Lucid Atray pisze:a teraz czekam na dodruki Karin i Black Lagoon
Black Lagoon chyba już poszło do dodruku :) (i udało się wprowadzić wszystkie poprawki, hurraaa :D)

xelloss
Status: Offline

Post autor: xelloss » sob kwie 17, 2010 2:57 pm

moim zdaniem waneko powinno zrobić to co jpf a mianowicie sami robić sobie dodruki wtedy nie byłoby z nimi problemu.

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » sob kwie 17, 2010 7:19 pm

Do tego sobie trzeba najpierw maszynkę kupić...

Lucid Atray
Status: Offline

Post autor: Lucid Atray » pn kwie 19, 2010 10:47 am

Mirax a orientujesz się coś z Karin tom 1? ^^

xelloss
Status: Offline

Post autor: xelloss » pn kwie 19, 2010 11:59 am

Mirax pisze:Do tego sobie trzeba najpierw maszynkę kupić...
wow tyle to ja też wiem nie jestem prymitywem... ale po zakupie takowej maszyny koszta się zwrócą po czasie więc nie jest to takie złe rozwiązanie niż cały czas zleca dodruki

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » pn kwie 19, 2010 5:26 pm

Lucid Atray pisze:Mirax a orientujesz się coś z Karin tom 1? ^^
Właśnie... ktoś może coś wie?

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » pn kwie 19, 2010 9:45 pm

Lucid Atray pisze:Mirax a orientujesz się coś z Karin tom 1? ^^
Niestety się nie orientuję, ale jak się czegoś dowiem, to podzielę się wiedzą ;)

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » sob kwie 24, 2010 1:55 pm

Pamiętam, ze kiedyś :roll: ktoś z wydawnictwa mi mówił na konwencie, że będzie dodruk pierwszego tomu Saiyuki, jakoś nie widzę aby ten dodruk wyszedł. Więc kiedy w końcu on będzie? :lol: :roll:

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » czw maja 06, 2010 8:27 pm

Lucid Atray pisze:orientujesz się coś z Karin tom 1
A ja wiem (znaczy, każdy, kto czytał temat o Karin 3), że będzie dodruk pierwszego tomu tej serii :D (gdzieś ok. 2 tygodnie?)

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » czw maja 06, 2010 9:37 pm

Niestety się nie orientuję, ale jak się czegoś dowiem, to podzielę się wiedzą
Ach, sorki, zapomniałam napisać, że w zeszłym tygodniu jeszcze wprowadzałam poprawki do tego dodruku ^^;

Yumi221
Status: Offline

Post autor: Yumi221 » wt maja 11, 2010 9:19 pm

A czy będą dodruki 2 tomiku Paradise Kiss? Chciałabym ruszyć z serią a nie mogę...

Surreal
Status: Offline

Post autor: Surreal » czw maja 13, 2010 9:11 pm

A ja sobie czekam na ósmy tom Siemadena. I pierwszego Saiyuki. No i dwójki Great Teachera, bo jak nic nie będzie się zapowiadać, to przecież nie kupię reszty.
No nic. Siedzę i mam nadzieję. :)

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » ndz maja 23, 2010 6:46 pm

I jak idzie dodruk I tomu Wamp. Karin?? Są opóźnienia, czy można się spodziewać wysyłki w nadchodzącym tygodniu??

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » śr maja 26, 2010 5:31 pm

WhiteWarrior pisze:I jak idzie dodruk I tomu Wamp. Karin?? Są opóźnienia, czy można się spodziewać wysyłki w nadchodzącym tygodniu??
Widziałam dzisiaj ten tom, więc opóźnień raczej nie ma i pewnie można się spodziewać wysyłki ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości