Macie? Czytacie?

A tutaj rozmawiamy o mandze "Nie, Dziękuje!", niekrytemu uczuciu Homare do Paniczyka, Paniczyka do Ran Ran i Ran Ran do swojej łysinki.
ODPOWIEDZ
Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz paź 07, 2007 10:04 pm

Lisa pisze:a moza wiedziec dlaczego?
I ty jeszcze chcesz wiedzieć to od gościa, który ma nick nikt? :roll:

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pn paź 08, 2007 2:03 pm

S.S.Owner pisze:Ja zamawiałam przez neta, byłoby to kompletym nieporozumieniem jakby coś było nie tak :P
Wcale sie nie dziwie. Najlepiej jest zamówic sobie tomik.
Kisara pisze:I ty jeszcze chcesz wiedzieć to od gościa, który ma nick nikt?
No cóż. Wole miec napisany powód dlacze czegoś się nie lubi niz nic.

bobon
Status: Offline

Post autor: bobon » ndz paź 14, 2007 12:05 am

co do marnego wydania, to empik skupuje takie najgorsze wydania, w sklepach typu "komixlandia" to wydania sa malinka, dlatego nie kupuje w empiku z 2 powodow
1. wszystkie wymiedolone, wytykane i nie pachnie
2. wlasnie jak mowilem same najgorsze wydania

ale wiesz nawet najlepszym zdazaja sie bledy :P

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » wt paź 16, 2007 2:40 pm

Ja w empiku kupuję często i nie narzekam, a jak widzę jakiś tom w gorszym stanie, to poprostu nie biorę i jeśli akurat ostatni, to idę do matrasa :wink:

OLGA
Status: Offline

Post autor: OLGA » czw lis 29, 2007 1:06 pm

siema ja posiadam 1 tomik a 2 nie mogę dorwać ostatnio byłam w wawie i też w empiku nie mieli tylko 1 tomik;( jak pech to pech;(

hayatesakura
Status: Offline

Post autor: hayatesakura » wt gru 04, 2007 1:49 pm

Ja niestety nie posiadam 2 tomu ND ,ale przeczytałam ^^ Mam nadzieję ,że w końcu się pojawi ten tomik w empiku....

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt gru 04, 2007 3:29 pm

Wystarczy pojsc do informacji i sie spytac czy bedzie jeszcze dostepny badz czy sa w innych empikach jesli sa to przeciez wysla do tego empiku co potrzebujesz.
A jesli nie istnieje sklepik waneko.

daggoth
Status: Offline

Post autor: daggoth » ndz sty 06, 2008 10:14 am

w empiku w kraku widziałem, ale tylko dwójke

Tsugumi Kikuchi
Status: Offline

Post autor: Tsugumi Kikuchi » pn lut 25, 2008 3:22 pm

Przeczytałam xD. Pożyczone od koleżanki. Całkiem spoko.

W empikach lepiej nie szukać, empiki są do... nic tam nie ma...

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt lut 26, 2008 3:17 pm

Tsugumi Kikuchi pisze:W empikach lepiej nie szukać, empiki są do... nic tam nie ma...

Zgadzam się choć od czasu do czasu jak w Bellonie(u mnie inaczej Matras) niema to niestety zostaje Empik.Jak są straszne pozaginane i wyglądają jakby wyjęte z obory to zamawiam na necie w Waneko :twisted: .Tu przynajmniej jakoś traktują mangi. :D

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » wt lut 26, 2008 3:21 pm

Anonymous pisze:
Tsugumi Kikuchi pisze:W empikach lepiej nie szukać, empiki są do... nic tam nie ma...

Zgadzam się choć od czasu do czasu jak w Bellonie(u mnie inaczej Matras) niema to niestety zostaje Empik.Jak są straszne pozaginane i wyglądają jakby wyjęte z obory to zamawiam na necie w Waneko :twisted: .Tu przynajmniej jakoś traktują mangi. :D


Jaki głupi mam komputer(albo ja jestem jakaś dziwna)sam mnie wylogował .To na górze to moje. #-o :x

Pinokio
Status: Offline

Post autor: Pinokio » czw kwie 10, 2008 2:51 pm

Pierwszy tom przeczytałem bez przykrości, z rozbawieniem i życzliwie. Taka znośna lektura do tramwaju czy na okienko w planie lekcji. Drugiego tomu nie znam, gdyż wrocławskie empiki chyba nigdy nie miały go w ofercie. Nie chce mi się iść do informacji w Empiku ani kupowac przez Internet... ale jak kiedyś naprawdę będę się nudzić, to może się zakręcę wokół tego II tomu ;s

Sunlight
Status: Offline

Post autor: Sunlight » czw kwie 17, 2008 7:31 pm

Możesz zamówić na stronie empik.com i odebrać w Empiku ;) Takie połączenie kupowania internetowo z zakupem w Empiku ;)

A co do tematu to mam i bardzo lubię, jedna z lepszych serii jakie u nas ostatnio wyszły :)
Szczególnie fajne jest oczywiście kocisko :) Prawie tak wredne jak moje ^^

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » pt kwie 18, 2008 9:05 pm

Sunlight pisze:Szczególnie fajne jest oczywiście kocisko :) Prawie tak wredne jak moje ^^
Moje to samo w sobie jest Ranran...jeszcze jak sie wpieni to wogóle świrus mały , a tak na marginesie to sa moze jakies mangi jej autorstwa?

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » ndz kwie 20, 2008 12:47 am

Yukari pisze:a tak na marginesie to sa moze jakies mangi jej autorstwa?
Autorstwa RanRan :P ? Pewnie nie ma ;P

Z wikipedii:
* Duck Prince (あひるの王子さま, Ahiru No Ōjisama?)
* Gokuraku Seishun Hockeybu (My Heavenly Hockey Club)
* Maniattemasu (まにあってます!, Maniattemasu?)
* Strawberry chan no Karei na Seikatsu (The Gorgeous Life of Strawberry-chan)
* The Tale of Yamada Taro (山田太郎ものがたり, Yamada Taro Monogatari?)
* Boku to Kanojo no XXX (僕と彼女の×××, Boku to Kanojo no XXX? literally My and Her Secret) (Your and My Secret)
* Welcome to Cosmos Apartment House (One-shot)

Serafina
Status: Offline

Post autor: Serafina » wt kwie 22, 2008 10:53 am

Ja w sumie mam oba tomy ale muszę przyznac ze jestem strasznie rozczarowana , seria zaczęła się naprawdę fajnie ale wszystko niestety upadło w tomie 2, i na tym koniec. :?

Pinokio
Status: Offline

Post autor: Pinokio » wt kwie 22, 2008 6:29 pm

Sunlight pisze:Możesz zamówić na stronie empik.com i odebrać w Empiku ;) Takie połączenie kupowania internetowo z zakupem w Empiku ;)

A co do tematu to mam i bardzo lubię, jedna z lepszych serii jakie u nas ostatnio wyszły :)
Szczególnie fajne jest oczywiście kocisko :) Prawie tak wredne jak moje ^^
Dzięks za radę... wiesz, jednak wolałbym żeby to było normalnie dostępne, bo aż tak bardzo mi nie zalezy :/

Sara285
Status: Offline

Post autor: Sara285 » śr maja 14, 2008 12:23 pm

bobon pisze:co do marnego wydania, to empik skupuje takie najgorsze wydania, w sklepach typu "komixlandia" to wydania sa malinka, dlatego nie kupuje w empiku z 2 powodow
1. wszystkie wymiedolone, wytykane i nie pachnie
2. wlasnie jak mowilem same najgorsze wydania

ale wiesz nawet najlepszym zdazaja sie bledy :P
nie mowiąc o tym, że często w empiku nie ma, jak juz pojade samochodem, bo mam daleko, to sie okazuje, ze wiecej kupie w Matrasie ;/
a co do mangi - mi drugi tom tez się podobał, szczerze mowiąc wole krotsze wydania, niz ponad 10 tomowe tasiemce xd

Bluszcz
Status: Offline

Post autor: Bluszcz » ndz maja 18, 2008 3:14 pm

Ja mam tom 1 przeczytany a drugiego nigdzie w Łodzi dostac nie moge -.- bylam w 3 empikach i nie ma... =[

Sara285
Status: Offline

Post autor: Sara285 » pn maja 19, 2008 1:47 pm

Ja cudem dostalam w Matrasie. Szczerze mowiac, to tam jest więcej mang niz w empikach, ktore odwiedzilam...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Nie, Dziękuje!"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości