Najfajniejszy bohater?

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
ODPOWIEDZ

Którego z bohaterów lubisz najbardziej?

SON GOKU
32
33%
GENJO SANZO
19
20%
SHA GOJO
18
19%
CHO HAKKAI
28
29%
 
Liczba głosów: 97

Arashino Shiro
Status: Offline

Post autor: Arashino Shiro » sob cze 10, 2006 6:01 pm

Zastanawia mnie czemu nikt nie powiedział nic więcej na temat Sha..według mnie facet(kappa) jest po prostu zabójczy (i dosłownie i w przenośni) i mimo że sprawia wrażenie że interesuje go tylko seks to jednak coś w nim drzemie..wystarczy nieco go poznać... :twisted:

Olymp1a
Status: Offline

Post autor: Olymp1a » sob cze 17, 2006 9:48 am

Gojo wymiata!!!

ej mi wyszło:

Obrazek

A chciałem Gojo :([/img]

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » śr lip 19, 2006 8:42 pm

Hej jedna poprawka: Sho, Sha, Son I Genjo to nie są imiona tylko nazwiska :roll: :lol:

Kisara
Status: Offline

No kiedy...

Post autor: Kisara » pn lip 24, 2006 8:55 am

A kiedy będzie wreszcie 3 tom Saiyuki chlip... ciągle ino przekładają date jego wydania ;(

Jola2005
Status: Offline

Post autor: Jola2005 » wt lip 25, 2006 12:48 am

Najfajniejszy jest Gojo :P

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » śr lip 26, 2006 8:55 pm

Trzeci tomik już od 28 lipca w sprzedaży :D :D :twisted: . Dzięki niech będą niebiosom!!

nimfin
Status: Offline

Post autor: nimfin » sob lip 29, 2006 2:49 pm

Wyszedl mi Cho. Nawet sie ciesze bo jego najbardziej lubie :)

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » ndz lip 30, 2006 1:59 am

O kolejna osoba spod znaku Cho :lol: . Witaj w klubie Nimfin^^!

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » wt sie 01, 2006 1:20 pm

A ja najbardziej lubię Goku, choć wyszedł mi Cho :)

nimfin
Status: Offline

Post autor: nimfin » śr sie 02, 2006 12:09 am

A swoją drogą to czterdzieści-parę procent Cho to trochę sporawo. Tak się zastanawiam czy taki odsetek uczestników testu jest "skrytych", czy też ten test był felerny :?:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr sie 02, 2006 8:10 am

Predzej test był felerny XD

Martini_chan
Status: Offline

Post autor: Martini_chan » śr sie 02, 2006 11:41 am

Czy ja wiem czy felerny? Ja osobiście znam wielu ludzi postępujących podobnie jak Hakkai... Ze mną włącznie ;)

isawa
Status: Offline

Post autor: isawa » śr sie 02, 2006 6:04 pm

Mi wyszedł Son Goku. Fajnie bo jego najbardziej polubiłem. Co do tej ilości cho... - po prostu test jest feralny... :p.
No ale pamietajmy że Hakkai jest chyba najnormalniejszy z całej tej paczki. Więc chyba też najłatwiej go sie dostaje, chyba. <wiem, mierne tłumaczenie>

Martini_chan
Status: Offline

Post autor: Martini_chan » ndz sie 06, 2006 8:05 pm

isawa pisze:No ale pamietajmy że Hakkai jest chyba najnormalniejszy z całej tej paczki.
A przynajmniej tak może się na pierwszy rzut oka wydawać... Ja osobiście twierdzę, że jeśli chodzi o poziom niestabilności psychicznej, Hakkai przebija nawet Sanzo.

nimfin
Status: Offline

Post autor: nimfin » pn sie 07, 2006 12:51 am

Martini_chan pisze:
isawa pisze:No ale pamietajmy że Hakkai jest chyba najnormalniejszy z całej tej paczki.
A przynajmniej tak może się na pierwszy rzut oka wydawać... Ja osobiście twierdzę, że jeśli chodzi o poziom niestabilności psychicznej, Hakkai przebija nawet Sanzo.
Też mi się tak wydaje. Zwłaszcza po lekturze 3 tom mam wrażenie że jak pokaże co naprawdę w nim "siedzi" to się wszyscy trochę zdziwimy...

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » wt sie 08, 2006 10:03 am

Zgadzam się, w końcu ten tytuł i jego głowne postacie wciąż zaskakują, takie ich zadanie. A Hakkai i jego wręcz urocza układność najlepiej się nadają do wywinięcia czytelnikom przez autorkę jakiegoś numeru^_^.
Nic dodać nic ująć :wink:

Martini_chan
Status: Offline

Post autor: Martini_chan » pt sie 25, 2006 4:41 pm

Anai pisze:A Hakkai i jego wręcz urocza układność najlepiej się nadają do wywinięcia czytelnikom przez autorkę jakiegoś numeru^_^.
Nawet nie wiesz, jak bardzo prorocze są twoje słowa... Żeby za dużo nie zdradzić (nie ma to jak przewaga w doinformowaniu ;) ) powiem tylko, że przyszłe 2 tomy Saiyuki dadzą wiele do myślenia w kwestii naszego zielonookiego kierowcy.

Wracając do głównego tematu - skoncentrowaliśmy się na 4 głównych postaciach. A co z resztą? Co prawda nie było ich aż tak strasznie dużo przez 3 tomy, ale przypuszczam, że ten i ów zyskał sobie jakieś małe grono fanów. Ja na przykład przepadam za wróżbitą z 3. tomu - nie dość, że fajnie się go rysuje to jeszcze na pierwszy rzut oka widać, że sporo może namieszać... Nie ma to jak psychopata in the morning. :D

ky_kiske
Status: Offline

Post autor: ky_kiske » sob wrz 02, 2006 5:35 pm

wróżbita... he he... Niezły z niego popapraniec :wink:
A tak na poważnie to wiecie co?

WAAAAAAAAAAAAAA!!!!! Hakkai- chaaaaaan!!! :lol: :lol: :lol:

P.S. Chyba przestanę czytać Saiyuki przed snem bo dziwne rzeczy się w nocy dzieją :twisted: Ostatnio brat mnie z podłogi zbierał, jak się we śnie na mnie zgraja demonów rzuciła :cry:

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pn wrz 04, 2006 10:33 am

A ja tak po tym trzecim tomie stwierdzam, że wole Sanzo. A co do teściku to musze go wreszcie zrobic ^^'''


EDIT:
No i wyszedł mi Sanzo XDDDDD......
Obrazek

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pn wrz 04, 2006 10:58 am

Po lekturze 3-ciego tomu równorzędnie do Goku plasuje się Lirin... Ciekawe dlaczego... Zwłaszcza że nie przepadam za resztą bandy Kougaiji'ego no, może poza nim samym.
Teraz hierarchia ulubionych postaci wygląda następująco: Goku/Lirin, dalej Sanzo/Kougaiji, później Gojo, Hakkai i reszta. No i nie mogę się doczekać aż Nataku wkroczy do akcji...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości