Saiyuki 3

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pt sie 04, 2006 1:15 pm

w empikach mangi są gdzieś tak pod koniec miesiąca lub w środku po wydaniu, trza jeszcze troche poczekac ^^'

Martini_chan
Status: Offline

Post autor: Martini_chan » pt sie 04, 2006 2:02 pm

Raport z Gdańska: w Matrasach brak, w Empikach brak, w kioskach brak. Jutro po sąsiedzku szturmuję Sopot.

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pt sie 04, 2006 3:01 pm

Byłam dziś na Świętojańskiej w Gdyni i kupiłam :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W księgarni "Inny Świat" na wystawie zobaczyłam. W Epiku też patrzałam, ale nie było.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt sie 04, 2006 3:25 pm

Ale ci zazdroszczę... ale ja już też kupiłam... przez sklepik internetowy :D

hitomi kanzaki
Status: Offline

Post autor: hitomi kanzaki » pt sie 04, 2006 5:02 pm

Heh, też zazdroszczę :D . Wybrałam sie dzisiaj do Bydgoszczy (tak po sąsiedzku-50km :wink: ) i też nic :cry: . Pozostaje czekać... Skoro wytrzymało się tych kilka miesięcy :wink: .

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pt sie 04, 2006 5:28 pm

Teraz to już kwestia dni :D Ale musz przyznać, że 3 tom jest jak dotąd najlepszy :wink: Warto było czekać

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pt sie 04, 2006 5:41 pm

dragon007 streśc go!!! Plosie!! Ja chce wiedziec co jest w środku 3tomika! :lol: :lol:

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt sie 04, 2006 5:59 pm

Ja chce ino wiedzieć, jakiego slangu użyje Sanzo po tym, jak mocno oberwał - coś w stylu - zrobiłem to, bo was lubię... hehe nie no, chyba sama w to nie wierze :lol: oki, ale mimo to, poproszę cię dragon007 o napisanie chociaż małej odpowiedzi na ten temat XD

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pt sie 04, 2006 6:17 pm

To może napisze w ten sposób:
Sanzo żyje i ma wszystkich gdzieś, będzie walka z drużyną Kogaijiniego, pojawią się bogowie, dojdzie do spotkania...
Reszty dowiecie się sami :wink:

Aislin
Status: Offline

Post autor: Aislin » ndz sie 06, 2006 11:20 am

dragon007 pisze:Byłam dziś na Świętojańskiej w Gdyni i kupiłam :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W księgarni "Inny Świat" na wystawie zobaczyłam. W Epiku też patrzałam, ale nie było.
A no ^-^ Leżał tam od czwartku i od czwartku mam :) Kocham tą księgarnię :*

Martini_chan
Status: Offline

Post autor: Martini_chan » ndz sie 06, 2006 7:52 pm

Gdynia... Tak blisko, a tak daleko T^T...
Ja się tułam po Gdańsku już jakiś tydzień i nigdzie, ale to nigdzie nie ma. Ale jutro zaczyna się nowy tydzień i jest kolejna szansa :)

Bardzo jestem ciekawa, jak tym razem wypadło polskie tłumaczenie - bo póki co stoi na b. dobrym poziomie (no, może poza drobnymi zgrzytami w imionach... Osobiście wolę 'Gojyo' niż 'Gojo' ;) )

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz sie 06, 2006 8:34 pm

A ja ponieważ na codzień używam tzw łacinki ulicznej, jestem szalenie zadowolona z obu tomów... :lol: Mam też nadzieję, że i w 3 tomie są kolorowe stronki na początku :P

Kheldor
Status: Offline

Post autor: Kheldor » pn sie 07, 2006 12:13 am

Haha wreszcie powrót do Krakowa :D I powrót na deske :D :D I nowe Sayuki :D :D :D

Kheldor
Status: Offline

Post autor: Kheldor » pn sie 07, 2006 7:01 am

Trzeci tomik jest naprawde extra :D Najlepszy ze wszystkich.
http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=63289

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn sie 07, 2006 8:53 am

AAAA ja głupia zostałam ukąszona przez Kheldora hehehe... hmm całkiem przyjemnie uczucie ^-^ Ja tom 3 będe mieć albo jutro albo w środe ;P

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn sie 07, 2006 9:01 am

Kheldor istnieje opcja edycji, nie pisz dwóch postów pod rząd

Kheldor
Status: Offline

Post autor: Kheldor » pn sie 07, 2006 12:21 pm

Sorka :)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn sie 07, 2006 2:16 pm

Kheldor, wiem, że nie ładnie komuś zrwacac uwagę, ale w podpisie pod każdą notką masz - gratulujemy GTO i Sayuki bez "i" prosze popraw to :)

Kheldor
Status: Offline

Post autor: Kheldor » pn sie 07, 2006 3:03 pm

O nie!!! Znowu.... zawsze gubię to nieszczęsne "i". :( Ale za to w quizie z postaciami z Saiyuki udało mi się uzyskać tę postać którą chciałem : Hakkai :D

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn sie 07, 2006 3:56 pm

A mnie zawsze wychodzi Gojo... ciekawe czemu 8)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość