Nowe tytuły na drugą połowę 2008 roku

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt sie 11, 2009 1:17 pm

Waneko.pl pisze:Wampirza zaraza opanowała Waneko!
Dziś o godzinie 12:01, do redakcji Waneko, mieszczącej się w stolicy Polski- Warszawie, przy ul. Powstańców Śląskich, wpadł w dzikim szale i z obłędem w oczach Zero Kiryuu, który pomylił naszą redakcję z apteką. Doprowadzony do ostateczności upuścił wszystkim żywym istotom znajdującym się w zasięgu wzroku krwi i uciekł w nieokreślonym kierunku, szeleszcząc uczniowskim mundurkiem Klasy Dziennej. Będąc pod działaniem jego mocy ogłaszamy: WANEKO WYDAJE VAMPIRE KNIGHT!!!! Tytuł pojawi się na przełomie jesieni i zimy.
:shock:
Dziwne. Cały czas myślałem, że to JPF jest zainteresowane wydaniem tej mangi i że wyjdzie ona w okolicach końca roku :roll:
Tak czy siak, tytuł zupełnie mnie nie interesuje.

EDIT. Wolałbym żeby najpierw starsze tytuły zaczęły wychodzić, bo na takie GTO czekamy od ubiegłego roku.
I mam nadzieję, że drugi z zapowiedzianych tytułów bardziej trafi w moje gusta.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » wt sie 11, 2009 1:52 pm

Jedna z mang, na które najbardziej czekam :D. Więc się cieszę.

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » wt sie 11, 2009 2:41 pm

I mam nadzieję, że drugi z zapowiedzianych tytułów bardziej trafi w moje gusta.
w całosci cię popieram

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt sie 11, 2009 3:04 pm

Waneko napisało w księdze gości, że VK wyjdzie po Yami no Matsuei i że nie powinno być problemów z opóźnieniem, bo manga będzie drukowana w innej drukarni.
To tak tytułem uzupełnienia ;)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » wt sie 11, 2009 3:42 pm

Hmm, a ja dalej czekam na coś ze świata Saiyuki. :| Vampire Knight interesuje mnie o tyle, o ile w anime dziwnym trafem przewijają się moi ulubieni seiyuu i tylko z tego powodu chciałabym je obejrzeć. Mangi raczej nie tknę.

Ach, no i również sądziłam, że VK, jeśli wyjdzie u nas, to od JPF-u. Wobec tego JPF będzie wybierał między Naną i Claymore na kolejny tytuł, jeśli Ouran i Bleach się przyjmą (jestem za Claymore, tak btw).

Dante
Status: Offline

Post autor: Dante » wt sie 11, 2009 4:29 pm

Saiyuki nie jest długą serią więc również mam nadzieję że niedługo pojawią się jakieś wieści na ten temat. A że Waneko ma wydać VK to JPF ma rozwiązany problem z trzecim tytułem którym mam nadzieję będzie Claymore (lub jakaś ciekawsza niespodzianka)

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » wt sie 11, 2009 10:14 pm

wow, to był szok jak przeczytałam, że waneko wyda VK! Cieszę się, chociaż wolałabym Nanę... ;)

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » wt sie 11, 2009 11:30 pm

Gotenks pisze:Waneko napisało w księdze gości, że VK wyjdzie po Yami no Matsuei i że nie powinno być problemów z opóźnieniem, bo manga będzie drukowana w innej drukarni.
To tak tytułem uzupełnienia ;)
majac juz 7 tomow po angielsku i na 8 preorder chyba teraz sie nie skusze...sprawdze jakosc wydania i wtedy zdecyduje czy wole po polsku

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » śr sie 12, 2009 9:54 am

Dante pisze:Saiyuki nie jest długą serią więc również mam nadzieję że niedługo pojawią się jakieś wieści na ten temat. A że Waneko ma wydać VK to JPF ma rozwiązany problem z trzecim tytułem którym mam nadzieję będzie Claymore (lub jakaś ciekawsza niespodzianka)
A pani Minekura planuje kontynuować serię przez następne 10 lat.
Nie, to wcale nie będzie długa seria xDD (9tomów Gensomaden, 9 Reload, 3 Gaiden, wydawanie Reload Blast i Side Story). Wcale!

Także jestem za Claymore. Ale to wszystko od JPFu zależy i tego, czy im się to opłaci czy nie. Poczekamy, zobaczymy.

Hanabi
Status: Offline

Post autor: Hanabi » pt sie 14, 2009 11:24 am

Aż się zarejestrowałam żeby napisać jak się cieszę, że wydacie Vampire Knight. :D
Długo czekam na tę mangę....
Dodatkowo to oznacza, że JPF wyda Claymore-a albo Nanę.
Super!

Dante
Status: Offline

Post autor: Dante » pt sie 14, 2009 2:19 pm

Adelaide pisze:
Dante pisze:Saiyuki nie jest długą serią więc również mam nadzieję że niedługo pojawią się jakieś wieści na ten temat. A że Waneko ma wydać VK to JPF ma rozwiązany problem z trzecim tytułem którym mam nadzieję będzie Claymore (lub jakaś ciekawsza niespodzianka)
A pani Minekura planuje kontynuować serię przez następne 10 lat.
Nie, to wcale nie będzie długa seria xDD (9tomów Gensomaden, 9 Reload, 3 Gaiden, wydawanie Reload Blast i Side Story). Wcale!
9 tomów zostało już wydanych, niedługo minie rok od wydania ostatniego tomu więc można by wydać np. Reload. Przypomnę że JPF wpakował się już w DB, Naruto i Bleacha - na złe im to nie wyszło więc czemu Waneko miało by postąpić inaczej?? Nie wspominając o "najbardziej oczekiwanych" importach na polski rynek czyli One Oiece i Berserk. Wątpie aby Saiyuki dobiły do 50 tomów ;]
Adelaide pisze:Także jestem za Claymore. Ale to wszystko od JPFu zależy i tego, czy im się to opłaci czy nie. Poczekamy, zobaczymy.
Liczyłem już jakiś czas na wydanie tego tytułu a dzięki niespodziewanemu ruchowi Waneko staje się to coraz bardziej możliwe. Niestety jeżeli pojawi się Claymore to będzie ono kolidowało z Bleachem...
Ostatnio zmieniony sob sie 15, 2009 9:50 am przez Dante, łącznie zmieniany 1 raz.

Hanabi
Status: Offline

Post autor: Hanabi » pt sie 14, 2009 3:31 pm

Dante pisze: Liczyłem już jakiś czas na wydanie tego tytułu a dzięki niespodziewanemu ruchowi Waneko staje się to coraz bardziej możliwe. Niestety jeżeli pojawi się Claymore to będzie ono kolidowało z Bleachem...
Dlaczego Claymore będzie kolidowało z Bleachem?
Z tego co wiem w momencie gdy Naruto dogoni Japonię, polskie wydanie przystopuje, a Bleach będzie wychodził co miesiąc.
Podobno wydawca Claymore-a nie robi problemów z licencją.
Wszystko więc zależy od przyjęcia i tym samym sprzedaży Ourana i Bleacha.

Dante
Status: Offline

Post autor: Dante » pt sie 14, 2009 4:40 pm

Bo to są dwa tytuły które będę kupował a biorąc pod uwagę serie które jeszcze się ukazują miesięczne wydatki znacznie wzrosną ;]

Seja
Status: Offline

Post autor: Seja » pt sie 14, 2009 7:54 pm

Jeśli już Waneko miałoby pakować się w shounenowego tasiemca to proponowałbym Reborn (ew. D.Gray-man). :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr sie 26, 2009 4:37 pm

Witajcie, drodzy czytelnicy! Już wiadomo co będzie jako "NOWY TYTUL". A więc (fanfary) są to Vampire Knight, Saiyuki Reload oraz CARD CAPTOR SAKURA! Tak, postanowiliśmy w końcu wydać tomikową wersję. Pozdrawiamy!
Z księgi gości Waneko.

Żaden tytuł mnie niestety nie interesuje. :roll:
Wolałbym, żeby za GTO wyszła manga w podobnych klimatach, a tu same tytuły dla dziewczyn :?
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Lucid Atray
Status: Offline

Post autor: Lucid Atray » śr sie 26, 2009 5:06 pm

mnie się jak najbardziej podoba i kupie wszystkie tytuły... (moja biedna kieszeń :? )

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » śr sie 26, 2009 5:26 pm

A bo ja wiem, czy Sayuki to tytuł 'dla dziewczyn'?

Tak czy siak, jako dziewczyna będę to kupować :P Reszta mnie nie interesuje.
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » śr sie 26, 2009 7:53 pm

*tańczy tardowy taniec szczęścia*

Waneko (i Saiyuki) znów oskubie moją kieszeń, YAAAAAAY~! :D :D :D

Ale z tego co wiem, to moi koledzy też kupują tą serię i nie narzekają na brak czegokolwiek... no, może czasem panienek.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr sie 26, 2009 7:58 pm

OMG Sakura O_O po tylu latach XD az kupie :D

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw sie 27, 2009 9:06 am

Me-ouch pisze:A bo ja wiem, czy Sayuki to tytuł 'dla dziewczyn'?
No bo niby to shonen, ale z tego co zauważyłem, to w większości czytają go przedstawicielki pięknej :P

BTW. W księdze gości usunięto dwa wpisy od Waneko, w tym ten o zapowiadanych tytułach. Chyba ktoś z redakcji się za bardzo pospieszył z "dobrą" nowiną :mrgreen:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości