Saiyuki RELOAD i Gaiden

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Crofesima
Status: Offline

Saiyuki RELOAD i Gaiden

Post autor: Crofesima » ndz mar 12, 2006 9:22 pm

Skromne pytanko: czy po wydaniu 9 tomow Saiyuki WANEKO planuje zdobyc licencje i wydac Saiyuki RELOAD? I czy mozliwe jest ukazanie sie na rynku Saiyuki Gaiden?

Z gory dziekuje za odpowiedz ;]

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz mar 12, 2006 10:44 pm

Z tego co kiedyś było napisane na pewnej stronce to wyczytałam tam, że jeżeli saiyuki będzie się dobrze sprzedawać to waneko wyda inne częsci tej mangi^^

Eti-chan
Status: Offline

Post autor: Eti-chan » ndz kwie 02, 2006 8:19 pm

zaczynam sie bac tu odzywac...
fajnie by bylo gdyby wydali (^ - ^)
przy okazji link do fajnych obrzkow i skanow z Saiyuki http://sfusion.spymac.com/image/

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz kwie 02, 2006 10:21 pm

Eti-chan pisze:zaczynam sie bac tu odzywac...
fajnie by bylo gdyby wydali (^ - ^)
przy okazji link do fajnych obrzkow i skanow z Saiyuki http://sfusion.spymac.com/image/
czemu zaczynasz sie bac?

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » ndz kwie 02, 2006 10:44 pm

Chciałbym w tym miejscu uciąć ten offtop, zanim się na dobre rozkręci.

Nyami
Status: Offline

Post autor: Nyami » czw kwie 06, 2006 5:44 pm

Rany..dopiero 2 tomik się pojawił...z planami trzeba raczej poczekać. Tak licząc to pewnie 9 tom Saiyuki zostanie wydany..pod koniec 2007? oO`

Annishka
Status: Offline

Post autor: Annishka » śr maja 24, 2006 4:52 pm

Nyami pisze:Rany..dopiero 2 tomik się pojawił...z planami trzeba raczej poczekać. Tak licząc to pewnie 9 tom Saiyuki zostanie wydany..pod koniec 2007? oO`
Taa... niby i 2007, ale istnieją tacy ludzie, jak na przykład ja i kilka moich koleżanek, co już wyliczają, ile zapłacą za całą serię i rzucają tekstami w stylu "Nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie Gaiden i Reload". Więc to mówi samo przez się 8)

kare_reiko
Status: Offline

Post autor: kare_reiko » pn paź 16, 2006 4:25 pm

A ja popieram, niech Reload i Gaiden także zawitają w polsce :] kupie choćby nie wiem ile tomów to było

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » wt paź 17, 2006 3:06 pm

Popieram Saiyuki!!!! :} Fajnie by było zobaczyć na polskich półkach Reload i Gaiden XD

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr paź 25, 2006 9:31 pm

Crofesima pisze:czy po wydaniu 9 tomow Saiyuki WANEKO planuje zdobyc licencje i wydac Saiyuki RELOAD? I czy mozliwe jest ukazanie sie na rynku Saiyuki Gaiden?
Jestem na yes do nieskończoności :)))

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » czw paź 26, 2006 12:36 pm

Fajnie by było. Niech wydadzą Gaiden i Reload!!! Chce to zobaczyc, widziałam kawałek Gaidena, ale chce to po polsku. =]
Ostatnio zmieniony ndz cze 03, 2007 4:57 pm przez Lisa, łącznie zmieniany 1 raz.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob paź 28, 2006 10:01 am

Nyami pisze:Rany..dopiero 2 tomik się pojawił...z planami trzeba raczej poczekać. Tak licząc to pewnie 9 tom Saiyuki zostanie wydany..pod koniec 2007? oO`
Nie strasz mnie :/ Ale masz rację, znowu mogą być opóźnienia z powodu licencji i takie tam :/

Canpa
Status: Offline

Post autor: Canpa » ndz lis 05, 2006 3:53 pm

ah nie ma co ..wydawanie Saiyuki gna az się kurzy ==` moze cos jeszcze rypnie po drodze i na 4 tomie sie skonczy i juz pomarzymy tylko o polskim wydaniu reszty (chybaby mnie z zalu szlag trafił)

ale mam nadzieje ze jeśli mimo licznych przeciwności losu, po krwawych walkach o licencje wydadzą pierwszą serie to Reload i Gaiden też....

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz lis 05, 2006 4:41 pm

(chybaby mnie z zalu szlag trafił)
Nie tylko ciebie :/ Jeszcze raz Happy Birthday :)

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » pn lis 06, 2006 5:33 pm

Canpa pisze:moze cos jeszcze rypnie po drodze i na 4 tomie sie skonczy i juz pomarzymy tylko o polskim wydaniu reszty
Nawet tak nie myśl *boi się*
Ja też jestem na tak ^ ^ chcemy więcej Saiyuki

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » wt lis 07, 2006 5:20 pm

Ja również chętnie bym sobie przeczytała Saiyuki Reload i Gaiden. Bardzo polubiłam tę mangę i chciałabym poznać inne jej serie. :)

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » śr lis 08, 2006 12:27 pm

Tereska pisze:Ja również chętnie bym sobie przeczytała Saiyuki Reload i Gaiden. Bardzo polubiłam tę mangę i chciałabym poznać inne jej serie. :)
A biorąc pod uwagę, że kobieta się wyrobiła i coraz ładniejsze toto jest... ( własnie czytam Gaiden i jestem zachwycona).^^

kare_reiko
Status: Offline

Post autor: kare_reiko » śr lis 08, 2006 8:01 pm

Tytuł ten jest świetny i dobrze by było żeby wydono go głatko w miare ale czuje że 4 tom poczekamy następne pól roku. Niestety najleprze tytuły na naszym rynku stoją i się nie ruszają ==

Sailor Dream
Status: Offline

Post autor: Sailor Dream » czw sie 02, 2007 1:32 am

Jeśli mam być szczera to mangi kupuję głównie na allegro - bo taniej ;p A w księgarniach tylko te tańsze, jak FMA. Ale z Saiyuki...3 pierwsze tomy kupiłam na allegro i od razu zakochałam się w tej serii *-* Nie mogę się doczekać kolejnych tomów :D Kupuję każdy systematycznie ^^I nie pogardzę kontynuacjami na swojej półce ^^

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » czw sie 16, 2007 1:27 pm

Kiedyś znalazłam skanki z Saiyuki Gaiden, ale nie przeczytalam ich, bo stwierdziłam, że poczekam, aż w Polsce zostanie to wydane i mam nadzieję, że się nie zawiodę i pewnego dnia będę mogła sobie postawic na półeczce dalsze serie Saiyuki :D

Wiem, wiem, że nadzieja matką głupich, ale każda matka kocha swoje dziecko :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości