Boys Next Door w wersji tomikowej??? O.o

Jeśli urzekła Cię historia Angel Sanctuary lub twórczość Kaori Yuki i chciał(a)byś podyskutować z innymi fanami,
zapraszamy do grupy Angel Soul^^
Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn mar 28, 2005 4:00 pm

Właśnie ciekawi mnie co dalej się dzieje z tą sprawą o licencję na Boys Next Door. No i fajnie by było wiedzieć jakie wydawnictwo stara się o nią :roll:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr mar 30, 2005 1:38 am

Hm,chyba warto byloby napisac do Saishy o wiecej info,moze oni cos wiedza :roll:

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » pt kwie 01, 2005 11:00 am

Niech se Egmont ma referencje i najlepsze, ale na mysl, ze mialby wydawac mange, na ktorej wyjatkowo mi zalezy ciarki mnie przechodza!!! Niech se znajdzie cos innego... Y_Y

Wiecie juz cos nowego o Saishy i BND ?

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob kwie 02, 2005 1:03 am

Silene pisze:Niech se Egmont ma referencje i najlepsze, ale na mysl, ze mialby wydawac mange, na ktorej wyjatkowo mi zalezy ciarki mnie przechodza!!! Niech se znajdzie cos innego... Y_Y
jesli wydanie byloby identyczne(w co watpie,niestety)ze szwabskim,to nie bylo by tak zle :wink:

Wiecie juz cos nowego o Saishy i BND ?
jeszcze nic,jak cos bede wiedziec to dam znac,luzzik 8)

Iria
Status: Offline

Post autor: Iria » pn cze 12, 2006 5:28 pm

Heh...Egmont.... Nie podobało mi się jak przetłumaczyli Ranme1/2 (W Musasabi zrobili to o wielke lepiej!!) .
Po mimo tego berdzo chcę, aby manga BND ukazała się w Polsce. Eh...niech to bedzie nawet to nieszczęsne egmont :?

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn cze 12, 2006 5:51 pm

Juz stracilem nadzieje na to, ze kiedys wydadza w Polsce Boys Next Door.
Bardziej licze na wydanie amerykanskie. Wydaja Angel Sanctuary, wydaja God Child, wiec rownie dobrze moga wydac inne mangi Kaori Yuki :)
A wtedy Empik moze liczyc na moje zamowienie 8)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Dida
Status: Offline

Post autor: Dida » sob cze 17, 2006 12:06 pm

Po co czekać na wydanie amerykańskie? :P W Empiku można zamówić BND po niemiecku z Carlsen Comics. Zrobiłam to jakiś czas temu i manga stoi już u mnie na półeczce. :) Tylko jeszcze nie znalazłam czasu, żeby ją przeczytać.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw lis 02, 2006 11:10 am

Dida pisze:Po co czekać na wydanie amerykańskie? :P W Empiku można zamówić BND po niemiecku z Carlsen Comics. Zrobiłam to jakiś czas temu i manga stoi już u mnie na półeczce. :) Tylko jeszcze nie znalazłam czasu, żeby ją przeczytać.
Temat już co prawda prawie martwy, ale chętnie bym to kupiła... a można zamówić w wersji angielskiej, bo po niemiecku to ja nic totalnie nie umiem (uczę się franca) T-T

ODPOWIEDZ

Wróć do „Angel Soul Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość