Seimaden tom6

Fantastyczna kraina, piękni kochankowie, walka o miłość - oto intrygujący świat Lauresa i Hildy, oto początek nowej, niesamowitej przygody...
Zablokowany
Sheril
Status: Offline

Seimaden tom6

Post autor: Sheril » czw mar 30, 2006 10:37 am

"Panna Hilda powoli dochodzi do zdrowia pod baczna opieka Rodricka. Powoli wracają do niej wspomnienia skradzione przez Lauresa. Dziewczyna przypomina sobie wspólne życie z Rodrickiem, wzajemna miłość i przywiązanie. Mimo to nie może zdusić w sobie uczucia do księcia demonów.
Tymczasem Rodrick, który czuje się coraz bardziej osamotniony, spotyka tajemniczego młodzieńca, Harona. Haron deklaruje mu swoja przyjaźń, ale czy jego intencje są szczere? "


Enjoy.

Vampire
Status: Offline

Post autor: Vampire » sob kwie 01, 2006 1:00 pm

Jak dla mnie tomik bardzo fajny :) Polecam 8)

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » ndz kwie 09, 2006 1:07 pm

No w końcu się doczekałam 6 tomu. Całkiem fajny, najbardziej lubie wątek z Haronem (nowy ulubiony bohater :wink: ). szkoda, że Hilda robi się coraz bardziej denerwująca, ale cóż nie mozna mieć wszystkiego...
Jestem teraz bardzo ciekawa następnego tomu biorąc pod uwagę zakończenie tego :arrow: po prostu nic dodać nic ująć.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn kwie 24, 2006 10:59 am

Tom mi się podobał bardzo. Akcja robi się coraz to bardziej interesująca zwłaszcza ,że przybył nowy bohater który całkiem nieźle namiesza w całej historii. Oczywiście dodatek był świetny( trzeba przyznać,że Rodowi pasowałaby rola kujona :lol: )
Teraz pozostaje tylko czekać na kolejny tom
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » pn maja 15, 2006 10:47 pm

Sympatyczny, kreska coraz milsza oku. Załuję dwóch rzeczy - brak Teteika i to, że Hilda w pościeli zalega. Ma taki fajny charakterek, a na leżąco nie ma jak go okazywać, robiąc tylko za szmatkę, za której końce ciągną te dwa szczeniaki, Rod i Laures.^^

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » czw maja 18, 2006 10:46 am

Mi też w tym tomiku trochę brakuje Hildy. I czy Teti już się więcej nie pojawi :cry: ? Poza tym kreska coraz leprza, nowe postacie są ciekawe, pozostaje tylko czekać na następny tom :D

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » czw maja 18, 2006 2:11 pm

I czy Teti już się więcej nie pojawi ?
Jakby się nie miał pojawić, to by go i na okładce nie było, więc spokojna głowa.

Vampire
Status: Offline

Post autor: Vampire » pt maja 19, 2006 6:14 pm

Pojawi się napewno ;) PODOBNO w następnym tomiku 7 ma być sporo o Zardim I Tetim ^-^

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » pt maja 19, 2006 8:41 pm

To czy teraz fascynacja Tyłeczka ( prywatne czułe mianowanie Zardiego, bo w tej wersji, którą poprzednio czytałam, był "Zadei" --> Zadejeczek --> Zadeczek --> Tyłeczek :D ) nie podchodzi pod nekrofilię?^^

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob maja 20, 2006 12:50 am

Beryl pisze:To czy teraz fascynacja Tyłeczka ( prywatne czułe mianowanie Zardiego, bo w tej wersji, którą poprzednio czytałam, był "Zadei" --> Zadejeczek --> Zadeczek --> Tyłeczek :D ) nie podchodzi pod nekrofilię?^^
e necro? przeciez on nie umarł XD

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » sob maja 20, 2006 7:44 am

Jak nie? Rozwalił mu pieczątkę na serduszku? Skrzydełko wyrwał? Jak dla mnie dość, żeby go wykończyc^^.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob maja 20, 2006 11:11 am

Ale teraz mowisz o Tetim a wczesniej o Zardim O.o

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » sob maja 20, 2006 9:21 pm

Nie dogadalimy się - obstaję, że Tetejek nie żyje, dlatego dalsze zainteresowanie się nim Tyłeczka podchodzi już pod patologię. Zgon: Tetejka, patologia: Tyłeczka.
Hm, te Lauresowe przyklejanie się do czaszki Ellis też jest podejrzane.

Co za komiks...^^

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » sob maja 20, 2006 9:50 pm

Najwyraźniej Seimaden ma teraz na celu wprowadzenie nowego gatunku mangi: mange o miłości męsko-damskiej już mamy, tak jak i męsko-męskiej i damsko-damskiej, dlaczego teraz nie wprowadzić nowego trędu na milość nekrofilską :wink: , w końcu tolerancja musi być :lol: . (Apropo żeby potem nie było wątpliwości, jestem bardzo tolerancyjna i tą mangę bardzo lubię :) )

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » sob maja 20, 2006 10:48 pm

Ja też. Zwłaszcza,że po ostatnim tomiku doznałam gwałtownego przypływu inspiracji
Seimaden w skrócie

Vampire
Status: Offline

Post autor: Vampire » ndz maja 21, 2006 6:53 pm

Hehehe :) ALe mi się wydaje,że Tyłęczek żyje,chociaż pewności nie mam XD

Iria
Status: Offline

Post autor: Iria » pt cze 09, 2006 7:13 pm

Hej!! Pozdrawiam Sheril i resztę załogi! Czytając tomik 6 cały czas myślałam tylko o jednym...KIEDY WRESZCIE POKAŻĄ CO SIĘ DZIEJE Z TETIM I ZARDIM!!!! Oczywiście się nie doczekałam. Uf...mam nadzieję, że tom 7 wynagrodzi moje cierpienia.
Mam parę uwag co do Lauresa. Nie podoba mi się jego zachowanie wzgledem Hildy. Jak dla mnie to on postępuje egoistycznie. Nie liczy się dla niego to co ona czuje. Miłość wymaga poświęcenia. Mógłby chociaż raz pomyśleć o tym co ona czuje, a nie robić tak jak on chce....czyli po trupach do celu. :twisted:

Zablokowany

Wróć do „"Seimaden"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości