Princess Ai *_*

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Kasen
merle
Status: Offline

Post autor: merle » pt lut 03, 2006 9:01 pm

mi sie nie podoba ;/
oprocz fajnej kreski nie ma nic ciekawego , niestety ;/
cena odstrasza
widzialam tez kilka bledow ;/ za taka cene nie powinno ich byc ;/
niestety nie skusze sie ;/

Cristal
Status: Offline

Post autor: Cristal » pn lut 20, 2006 2:59 pm

Błedów troche jest.... Tomik jest tak sklejony, ze czasem trzeba sie czegos domyslic.... Ale jednak manga jest ciekawa i opłaca się ją kupić (chociaż troche droga). A tak nawiasem: codziennie wchodzę na strone Kasenu i nigdy jeszcze nie widzialam Princess Ai w zapowiedzach.... Mam nadzieje, ze wydadza ja w marcu....

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » pn mar 27, 2006 11:04 pm

Zgadzam sie co do jednego, manga calkiem ciekawa, nawet mialam zamiar ja zbierac, ale cos dlugo kaza nam czekac na nastepny tomik. Hmmm... Nie wiem co o tym myslec(ale jak sie nie da inaczej to trzeba zacisnac zeby i czekac, jak to kiedys w starym "Kawaii" napisano: "Życie fana to ciągłe czekanie"... :roll: )

Necorin
Status: Offline

Post autor: Necorin » wt mar 28, 2006 2:40 pm

Błedów troche jest.... Tomik jest tak sklejony, ze czasem trzeba sie czegos domyslic.... Ale jednak manga jest ciekawa i opłaca się ją kupić (chociaż troche droga). A tak nawiasem: codziennie wchodzę na strone Kasenu i nigdy jeszcze nie widzialam Princess Ai w zapowiedzach.... Mam nadzieje, ze wydadza ja w marcu....
To Kasen. Oni jak wydadzą po 4 miesiącach, to całkiem nieźle jak na nich. A na kolejny tomik princess ai... e tam, jeszcze dużo miesięcy do końca roku x)

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » śr mar 29, 2006 10:44 pm

To Kasen. Oni jak wydadzą po 4 miesiącach, to całkiem nieźle jak na nich. A na kolejny tomik princess ai... e tam, jeszcze dużo miesięcy do końca roku x)
Pesymista się znalazł :wink: , choć jak się zastanowić to chyba zdrowy realista. Co do jednego się zgodzę w sprawie Kansen, oni zawsze lub prawie zawsze mają opóźnienia... :cry: chlip, chlip

Princess_Dagger
Status: Offline

Post autor: Princess_Dagger » pt mar 31, 2006 10:05 am

Ja kocham Princess Ai ^__^.
Świetna kreska, ciekawa fabuła, poprostu miodzio.
Niestety mam smutne wiadomości, co do 2 tomu.
Słyszałam, że Japończycy coś nie chcą dać zgody na wydanie...więc narazie chyba zostanie przez jakiś czas wstrzymane wydawanie mangi.

Cristal
Status: Offline

Post autor: Cristal » czw kwie 06, 2006 4:27 pm

Princess_Dagger pisze: Niestety mam smutne wiadomości, co do 2 tomu.
Słyszałam, że Japończycy coś nie chcą dać zgody na wydanie...więc narazie chyba zostanie przez jakiś czas wstrzymane wydawanie mangi.
Z japończykami zawsze są jakieś problemy :evil: Niektóre mangi JPF-u pewnie też zostały wstrzymane, bo japończycy się kłócą....

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » wt cze 06, 2006 5:53 pm

Cóż i japończycy i polacy mają swoje..."przyzwyczajenia" ;)

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pn wrz 04, 2006 10:26 am

Mam tomik i nawet, nawet niezłe. Kreska ładna, fabuła dośc ie typowa, ale i tak ciekawa 8) W zapowiedziach jest, że 'niedługo' ma byc 2tomik.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn wrz 04, 2006 11:25 am

Lisa pisze:Mam tomik i nawet, nawet niezłe. Kreska ładna, fabuła dośc ie typowa, ale i tak ciekawa 8) W zapowiedziach jest, że 'niedługo' ma byc 2tomik.
Tom 2 jest dostepny od kilku dni ;)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » wt wrz 05, 2006 7:49 pm

Gotenks pisze:Tom 2 jest dostepny od kilku dni ;)
Aha, no to trza troche poczekac a poźniej jak bedzie w moim miesici to kupic :D

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » czw wrz 07, 2006 8:55 pm

Ja mam już drugi tomik. Więcej fantastyki mniej rocka- przynajmniej ja tak to odbieram. Jednak klimat jest zachowany, pojawa się parę nowych, dziwnych postaci a kreska może nawet lepsza niż w tomie pierwszym. Nie wiem jak skończą tą historię w jednym tomie....

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » pt wrz 08, 2006 10:14 am

No super już 2 tomik dostępny, muszę się zakręcić i go kupić :D . Nie wiedziałam, że to ma tylko 3 tomy...

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » sob wrz 16, 2006 1:56 am

Tomik mam już od jakiegoś czasu :D Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Jednakże nadal uważam, iż jest to manga bardziej do oglądania niż do czytania (chociaż fabuła nawet, nawet... jednak nadal to nie całkiem moje klimaty-wątek fantasy wydaje mi się zbędny, a i sama Ai mogłaby być trochę mniej naiwna, drażni mnie też trochę jej podejście do fanów :? ). Plusy: fantastyczny strój Ai w rozdziale 8 (mam na myśli tę "wojskową" suknię-płaszcz). Ciekawym pomysłem było też zamieszczenie tekstów piosenek. Bardzo podoba mi się "Suicide Ride". Wie ktoś może, czy gdzieś można posłuchać tej piosenki? :wink:
Pysiol pisze: Nie wiem jak skończą tą historię w jednym tomie....
Też się nad tym zastanawiam... Przydałyby się jeszcze 2 tomy, a tak to pewnie upchną to niemożebnie :roll:

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » czw wrz 21, 2006 10:12 pm

Anai pisze:No super już 2 tomik dostępny, muszę się zakręcić i go kupić :D . Nie wiedziałam, że to ma tylko 3 tomy...
To ma swoje dobre i złe strony. Fajnie że nie jest to tasiemiec (jak np Dragob Ball...) ale rzeczywiście w trzech tomach zakończyć tak pokręconą fabułę (nie twierdzę wcale że "pogiętą" ;) ) to trzeba być japończykiem;) ;) ;) ;) okej żartuje polacy są bardziej zakręceni;))))

Cristal
Status: Offline

Post autor: Cristal » czw wrz 28, 2006 3:32 pm

hm..... Jeśli tomik Princess Ai 2 jest już od jakiegoś czasu dostępny, to Kasen jest naprawdę dziwny... U nich na stronce jest dopiero w zapowiedziach.... http://www.kasencomics.com/index.php?p=zapowiedzi
A jesli chodzi o dlugosc mangi, to jest mi troche szkoda, ze tylko 3 tomy.... <juz od dawna to wiedzialam....>

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » pt wrz 29, 2006 9:41 am

Cristal pisze:U nich na stronce jest dopiero w zapowiedziach....
Pewnie rzadko uaktualniają stronę...

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » pn paź 16, 2006 2:00 pm

No, a to już spory minus bo jak ma fan w takiej sytuacji wiedzieć co i jak i rozplanowywać fundusze?
A co do tylko 3 tomów to zgadzam się z tym że to ma swoje plusy i minusy. Szczerze to wolę gdy manga tasiemcem nie jest, ale 5 czy 4 tomy to jeszcze nie tasiemiec, a mogłoby to trochę rozładować akcję i zagęszczenie wątków...

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » czw paź 26, 2006 12:56 pm

A jak myslicie, kiedy bedzie tom 3?? Za rok??

Kazik-chan
Status: Offline

Post autor: Kazik-chan » śr sty 24, 2007 8:59 pm

Według mnie za rok, pięć miesięcy, dwa tygodnie, sześć dni, osiem godzin i... tadaaaa! Trzeci tom w sprzedaży ;) !

Żarty żartami, ale nie lubię TAKICH opóźnień (Kasen jak Kasen, o Egmoncie nie wspominając... ><###)

Przeczytałam pierwszy tom i zostawił ba~aaa~ardzo pozytywne wrażenia ^_^ Bardzo podobała mi się główna bohaterka (jakaś taka... sympatyczna ^_^ No i formy SD xD) i Fa'al (czy-coś-w-ten-deseń-choć-całkiem-możliwe-że-nazywa-się-inaczej ^_^"). No i ta kreska... *__*

KAZIK CHCE WIĘCEJ!!! xD Nie trzy tomiki! PIĘĆ!!! xD

Pozdrowienia i niech kisiel arbuzowy będzie z Wami ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi wydawnictwa Kasen”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości