Macie? Czytacie?

A tutaj rozmawiamy o mandze "Nie, Dziękuje!", niekrytemu uczuciu Homare do Paniczyka, Paniczyka do Ran Ran i Ran Ran do swojej łysinki.
ODPOWIEDZ
viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » wt sie 28, 2007 6:36 pm

Napewno najpierw na stronie głównej Waneko będzie pisałao, że już wyszło. Wydaje mi się, że wcześniej nie ma co szukac.

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » wt sie 28, 2007 6:41 pm

viki-26 pisze:Napewno najpierw na stronie głównej Waneko będzie pisałao, że już wyszło.
GTO 18 leży sobie na półkach w Empiku, ale na głównej ani słowa :P Gdzieś pod koniec tygodnia pewnie rzuci się nam w oczy różowa okładeczka 8-)

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt sie 28, 2007 7:37 pm

Ja GTO dziś nie widziałem... Tak samo jak Nie, Dziękuje :/ Echh szkoda gadać...

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt sie 28, 2007 9:36 pm

GTO 18 leży sobie na półkach w Empiku, ale na głównej ani słowa
To dobra wiadomość, marzę, by jeszcze w tym tygodniu poznać losy Homare i Paniczyka :wink:

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » śr sie 29, 2007 10:08 am

Mówisz, masz :D nadeszła tak długo wyczekiwana aktualka :wink:

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr sie 29, 2007 11:34 am

przejade sie dzis do miasta, I swear ;D

seiya
Status: Offline

Post autor: seiya » śr sie 29, 2007 6:33 pm

Tom II jest co najmniej równie okrutny jak I. Znaczy, w Komikslandii już jest. Znaczy, już mam _^_

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr sie 29, 2007 8:53 pm

Tom II jest co najmniej równie okrutny jak I. Znaczy, w Komikslandii już jest. Znaczy, już mam _^_
W Matrasie też jest - kazałam sobie odłożyć, jutro po niego jadę :mrafroamerykanin:

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw sie 30, 2007 4:30 pm

kya, jestem dumna z ojca że udało mu się kupić bez mojej pomocy :mrgreen: Biorę się za czytanie.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » czw sie 30, 2007 5:30 pm

:) Właśnie odebrałam swój tomik "Nie,dziekuję" :) Tym razem przyszedł bardzo szybko :) Tomik jak zwykle bardzo zabawny,nie można się przy nim nudzić. Jednak zakończenie mnie dobiło 0-0 Kto przeczyta będzie wiedział o co mi chodzi :|

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw sie 30, 2007 6:03 pm

zandam pisze:Kto przeczyta będzie wiedział o co mi chodzi
Ja uważam, że zakończenie jest bardzo dobre - przynajmniej nie kończy się ani smutno, ani wesoło.
Mnie sie podobało, ale takiego czegoś się nie spodziewałam po mandze tego typu :mrafroamerykanin:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw sie 30, 2007 6:57 pm

Dla mnie ten tom to porażka. Wogóle śmiesznych sytuacji (chyba ze dwie były), a i zakończenie nie wymaga komętarza. W porównaniu do pierwszego, ten tom to totalne dno...

Lilcia
Status: Offline

Post autor: Lilcia » czw sie 30, 2007 7:54 pm

nie ma. nie ma. nie ma! :x Ani 1 ani 2 tomu nie moge znalezc w lublinie :x

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw sie 30, 2007 8:55 pm

Ray pisze:porównaniu do pierwszego, ten tom to totalne dno...
Ja uważam, że spoko - humoru było dużo btw ileż można by stworzyć tomów o tym, jak Homare ciągle chce namówić Paniczyka... sama autorka napisała, że może kiedyś zrobi kontynuacje.... ja się cieszę, że to krótkie było, bo przynajmniej zrobiło mi smaka a nie zrobiła autorka mangi ciągnącej się po wsze czasy.
BTW kompozycja otwarta przy zakończeniu spodobała mi się, oczekiwałam czegoś no.... wydarzenia, które raz na zawsze zakończy historię mangi, a tu miłe zaskoczenie :wink:

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw sie 30, 2007 11:16 pm

Zgadzam się z Ray'em, zakończenie takie sobie ale aż taki denny to tomik nie był :P Humor zwolnił, nie spodobał mi się paniczyk z tym mega fochem na wszystkich ale jak już przestał traktować Homare gorzej od kota zyskał u mnie troszkę sympatii. Ogólnie mały niedosyt jak dla mnie...

BTW w waszych tomikach też były pozaginane strony? :|

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt sie 31, 2007 8:11 am

dragon007 pisze:BTW w waszych tomikach też były pozaginane strony?
No, pierwsze 10 było lekko jakby..... zawiniętych, ale wyprostowałam je, bo to problem nie jest :wink:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt sie 31, 2007 10:27 am

U mnie wszystkie prościutkie. No i jeden moment mnie zabił. "Ja swój pierwszy raz miałem z Ran Ran" xD

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pt sie 31, 2007 11:13 am

Miałam 2 zagięte strony ale też już naprostowane...
Ray pisze:No i jeden moment mnie zabił
A mnie dobiły Małżelki ['] xD

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pt sie 31, 2007 7:15 pm

U mnie w mieście nie było [Inowrocław gdyby co ], przynajmiej wczoraj nie widziałam go w Matrasie. W niedzielę sie przejadę do Torunia, moze będzie w Empiku?! :mrgreen:
Ray pisze:No i jeden moment mnie zabił. "Ja swój pierwszy raz miałem z Ran Ran" xD
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD *leży na podłedze ze śmiechu* :shock: :lol:

Nekcia
Status: Offline

Post autor: Nekcia » ndz wrz 02, 2007 12:54 pm

Kurdetto - tu już rozmawiają o drugim tomie, a ja dopiero pierwszy czytałam xD''' Oj, trzeba się będzie do empiku przejść, oj trzeba będzie xP Byleby tylko nie na marne... [czyt: nie będzie xD']

Ekhem. 1 tom, wywarł na mnie bardzo pozytywne uczucia ^_^ Dużo humoru[akcja ratowania z pożaru najlepsza, na wieki wieków - amen.] i... Ran Ran xD! Normalnie ta jej mordka mnie dobija ^^ Jedyne co odrobinę denerwuje to małe rozwinięcie postaci takich, jak hosłój lub hatsuhi... ale nie można mieć wszystkiego xD
Tylko cały czas łapie się za głowe, że nie kupiłam prosto z wydawnictwa... dlaczego? Kupiłam ostatni egzemplarz na półce, który mówiąc krótko był okropnie wymiętolony :roll: Okładka w połowie mocno zagięta i strony jakieś takie powyginane były... o_ó Ale tam, wszystko wynagrodziła mi treść, o xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Nie, Dziękuje!"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość