Egmont

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
ODPOWIEDZ
Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw sie 28, 2003 11:26 pm

shi pisze:gundam wing nie podobalo mi sie ani anime ani manga
exaxxion mialam szczescie przeczytac w empiku i jakos mnie nie zachwycil, czytam dalej bo jak juz zaczelam to skoncze, ale chyba tylko dlatego
Jeśli o mnie chodzi to uważam, że jeśli dzieło się nie podoba, to nie ma sensu czytać dalej. "Ot, pamiętna historia pierwszego zdania" (kto to powiedział ? hmm :wink: )

shi
Status: Offline

Post autor: shi » czw sie 28, 2003 11:42 pm

niom tez tak sadze :wink: ale czasami raczka sama siega, zeby zobaczyc co tam znowu wymyslili 8)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw sie 28, 2003 11:44 pm

shi pisze:niom tez tak sadze :wink: ale czasami raczka sama siega, zeby zobaczyc co tam znowu wymyslili 8)
Ja bym to określił inaczej: "przekonać się czy ten tytuł naprawdę jest beznadziejny"

shi
Status: Offline

Post autor: shi » czw sie 28, 2003 11:50 pm

dzieki, ze tak powiem, z ust mi to wyjales :wink:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt sie 29, 2003 12:30 pm

shi pisze:dzieki, ze tak powiem, z ust mi to wyjales :wink:
Gdybym był Yoghiem, Katane, Oshiim lub Clayem, to bym to perfidnie skomentował, ale nie jestem więc się powstrzymam :roll: :)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt sie 29, 2003 12:36 pm

Shig pisze:
shi pisze:dzieki, ze tak powiem, z ust mi to wyjales :wink:
Gdybym był Yoghiem, Katane, Oshiim lub Clayem, to bym to perfidnie skomentował, ale nie jestem więc się powstrzymam :roll: :)
Mnie to przypomina perwną historię z życia (nie tak starą, bagatela w przedziale roku od dzisiaj), ale się powstrzymam bo jest chamska.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pt sie 29, 2003 3:24 pm

Remiel pisze:
Shig pisze:
shi pisze:dzieki, ze tak powiem, z ust mi to wyjales :wink:
Gdybym był Yoghiem, Katane, Oshiim lub Clayem, to bym to perfidnie skomentował, ale nie jestem więc się powstrzymam :roll: :)
Mnie to przypomina perwną historię z życia (nie tak starą, bagatela w przedziale roku od dzisiaj), ale się powstrzymam bo jest chamska.
I tak będzie wyglądać kolejnych dziesięć stron tego tematu? ^^ Powiedziałbym coś ale się powstrzymam bo (powód) -_-"

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt sie 29, 2003 4:37 pm

Fakt, trzeba coś zrobić.... Hey! Look over there! :wink:
A tak na serio. Czemu w Polsce nie wydadzą 7 edenu, skoro ponoć jest w Japonii już 8. Czyżby nie mieli więcej pieniędzy (nie, mają, nie mieliby za co kupić nowych). Moim zdaniem (a 6 tomu nie czytałem) 7 tom pozostawia za dużo niedomówień i to by doprowadziło do szewskiej fanowskiej pasji.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt sie 29, 2003 4:49 pm

Remiel pisze:Fakt, trzeba coś zrobić.... Hey! Look over there! :wink:
A tak na serio. Czemu w Polsce nie wydadzą 7 edenu, skoro ponoć jest w Japonii już 8. Czyżby nie mieli więcej pieniędzy (nie, mają, nie mieliby za co kupić nowych). Moim zdaniem (a 6 tomu nie czytałem) 7 tom pozostawia za dużo niedomówień i to by doprowadziło do szewskiej fanowskiej pasji.
Z tego co wiem, to w Japonii wyszedł już tom 9.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt sie 29, 2003 5:22 pm

dokladnie ;] a oto okladeczka tomu 9
Obrazek

shi
Status: Offline

Post autor: shi » pt sie 29, 2003 9:43 pm

Qrde czloweik juz czasami nie moze niczego powiedziec, zeby ktos nie zaczal zachowywac sie jak dziecko :P

OOKIDAIBUTSU
Status: Offline

Post autor: OOKIDAIBUTSU » śr wrz 03, 2003 12:33 pm

shi pisze:Qrde czloweik juz czasami nie moze niczego powiedziec, zeby ktos nie zaczal zachowywac sie jak dziecko :P
Shigu, to o tobie. :wink:

Widzę , że Eden 9 ma świetną okładkę. Boże jak ja tą serię lubię, jedna z moich NAJ. :)
Jednak co do GW muszę się zgodzić szmiar i tyle. Jeśli chodzi o mnie, to serial był niestrawny w żadnym stopniu. Manga jest słabiutka, ale to przecież tytuł dla dzieci i fanów poprzednich serii, więc to nie musiało rządzić, co innego mechy, które bardzo mi się podobały.
EXa natomiast lubię, nie jest to mistrzostwo świata, ale fajna manga jaich wiele. IMO mało która wybija się ponad średnią, a EX jest w czołóweczce tych średniaków.

Qub
Status: Offline

Post autor: Qub » śr wrz 03, 2003 5:54 pm

hmmm to ja tu może wyskocze z dwoma pytaniami:
1. Czy wie ktoś czy egmont i wewntualnie kiedy zamierza wydać nastepne tomy Edena ?
2. Widział ktoś już w sklepie "Skrzydła Serafina"... na stronie emontu ten tytół widnieje już jako "wydany" a ja byłem w matrasie 3 dni temu i nie widziałem tego... może w ten poniedziałek podochodziły ?

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr wrz 03, 2003 5:58 pm

Ja zawsze sprawdzam na www.wrak.pl . Tam jeszcze nie napisali, że wydano wiec trzeba poczekac. Co do Edena to czekam z niecierpliwością.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr wrz 03, 2003 7:00 pm

Skrzydel Serafina jeszcze nie ma, ale podobno pojawi sie gdzoes na poczatku wrzesnia
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob wrz 06, 2003 3:15 pm

Co do Exaxxiona to przeczytałam wszystkie 4 tomy wydane u nas.
Jedyna rzecz jaka mi przeszkadzała to wybrakowanie niektórych stron.
Np. w drugim i trzecim tomie nie ma ok. sześciu stron tylko puste kartki.
Trudno to przewidziec gdy wraca sie do domu i w połowie lektury zauwazasz puste kartki a na dodatek gdzies zgubilo sie paragon.

taikoubou
Status: Offline

YO

Post autor: taikoubou » pn wrz 08, 2003 7:04 pm

TO MOJA PIERWSZA A ZA RAZEM HISTORYCZNA WYPOWIEDŹ NA TYM FORUM

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn wrz 08, 2003 7:41 pm

Brawo.
Mniejszymi literkami proszę...

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pn wrz 08, 2003 7:52 pm

Pierwsza i - jak na razie - ostatnia :) .
"Skrzydła..." już ponoć są. Coś tam Krzych przebąkiwał, a na MFie jest już stosowne forum. Jeśli ktoś ma - niech się chwali ;) .

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn wrz 08, 2003 8:59 pm

1. Witam wszystkich
2. Egmont wydał dzisiaj nie tylko "skrzydła" ale również pozostałe zapowiadane tytuły czyli: "brzoskwinie" i "guns smith cats"
Nie chwaląc się kupiłam je sobie wszystkie dzisiaj w komikslandii w Wawie z 10% zniżką 8)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości