Saiyuki 3

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
Kheldor
Status: Offline

Saiyuki 3

Post autor: Kheldor » wt lip 25, 2006 10:16 pm

No nareszcie nowe Sayuki :D Myślałem że już nigdy się nie doczekam 3 tomu. Waneko przesuwało premiere chyba ze 3 razy :evil: . Ale już 28 znowu zobacze na pierwszej stronie jak Goku zostaje wyzywany od głupich małp :)

Jola2005
Status: Offline

Post autor: Jola2005 » śr lip 26, 2006 12:13 am

Kiedy wydadzą 3 tom?? 28 sierpnia?? <jupi><jupi>

Kheldor
Status: Offline

Post autor: Kheldor » śr lip 26, 2006 9:53 am

lepiej 28 lipca

nimfin
Status: Offline

Post autor: nimfin » śr lip 26, 2006 12:39 pm

Kurcze akurat kiedy go wydali musze byc na wakacjach!!! A w tej zabitej dechami dziurze na pewno Saiyuki nie bedzie.GRRR!!!

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » śr lip 26, 2006 9:00 pm

Hehe, cztery miesiące czekania... przynajmniej. Ale wolą prawdziwego fana jest ciągłe czekanie :P. ale warto! Ta manga jest kawaii!!! :D

Kheldor
Status: Offline

Post autor: Kheldor » czw lip 27, 2006 1:03 am

Jeżeli chodzi o opóźnianie premier to Waneko jest mistrzem. VGA może służyć jako przykład.

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » czw lip 27, 2006 8:32 pm

Haha, to nie zawsze Ich wina. Już jutro ujrzę trzeci tomik Saiyuki!!!! :D :twisted: Takie chwile są zawsze najpiękniejsze! :wink:

Kheldor
Status: Offline

Post autor: Kheldor » pt lip 28, 2006 6:58 am

No nareszcie!!! Wizyta w Zielonej Sowie i Sayuki :)

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » pt lip 28, 2006 10:10 am

aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Nareszcie!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Lecę do ciebie Saiyuki!!!!!!!!!! :D :P

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pt lip 28, 2006 4:19 pm

Dzisiaj jest 28lipca *ma rodoche* bedzie moje kochane Saiyuki! ^^ *wchodzi na strone Waneko* nie ma >[ *załamka* mam adzieje, że bedzie później napisane że juz wydali :roll:

Jola2005
Status: Offline

Post autor: Jola2005 » pt lip 28, 2006 9:25 pm

nie ma :(

isawa
Status: Offline

Post autor: isawa » pt lip 28, 2006 9:30 pm

Załamka... > byłem w empiku (megastore nie ma na terenie bydgoszczy) o 11.00 i 15.00. Niebyło saiyuki tomu trzeciego... Może jutro?

Kheldor
Status: Offline

Post autor: Kheldor » pt lip 28, 2006 10:52 pm

Ehhhh jak ekspedientki w Zielonej Sowie i Empiku mnie widziały to udawały że mnie nie ma bo byłem na Rynku od 9.00( Otwarcie Zielonej Sowy) aż do 18 (zamknięcie Zielonej Sowy). Wchodziłem co pół godziny i się wypytywałem :)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob lip 29, 2006 12:30 am

Przecież to logiczne że w dzień wydania może nie byc :P nie lepiej poczekac ten dzień czy dwa zamiast biegać co pięc sekund do sklepu ? :roll: :?

Kheldor
Status: Offline

Post autor: Kheldor » sob lip 29, 2006 8:30 am

Jak się ma na coś taką zajawkę, to tak się właśnie dzieje :D

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » sob lip 29, 2006 10:48 am

Kira the Demon pisze:Przecież to logiczne że w dzień wydania może nie byc :P
A wręcz "nie może być" ;) Jak znam życie, to tytuł pojawi się najwcześniej w poniedziałek, bo tak zazwyczaj jest, jeśli Waneko zapowiada coś na piątek.

Kheldor
Status: Offline

Post autor: Kheldor » sob lip 29, 2006 2:08 pm

I za to właśnie lubię Waneko. Są konsekwentni. Tj. konsekwentnie opóźniają daty premier wszystkich swoich mang :D . A najlepszy jest motyw z datą na necie. Najpierw podają datę, a potem każą czekać jeszcze ze 3-4 dni :)

nimfin
Status: Offline

Post autor: nimfin » sob lip 29, 2006 2:17 pm

Ech te male miejscowosci nadmorskie... Slyszalem ze kioski maja wczesniej mangi niz sklepy so postanowilem zobaczyc czy w Karwii (wiocha... przepraszam, nadmorska miejcowosc gdzie mam zaszczyt wypoczywac :D ) czasem nie maja. Wiedziony dziwnym przeczuciem zapytalem mila pania kioskarke czy ma jakies mangi w sprzedazy (doszedlem do wniosku ze kobiecina by sie zaplula na smierc probujac powtorzyc tytul "Saiyuki" :D ). Przeczucie mnie nie zmylilo gdy tylko wypowiedzialem slowo manga jej wyraz twarzy wygladal mniej wiecej tak: :shock: . Postanowilem dac sobie spokoj i kupic Saiyuki po powrocie do Wroclawia...

Kheldor
Status: Offline

Post autor: Kheldor » sob lip 29, 2006 5:27 pm

Ja teraz wybieram się z Krakowa do jakiejś wio....eeee jak to ładnie określiłeś miejscowości wypoczynkowej niedaleko Kielc na tydzień. Nawet się nie łudzę, bo zdziwiłbym się gdyby w samych kielcach było Sayuki :D

dragon007
Status: Offline

Saiyuki

Post autor: dragon007 » sob lip 29, 2006 6:19 pm

Ja to mam nie lepiej :(
U mnie w mieście nie mają mangi. Muszę do Gdynii dojeżdzać (30 min autobusem :shock: ), a na dodatek w tamtejszym Empiku manga wciśnięta jest miedzy jakieś czasopisma, i to jakieś 3,4 tutuły tylko. Więc jeszcze z buta do innej księgarni... Koszmar :x Ale dla Saiyuki warto :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości