Ostrzeżenie! Jeśli nie wiesz, nie odpowiadaj.

"I love the smell of Cat Shit One in the morning" - dział dla wszystkich tych których Wietnam, M4A1, UH-1 "Huey" i Króliki są czymś więcej niż bezsensownym zlepkiem słów
pustynny GAARA
Status: Offline

Ostrzeżenie! Jeśli nie wiesz, nie odpowiadaj.

Post autor: pustynny GAARA » pt sie 25, 2006 6:58 pm

Czy Cat Shit One to manga :/?

Lavamancer
Status: Offline

Post autor: Lavamancer » pt sie 25, 2006 7:52 pm

Tak, to komiks, a co, masz wątpliwości ?

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt sie 25, 2006 8:17 pm

A kto kiedykolwiek mówił że to manga ? Kreska jest realistyczna do mangi raczej ani troche nie podobna .

Lavamancer
Status: Offline

Post autor: Lavamancer » pt sie 25, 2006 8:26 pm

A kto mówi, że kreska nie może być realistyczna ?

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pt sie 25, 2006 8:52 pm

Czy Cat Shit One to manga :/?
A dlaczego mangą miałby nie być ?
Manga = "komiks" po japońsku zaś CSO = komiks, z czego wynika CSO = manga.

Zaufany
Status: Offline

Post autor: Zaufany » sob sie 26, 2006 12:50 am

Przedstawienie sytuacji politycznej, zarysh bohaterów, czy też relacje między postaciami, z jakimi możemy się w CSO spotkać, są dla mangi dość typowe. Jeśli zaś chodzi o kreskę, to ona nie pasuje tak samo do mangi, jak i do innych, większych nurtów komiksowych.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob sie 26, 2006 11:51 am

Czyli można powiedzieć hybryda mangii i komiksu ;)

Goshkee
Status: Offline

Re: Ostrzeżenie! Jeśli nie wiesz, nie odpowiadaj.

Post autor: Goshkee » sob sie 26, 2006 1:46 pm

pustynny GAARA pisze:Czy Cat Shit One to manga :/?
A jakby ktos powiedział że na pewno NIE, to co? Nie będziesz czytać?
Ray pisze:można powiedzieć hybryda mangii i komiksu
Co za różnica, czy manga, czy komiks?

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » sob sie 26, 2006 4:34 pm

Czyli można powiedzieć hybryda mangii i komiksu
Jak komiks może być hybrydą komiksu z komiksem ??

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob sie 26, 2006 6:09 pm

Chodzi mi tu o raczej połączenie kreski do mangi nie podobnej z cechami mangi :]

Arashino Shiro
Status: Offline

Post autor: Arashino Shiro » ndz wrz 10, 2006 1:35 pm

Nie rozumiem...przecież manga to komiks....nawet kaczor donald może być określony mangą...więc nie rozumiem tego całego zamieszania...komiks to komiks....cso jest mangą, bo jest komiksem...a przypominam że manga to nie tylko oczy na pół twarzy i zgrabne panienki...kreska ma różne style...więc nie jest ona argumentem...

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn wrz 11, 2006 4:28 pm

Cóż... Zobacz podpis Krejta ;) Jak dla mnie to trafne twierdzenie różnicy pomiędzy komiksem, a mangą ^^

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pn wrz 11, 2006 4:49 pm

Ray pisze:Cóż... Zobacz podpis Krejta ;) Jak dla mnie to trafne twierdzenie różnicy pomiędzy komiksem, a mangą ^^
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia -check it out, mate....

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn wrz 11, 2006 7:23 pm

Co nie zmienia faktu że jest trafny ^^ Dobra widzę że zboczyliśmy troszke z tematu...

Lavamancer
Status: Offline

Post autor: Lavamancer » pn wrz 11, 2006 8:53 pm

Uważasz za trafne stwierdzenie, że wszystkie komiksy japońskie są głębokie i poruszające, a wszystkie amerykańskie są kiepskimi historiami o trykociarzach ?

Maga
Status: Offline

Post autor: Maga » wt wrz 12, 2006 12:20 pm

A nie? Przecież wszyscy o tym wiedzą... Każdy japoński komiks jest głęboki i porusza ważne problemy, każdy jeden! Nie to co amerykański i w ogóle zachodni, w których nic prócz przemocy i golizny nie ma.
Dlatego nie kupuję prawie żadnych japońskich komiksów, za głębokie dla mnie.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt wrz 12, 2006 4:18 pm

Jakoś nie kręcą mnie serie o batmanach i supermenach :roll: A nie każda manga jest głęboka... To chyba logiczne :|

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » wt wrz 12, 2006 5:07 pm

Ray pisze:Jakoś nie kręcą mnie serie o batmanach i supermenach :roll: A nie każda manga jest głęboka... To chyba logiczne :|
Sorry, ale skoro miałeś do czynienia jedynie z "batmanami i supermanami" to masz takie pojęcie o amerykańskim komiksie, jak ktoś to wypowiada się o mandze, mówiąc: "Nie kręcą mnie serie o Pokemonach i Czarodziejkach z Księżyca".
Swoją drogą, Batman jest jedną z lepszych pozycji komiksowych, jakei znam, jeśli chodzi o komiksy dotyczące superbohaterów.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr wrz 13, 2006 2:14 pm

Mimo wszystko nie lubie amerykańskich komiksów i nie wiem o co się czepiacie ... Każdy ma własne zdanie :roll:

Lavamancer
Status: Offline

Post autor: Lavamancer » śr wrz 13, 2006 3:27 pm

Pewnie o to, że brakuje argumentów w twojej opinii.
"Komiks amerykański jest be, choć nie mam o nim zielonego pojęcia, i mieć nie chcę, więc siedzcie cicho a o gustach się nie dyskutuje" - nie brzmi to twoim zdaniem trochę śmiesznie ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Cat Shit One"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości