FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Manga Artist 4 - The Omnibus Collection
Autor Wiadomość
Gotenks 
nołlife
The Fallen Angel

Wysłany: Pon 15 Gru, 2003   Manga Artist 4 - The Omnibus Collection

No wiec czytajac nowy Mangamix zobaczylem na odwrocie tylnej okladki zobaczylem zapowiedz slicznego cudenka. Mianowicie tym razem otrzymamy zbior prac roznych autorow, co mnie nawet cieszy. Tylko jako, ze liczba stron nie ulegla zmianie (chyba...) wiec dostaniemy najwyzej po kilku grafikach na lebka... No ale kolejny prezent na swieta nie zaszkodzi :) . Juz nie moge sie doczekac chwili w ktorej bede mogl to zamowic :)

Btw Strasznie duzo sie w tym roku prezentow swiatecznych zrobilo :) Artbook, Arjuna, Mangazun Ekstra, Slayers, Love Hina (mam nadzieje, ze wyjdzie w tym roku...), GITS 2, Spirited Away (jak ktos wczesniej nie zamowil) i inne. Tylko skad na to wszystko kase brac...

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy
Ostatnio zmieniony przez Gotenks Czw 01 Sty, 2004, w całości zmieniany 1 raz  

Lilu
Wtajemniczony

Wysłany: Pon 22 Gru, 2003   

Nowy artbook ukaze sie pod koniec grudnia, a okladka TU

RyuChanek

Wysłany: Wto 23 Gru, 2003   

oj kusi kusi :? mnie najbardziej ciagnie Koh Kawaeajima nio !!! Bardzo bym to chciala ale cena odstrasza :( ale to i tak tanio z tego co slyszalam to normalnie artbooki to minimom 100 zeta kosztuja :shock: ok kupie ale najpierw .... OBRABUJE BANK :twisted: :twisted: :twisted:

Heh ile to one kosztuja 50zeta ? Bede zbierac . Ach i mam pytanka i prosbe . Po pierwsze to gdzie mozna je nabyc i czy moglibtscie zamiescic tu (ci co maja dosteo do ksiazeczek) zamiescic jakies ze 3 skany - probki ? Plizzz :lol:

Manga Forever ! ^.~

Gotenks 
nołlife
The Fallen Angel

Wysłany: Czw 01 Sty, 2004   

Kurcze chcialem to sobie sprawic na swieta, jednak nie wyrobilem sie finansowo, a jeszczee Arjune trzeba bedzie kupic. :evil: Skad tu kase brac :evil: Chyba rzeczywiscie bede musial na jakis bank naskoczyc, bo innego wyjscia nie widze, zwlaszcza, ze do banku niedaleko mam (wlsciwie jest w moim bloku :) ).

A czy Ktos z Was ma juz ten artbooczek, bo strasznie jestem ciekaw Waszej oceny...

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Lilu
Wtajemniczony

Wysłany: Czw 01 Sty, 2004   

RyuChanek napisał/a:
Ach i mam pytanka i prosbe . Po pierwsze to gdzie mozna je nabyc i czy moglibtscie zamiescic tu (ci co maja dosteo do ksiazeczek) zamiescic jakies ze 3 skany - probki ? Plizzz :lol:

http://www.waneko.pl/mangaartist.html

A kupic je mozna poprzez formularz Waneko :]

wampirek
Adept

Wysłany: Śro 17 Mar, 2004   

Hmmmm muszę przyznać, że tren artbook zapowiadał się dla mnie najlepiej ze wszystkich dotychczasowych. Nawet go o mały łos nie kupiłam. Niestety w ostatniej chwili przypomniało mi się, że pieniądze miałam przeznaczyć na zakup brakujących tomów Chobits i Paradise Kiss... Ech, może kiedyś...

heglana

Wysłany: Pon 29 Mar, 2004   

Owszem, patrząc na okładkę, szczególnie na ostatnią jej stronę, miałam ochotę kupić. Z przyczyn finansowych tego nie zrobiłam, jednak załapałam się ostatnio na promocję i album mam. I wiecie co? Czemu ( :evil: ) muszę patrzeć na pół rozebrane panienki z biustem wielkości balonów?! (to sie skończy problemami z kręgosłupem)
A może więcej klimatu, jak właśnie ten obrazek z tyłu albumu? Albo dla odmiany coś dla pań? :D

Night Shojo

Wysłany: Sob 25 Kwi, 2009   

Jestem za :) Ja z tego artbooka wycięłam 4 kartki a resztę sprzedałam. Nie chciałam sobie czymś takim zaśmiecać mojej kolekcji.

Odpowiedz do tematu