Nowe tytuły na drugą połowę 2008 roku

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
niki-chan
Status: Offline

Post autor: niki-chan » śr sty 21, 2009 6:18 am

mi z nowości też nic nie przypadło do gustu :( to w tym czasie zacznę uzupełniać moją mini kolekcję mang o Mars albo Angel Sanctuary :) Pożyjemy zobaczymy ;)

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr sty 21, 2009 10:28 pm

Zmienił sie plan wydawniczy. Black Lagoon wyjdzie w marcu, a w lutym wyjdzie "TORII2 ". Nie mam pojecia co to O_o (chodzi o to czasopismo? nie wiedziałam, ze Waneko je wydaje:/)

Niko_tan
Status: Offline

Post autor: Niko_tan » pn sty 26, 2009 4:18 pm

Właśnie...wyszło Torii 2 i jestem ciekawa czy jest dostępne w empikach ... zobaczyłabym se co to jest ...

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » ndz lut 08, 2009 12:59 am

Karin - nie
Futeri Ecchi - zdecydowanie nie
Black Lagoon - też nie
TORII - zobaczę, czy mają to w Matrasie czy Empiku i może kupię


Z propozycji wymienionych przez innych użytkowników zainteresowało mnie Loveless, Saiyuki (Gaiden? Reload? Oba!). I oczywiście wielkie polowanie na kolejne Yami.

Moje marudzenie cd poniżej...

Przydałby się jakiś seinen od czasu do czasu. Czy porządne shoujo w stylu Nany Yazawy Ai czy chociażby stary, dobry Godchild.. Albo PetShopOfHorrors...
MPD Psycho anyone?... Chociaż to prędzej do Hanami >xD

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » ndz lut 08, 2009 11:32 am

Ja tam chętnie się zaopatrzę w pierwszy tomik Karin, zwłaszcza, że to będzie wydanie "2 w 1" ponoć... To chyba rozwiewa moje wątpliwości, przy takiej okazji warto spróbować.

Niestety reszta nowości (FE, BL) mnie nie interesuje. I popieram "narzekania" Adelaide! BTW wreszcie ktoś, kto proponuje PSoH. Chyba bym umarła ze szczęścia, gdyby jakieś wydawnictwo to wypuściło. :wink:

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » ndz lut 08, 2009 12:03 pm

Mai-Takeru pisze:I popieram "narzekania" Adelaide
Bóg ci zapłać dobra kobieto, bo fandom wydaje całą kasę na mangi...
*podaje Mai rękę, bo sama też ma avatar z Saiyuki*

Mai-Takeru pisze:BTW wreszcie ktoś, kto proponuje PSoH.
Jakoś mi przyszło do głowy, bo to całkiem ciekawa pozycja. Gdybym się dowiedziała, iż Waneko planuje PSoH, to bym się chyba popłakała ze szczęścia.
Wypadałoby wrócić kiedyś do mangowych klasyków (określanych także jako "starocie", ale któż z nas nie ma sentymentu?).

Co do tej Karin, to kupić nie kupię, ale pewnie zobaczę i przeczytam. Koleżanka kupi na 99%...

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » pn lut 09, 2009 6:08 pm

Taa, może założymy jakiś klub, co do tych awatarów? :P Jak tak patrzę po tematach, to sporo osób by się znalazło, heh.

A właśnie, przypomniał mi się staaary odzew od kogoś z wydawnictwa, że nowe Saiyuki wskoczy najwcześniej po skończeniu się Yami no Matsuei... Zastanawia mnie, czy to wciąż aktualne. Ale to tylko takie małe btw...

Hmm, "Miłość..." dobrze schodzi. Szczerze, to się nie spodziewałam. I chociaż nie kupuję, to i tak mnie to cieszy - przynajmniej wydawnictwo wyjdzie na swoje.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt lut 10, 2009 9:08 pm

Ja juz swój tomik Karin zamówiłam :D. Mialam nie kupować tej mangi, ale zmieniłam zdanie:-). I nie mogę sie doczekac aż wyjdzie Black Lagoon. Teraz czekam na jakies informacje odnośnie Saiyuki Reload i Saiyuki Gaiden :D

I szkoda, że waneko zaczyna wydawac mangi co 3-4 miesiące:/. Pierwszy tomik BL w marcu a kolejny chyba w lipcu, jak nie później :/. ale nie narzekam, ważne że w ogóle wydawaja mangi :wink:

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » sob mar 14, 2009 1:04 am

Dobra nie wiem czy w dobrym miejscu to piszę, dzisiaj dorwałem w empiku Torii długo szukałem i w końcu znalazłem. Czasopismo bardzo fajne, co prawda na razie przeczytałem dwa artykuły, ale już mi się podoba, w końcu coś o Japonii a nie tylko o mandze i anime, wydanie też dobre fajnei ze jest czarno białe z normalnym papierem przynajmniej nie kosztuje jakiejś chorędalnej sumy za nie - polecam

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob mar 14, 2009 10:44 pm

MattGrimp pisze:Dobra nie wiem czy w dobrym miejscu to piszę, dzisiaj dorwałem w empiku Torii długo szukałem i w końcu znalazłem.
Torii ma swój temacik o tu :wink: Wystarczyło wklepać w 'szukaj'.

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » ndz mar 15, 2009 2:04 pm

Kira the Demon pisze:Torii ma swój temacik o tu :wink: Wystarczyło wklepać w 'szukaj'.
Przyznaje sie bez bicia nie chciało mi sie :D

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » czw mar 19, 2009 9:57 pm

w sklepiku Waneko mozna już zamawiać 1 tomik mangi "Black Lagoon". Ja juz zamówiłam :D. oto link:
http://sklep.waneko.pl/product_info.php?products_id=591

Niko_tan
Status: Offline

Post autor: Niko_tan » pt mar 20, 2009 1:23 pm

Czyli, że jednak będzie Black Lagoon... no cóż ... JPF ma fajne zapowiedzi, więc tego nie kupię XD

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » pt mar 20, 2009 4:49 pm

Niko_tan pisze:Czyli, że jednak będzie Black Lagoon... no cóż ... JPF ma fajne zapowiedzi, więc tego nie kupię XD
Niestety, muszę poprzeć. xD

Muszę sobie pouzupełniać jeszcze obecne serie, jak tylko dostanę się na jakiś konwent lub uzbieram wystarczająco dużo kasy przed wakacjami (taaa...), by zamówić.
Niestety, powtórzę się, wszystko z JPF'a (plus mniejszość od Hanami)...

Mitsuki
Status: Offline

Post autor: Mitsuki » pt kwie 24, 2009 1:51 am

Ja też kupię chyba tylko wszystko z JPFu. A będzie co kupować !!
Powiem szczerze, że liczyłam iż Waneko wyda chociaż jeden tytuł godny zainteresowania się nim. No dobra... może traktuję z buta Karin i Black Lagoon, ale żadna z tych serii do mnie nie przemawia. A jestem na prawdę elastyczna jeśli chodzi o tytuły, którymi się interesuję. Może ktoś mógłby powiedzieć coś dobrego na temat Karin i mnie przekonać ??
Mam żal, bo pierwszy raz rozcarowałam się moim ulubionym wydawnictwem. Mogłabym już ewentualnie przeżyć Karin czy BL, ale Futari to już totalna masakra. Ktoś to kupuje ?? W moim mieście i w dwóch innych, gdzie przebywam codziennie, Futari leży na półkach w niezmiennej ilości. Czy warto było wydawać taką mange ?? Kurcze, jest tyle tytułów, którymi warto by się zainteresować i na które fani czekają. Nie ma co gadać.

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pt kwie 24, 2009 11:37 am

Zastanawiam się, kiedy zostanie wydane coś z serii Saiyuki. Już zaczynam porządnie tęsknić za serią.
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » pt kwie 24, 2009 6:52 pm

Oj, Me-ouch, zgadzam się z Tobą całkowicie... Saiyuki to w końcu moja ulubiona seria od Waneko. Ale będę czekać cierpliwie, a co!

Mitsuki, mnie Karin się podoba - sympatyczna komedyjka. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, czemu nie poczytasz po prostu tematu poświęconemu 1-szemu tomikowi tej mangi? :P

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » śr lip 29, 2009 4:57 pm

Witam czy moze ktoś coś wie na temat tych nowych tytułów co sa w zapowiedziach??

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » pt lip 31, 2009 12:38 am

To jest bardzo dobre pytanie!

Osobiście składam grzecznie rąsie i cichutko proszę o to, co Me-ouch i Mai-Takeru.
O cokolwiek z tej serii! ;________;

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » wt sie 11, 2009 12:59 am

Mam jeszcze jedno pytania czy może ktos wiec co Uteną??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości