Ulubiona postać .

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
ODPOWIEDZ
Kejli
Status: Offline

Ulubiona postać .

Post autor: Kejli » ndz wrz 07, 2008 10:47 pm

Pytanie pewnie tendencyjne, ale do rzeczy... Żeby jakoś rozkręcić forum.

Kto jest Waszym ulubionym bohaterem i dlaczego? Po którym tomiku mangi? W której sytuacji? Prosiłabym o jakieś bardziej rozwinięte wypowiedzi.

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pn wrz 08, 2008 2:02 pm

Moją ulubioną postacią jest zboczony doktorek Muraki Kazutaka :mrgreen: Dlaczego? Hmm... Ciężko powiedzieć. Yami zaczynałam od anime, pamiętam że bardzo spodobał mi się jego głos, tak samo z resztą jak seiyuu Tsuzukiego. W openingu była scena jak Muraki jako dziecko trzymał jakąś lalkę - bardzo mi się to podobało. Ładnie był też kontrastowany z Tsuzukim. Mimo że wyglądał na psychola, to jakoś tak... Spodobał mi się ten typ postaci. Tajemniczy, mroczny, zdeka zboczony :P, ale przez to wydał mi się interesujący - właśnie taki typ postaci negatywnych lubię najbardziej. Najbardziej podobał mi się epizod na statku, zarówno w mandze jak i w anime. Jest on jedyną osobą, której pozwalam znęcać się nad Tsuzukim <3 Sadystyczne i drastyczne, wiem, ale przez to wynikło też kilka komediowych (nie mówiąc już o podtekstowych) sytuacji. Tomik bez doktorka - tomikiem straconym ;)

Hisui
Status: Offline

Post autor: Hisui » pn sty 12, 2009 4:22 pm

Ja właściwie to wszystkich lubię :wink:
Ale czytałam tylko 3 tomiki mangi, to tez tak nie powiem.
Chyba jak już to Hisokę, bo jest taki trochę niedostępny xD I ogólnie to dość ciekawa postać :roll: jeszcze w 2 tymie była Hisae, to ją jakoś tak też polubiłam.
No to... to wszystko co mam do powiedzenia 8-)

mila
Status: Offline

Post autor: mila » ndz kwie 19, 2009 7:43 pm

Na pierwszym miejscu Touda - taka "fajna marionetka do kontrolowania" :D Ponadto to super przystojniak.
Na drugim miejscu Tatsumi - bo mamy podobne charaktery. więcej chyba nie muszę już komentować:D

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » ndz kwie 19, 2009 8:35 pm

Muraki - bez komentarza... Po prostu za wszystko.

Oriya - za ciekawą historię postaci i ogólnie za całokształt i charakter. Połączenie jego przeszłości z Murakim to dodatkowy plus. To moja druga ulubiona postać.

Seiryiuu - nie wiem, czy dobrze napisałam imię, wybaczcie. Lubię go. Po prostu nie mogę przestać, pomimo tego, jakim gburem jest. Ale to oddanie dobrej sprawie i ochrona Tsuzukiego.

Tatsumi - z bycie materialistą do granic, używanie magii cieni i za sposób bycia "sekretarki wydziału"... I dodajcie postawę Shadow King&#8482;.

Agiss
Status: Offline

Post autor: Agiss » śr mar 17, 2010 3:21 pm

Ja najbardziej chyba lubie Tode - jest tak slicznie narysowany (szczerze mowiac nie pamietam w ktorym tomiku, bo pozyczalam je od kolezanki). Polubilam go dopiero po pojawieniu sie Tsuzukiego w ojczyznie Shikigamich, gdy okazal swoja ludzka postac :D
Muraki - ciekawa postac - dosc dlugo nie znamy motywow jego postepowania itp.
Watari - najzabawniejsza wg mnie postac. Szczegolnie w jednej z historyjek o tym jak probuje wynalezc miksture powodujaca blyskawiczna zmiane plci :D

madzik93
Posty: 38
Rejestracja: pn sie 10, 2009 3:34 pm
Status: Offline

Post autor: madzik93 » wt kwie 13, 2010 1:05 pm

Muraki - jego charakter mnie urzekł, i za wszystko tak ogólnie go lubię
Tatsumi - ma prawie taki sam charakter jak ja, więc jak go nie lubić xD

Awatar użytkownika
Hitomi-chan
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 07, 2010 2:33 pm
Status: Offline

Post autor: Hitomi-chan » wt maja 25, 2010 8:14 pm

Hisoka :mrgreen: Za jego charakterek :wink: No i za te piękne oczka :oops:

nudrat
Status: Offline

Post autor: nudrat » sob lis 01, 2014 1:06 pm

Czyli sama obecność wątku shonen - ai oznacza, że manga powinna zostać NIE wydana w naszym kraju. Wykazali panowie niezwykłą wprost znajomość tematu, jako że romans męsko-męski to tylko jeden z aspektów YnM. Po za tym bez przesady. Zauważyłam, że kobiety żadko kiedy krzyczą, kiedy ktoś chce sobie poczytać serię opartą na rozbieraniu panienek, za to jak ktoś tylko shonen ai proponuje, to zaraz wszyscy krzyczą, jakby ich miano żarżnąć w dniu wydania tytułu I to nawet, gdy elementy shonen ai to pocałunek lub konwersacja raz na kilka odcinków\ rozdziałów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość