Najlepszy/piękniejszy fragment

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
Danuel
Status: Offline

Najlepszy/piękniejszy fragment

Post autor: Danuel » śr maja 07, 2003 8:24 am

Chciałbym zaproponować SzaNowNemU ZgroMadzeNiu niewielką rozrywkę (a jak wiadomo małe jest piękne). Mianowicie – chciałbym się dowiedzieć która ze scen w VAI (VGA mi się kojarzy ;) jest waszym zdaniem najlepsza/piękniejsza. Mam w tym swój własny ukryty cel – ale o tym na razie cicho sza...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr maja 07, 2003 11:28 am

Jeżeli chodzi o mangę to się nie wypowiem, bo co prawda w tych trzech tomach jest taka scena, ale seria trwa więc jeszcze mogę zmienić zdanie.
Jezeli zaś chodzi o anime, to najbardziej mi się podobała (najbardziej mnie wzruszyła) scena, w której Ai obejmując Yotę mówi "... Video Girl nie może się zakochać..." i dodaje w myślach "...tylko skąd ten dziwny ucisk w sercu...".

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » śr maja 07, 2003 2:45 pm

Najpiękniejszą sceną z 3 pierwszych tomów jest IMHO ta , w której Yota i Ai wyznają sobie miłość (koniec 2 tomu, tuż przed "porwaniem" Ai). W dalszych tomach pojawiają się co prawda jeszcze ciekawsze scenki, ale to już "inna bajka".

kizzu
Status: Offline

Post autor: kizzu » ndz maja 11, 2003 12:21 pm

od drugiej "smierci" Ai czyli od tego az sie zaczela rozpadac i wsysac w tv i cale poszukiwanie Ai przez Yote i ten bieg po szklanych schodach... smuuutneee :cry:

Veg
Status: Offline

Post autor: Veg » ndz maja 11, 2003 1:52 pm

To moze ja podam ten, ktory mnie najbardziej rozbawil... Szczeki!!!!! :))

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » ndz maja 11, 2003 6:55 pm

o wlasnie szczeki .... Veg tylko ktore szczeki 1 czy 2 ;P ... juz mofie bo VGA cale czytalam + VGL i musze przyznac ze koncowka jest po mojej mysli :twisted: :twisted:

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz maja 11, 2003 9:13 pm

Wg. mnie to wzruszajacy jest moment o ktorym juz mowil Shig.

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » pn maja 12, 2003 11:07 pm

Linaka1 pisze:o wlasnie szczeki .... Veg tylko ktore szczeki 1 czy 2 ;P ...
Nie wiem jak Veg, ale dla mnie to pytanie retoryczne :wink:
Linaka1 pisze:juz mofie bo VGA cale czytalam + VGL i musze przyznac ze koncowka jest po mojej mysli :twisted: :twisted:
Nio, końcówka jest dobra i mnie także odpowiada. :) Nie będe jednak nic z niej zdradzał bo pisania spoilerów nie lubie :wink:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn maja 12, 2003 11:12 pm

GonZo pisze:Nie będe jednak nic z niej zdradzał bo pisania spoilerów nie lubie :wink:
No i pochwalam, a jak już pisać spoilery to czcionką rozmiar 1, żeby komus nie zepsuć zabawy.

Veg
Status: Offline

Post autor: Veg » wt maja 13, 2003 4:26 pm

Szczeki 1 i 2 w jednakowym stopniu :PPPP

Liar
Status: Offline

Post autor: Liar » czw maja 15, 2003 12:27 pm

na pewno szczęki sprawiły usmiech na mej twarzy... poza tym mam nadzieję że VGA wraz ze wzrostem numeracji tomów będzie jednak tak samo smieszne jak tom 1............

Danuel
Status: Offline

Post autor: Danuel » czw maja 15, 2003 1:20 pm

Teraz pora na mnie żebym podzielił się swoimi spostrzeżeniami :)
Po primo ovka – scena „łóżkowa” z pierwszego epizodu i scena w kinie – a szczególnie poza nim.
Po sekcundo – manga – jak na razie sen Joty (jest to spowodowane moimi własnymi „przeżyciami” w tej materii) - jak narazie to tyle - zobaczymy co przyszłość przyniesie (mam nadzieje w miarę bliska)

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » czw maja 15, 2003 7:21 pm

Moja ulubiona scenka to ta, jak Ai i Yota przychodzą do klasy (YOTA PRZYPROWADZIŁ DZIEWCZYNĘ!!!!!!) :D :wink: 8)

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » czw maja 15, 2003 9:31 pm

Danuel pisze:Po sekcundo – manga – jak na razie sen Joty (jest to spowodowane moimi własnymi „przeżyciami” w tej materii) - jak narazie to tyle - zobaczymy co przyszłość przyniesie (mam nadzieje w miarę bliska)
Oj przyszlosc przyniesie,przyniesie wiele ;P a zreszta sami sie przekonacie ^_^

Aischa
Status: Offline

Post autor: Aischa » ndz maja 18, 2003 11:02 am

Stawiam na szklane schody i sny Ai i Yoty - ten sam sen śniony przez oboje...

Jaczak
Status: Offline

Scena

Post autor: Jaczak » ndz maja 18, 2003 5:56 pm

Najbardziej wzruszające były szklane schody - mistrzostwo!

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » sob maja 24, 2003 11:36 am

jak snili ten sam sen... uwielbiam takie motywy

a najlepsza scena to jak moteuczi krzyczal ze nie jest mateuszem idiota i wygladal jak batman :lol:

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » pn cze 02, 2003 5:29 pm

Za każdym razem gdy Ai mówiła: "Odkryłam/łem następną zaletę Yoty!"
I z takich niecodziennych spostrzeżeń, zrobił na mnie wrażeanie Yota wchodzący po schodach do liceum (wtedy gdy spotkał Nobuko).
Emanował wtedy od niego taki spokój... i coś jeszcze.

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » wt cze 03, 2003 11:14 am

Nimue pisze:I z takich niecodziennych spostrzeżeń, zrobił na mnie wrażeanie Yota wchodzący po schodach do liceum (wtedy gdy spotkał Nobuko).
Emanował wtedy od niego taki spokój... i coś jeszcze.
nyo jakbys nie zdal i szedl do klasy z osobami mlodszymi tez bys tak 'pozowal' :wink: zartuje oczywiscie. to byla faktycznie spora przemiana u Idioty

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » czw cze 05, 2003 12:01 am

Wtedy już Pana Idioty... 8)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości