Tom 12

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
Kisara
Status: Offline

Tom 12

Post autor: Kisara » czw paź 05, 2006 4:46 pm

No w końcu trzeba zacząć drążyć ten temat. Ja co prawda nie mam jeszcze tego tomu w ręce, ale miałam scany angielskie na kompie i wiem, że jest w każdym calu bombowy. Jak tylko trafi na półki w Empiku, od razu kupuję ;P Jestem taka ciekawa, czy tom 13 to będą Samuraje... oby, oby :P

Canpa
Status: Offline

Post autor: Canpa » wt paź 10, 2006 9:28 pm

na tom 12 tez jestem napalona ale czuje że 13 nas wszystkich zawiedzie ==

Mia
Status: Offline

Post autor: Mia » śr paź 11, 2006 5:01 pm

Tom trzynasty to "Wielka encyklopedia strojów" w sumie dobrze bo czasem brakuje mi pomysłów na ubrania...

Canpa
Status: Offline

Post autor: Canpa » śr paź 11, 2006 5:14 pm

dobrze by było widziec okładke tego tomu...bo jeśli to ten co przypuszczam to nie zaszalejesz z kreacjami ....

Mia
Status: Offline

Post autor: Mia » śr paź 11, 2006 5:18 pm

w tomie 12 na końcu jest angielska okładka 13

Canpa
Status: Offline

Post autor: Canpa » śr paź 11, 2006 5:26 pm

kurna ale ja 12 ni mam..a możesz mi tak w jednym zdaniu streścić co na niej jest??

Mia
Status: Offline

Post autor: Mia » śr paź 11, 2006 5:46 pm


Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr paź 11, 2006 6:15 pm

Mia pisze:om trzynasty to "Wielka encyklopedia strojów" w sumie dobrze bo czasem brakuje mi pomysłów na ubrania...
Kurde, a myślałam, że Samuraje T-T
Mia pisze:To okładka 13 tomu (po angielsku)
http://img153.imageshack....16637351zp3.jpg
Oki, zmieniam zdanie - jak okładka ma być i taka u nas, to i dla mnie już bobma. A jutro jadę zobaczyć, czy ten słynny 12 tom już jest w Empiku :P

Canpa
Status: Offline

Post autor: Canpa » śr paź 11, 2006 7:49 pm

ten link nie działa

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw paź 12, 2006 6:27 am

Canpa pisze:ten link nie działa
W moi cytacie na pewno nie działa, ale u "Mia" jak najbardziej :)

luis66
Status: Offline

Post autor: luis66 » czw paź 12, 2006 8:38 am

Canpa pisze:ten link nie działa
nie działa bo Kisiara użyła cytowania selektywnego. O!

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw paź 12, 2006 3:48 pm

luis66 pisze:cytowania selektywnego. O!
Zgadza się :)) My tu o linkach a może ktoś się wreszcie pochwali tomem 12 ;))) Ja jeszcze w Empiku nie widziałam ...

Canpa
Status: Offline

Post autor: Canpa » czw paź 12, 2006 7:39 pm

a więc...widziałam dzisiaj w Matrasie tom 12 i zapowiedż 13 (jednak to nie to co myslałam czyli zapowiada się ciekawie =3)
co do tomu 12 to powiem że jest całkiem niezły,jest kupe rzeczy które ja uważam za niepotrzebne ale bardzo mi sie podobały przykłady splotów dłoni, ciał i takie tam...ogólnie uważam że jest dobry( moze nawet bardzo....trudno powiedziec jak sie go tylko powierzchownie przejżało)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw paź 12, 2006 8:12 pm

Canpa pisze:splotów dłoni,
Ooooo na tym mi cholernie zależy !!!!
Canpa pisze:zapowiedż 13 (jednak to nie to co myslałam czyli zapowiada się ciekawie =3)
Czyli co????? :)

Canpa
Status: Offline

Post autor: Canpa » pt paź 13, 2006 10:04 am

ja myślałam że to będzie ten tom w którym głównie rozważano nad marszczeniami, a tu wyglada na to ze to bedzie cos w stylu katyalogu z mangowymi ciuszkami, czyli coś duuuuużo lepszego

Kazik-chan
Status: Offline

Post autor: Kazik-chan » sob paź 14, 2006 3:41 pm

Z niecierpliwością czekałam na ten tom - i jak tylko pieniędzy się uzbiera, to pójdę kupić :) Tylko najpierw odzyskam swoje 3 pozostałe tomy, które koleżanki z klasy mi zabrały... A ten tom o strojach też wydaje się ciekawy - zawsze miałam problemy z układaniem fałd i gatunkiem materiału. No i to zawsze parę pomysłów nowych.

Pozdrowienia i niech kisiel truskawkowy będzie z Wami ^^

P.S. A link to faktycznie nie działa :P
P.S.2. Kiedy "buźki" będą działały?

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob paź 14, 2006 4:05 pm

Kazik-chan pisze:Tylko najpierw odzyskam swoje 3 pozostałe tomy, które koleżanki z klasy mi zabrały...
Uważaj, jak ja kiedyś pożyczyłam, tak do dziś nie dostałam. Dlatego mam regułę - nikomu nie pożyczam :P No, ale nie zapominajmy, że tom 12 to był super wypas. Zajmuje już honorowe miejsce u mnie na pułeczce ;)

Canpa
Status: Offline

Post autor: Canpa » pn paź 16, 2006 8:31 pm

a więć od dzisiaj jestem szczęsliwą posiadaczką Jak powstaje manga- pary.
Stwierdzam że to jeden z lepszych tomów, zawiera wiele ciekawych porad...ale wkurzające są te latajace co którąś strone mordy.....ale to w JPM standard...

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn paź 16, 2006 8:33 pm

Canpa pisze:ale wkurzające są te latajace co którąś strone mordy.
E tam, one są takie cutte - przynajmniej charakterystyczne, jak to ujełaś :P

Mia
Status: Offline

Post autor: Mia » wt paź 24, 2006 5:10 pm

Ja nawet lubie ten tomik jest całkiem fajny i mi pomaga gdy mam jakieś problemy z wcześniej wspomnianymi palcami...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości