Najfajniejszy bohater?

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
ODPOWIEDZ

Którego z bohaterów lubisz najbardziej?

SON GOKU
32
33%
GENJO SANZO
19
20%
SHA GOJO
18
19%
CHO HAKKAI
28
29%
 
Liczba głosów: 97

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr gru 14, 2005 5:42 pm

Galadhriel pisze:Ten test był jednak badziewny, heh w każdym razie na próbę zmieniłam tylko jedno pytanie (mianowicie to o żarciu) i zaraz wyszedł mi wynik Son Goku _^_.
wiesz dla Ciebie jesli nie znasz bohaterow to ten test ma sens :wink: a ja jak znam jako tako charaktery postaci to juz przy zaznaczaniu odpowiedzi znalam wynik :wink:

Ina86
Status: Offline

Post autor: Ina86 » sob sty 07, 2006 12:52 am

Kurka wodna, Gojo tak słabo?? Ale dla mnie i tak jest najlepszy :P Schrupałabym go w całości, o ile on by mnie nie wyprzedził :twisted: A wiadomo jakie ma zapędy :wink:

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob sty 07, 2006 10:40 am

A mnie wyszedł Cho Hakkai

:twisted: Najbardziej lubię właśnie jego i Son Goku :twisted:

LiQ
Status: Offline

Post autor: LiQ » pt sty 27, 2006 2:41 pm

A mnie wyszedł Cho Hakkai
Mi też ;P

Hmmm, w sumie to kurde trudno mi po pierwszym tomie powiedzieć kogo polubiałam najbardziej xD, ale własnie Cho... chyba za tego ślicznego smoczka... xD

Nyami
Status: Offline

Post autor: Nyami » śr lut 01, 2006 2:15 pm

Już zauważyłam, że z imieniem SON GOKU kojarzy się Dragon Ball _^_
A ile razy pojawia się "Ichigo", hm? ; >
Tak czy owak, troszkę wyjasnienia, by się przydało...

1. Saiyuki jest jedną z najstarszych legend chińskich. Manga jest po prostu przerobiona... ot tak po prostu żeby było ładnie. Dla niewierzących: złapcie za Love Hina. Chodzi mi o odcinki, kiedy otwarli herbaciarnia (?) na plaży i wystawiali małe przedstawienie. Myślicie, że co to niby było? ;>

2. 'GOKU' to po chińsku 'małpa'.
*Dragon Ball: Son Goku przemieniający się w małpę (planeta małp i tak dalej XD)
*Legenda: jeden z głównych bohaterów- małpa (czyli goku)
*Saiyuki: Son Goku nazywany przez kumpla po prostu małpą...
*Love Hina: malpa, malpa, małpa! ><

Kawaii ^__^

Deed-chan
Status: Offline

Post autor: Deed-chan » pt lut 03, 2006 8:17 pm

Najlepszy jest zdecydowanie Sha Gojo ^_^ Szkoda tylko, że kopci jak lokomotywa i jest takim zbokiem :P Ale ogólnie jest fajniutki i kawaii :P

Somcia
Status: Offline

Post autor: Somcia » sob lut 04, 2006 10:33 pm

Mam dwoch ulubionych ^^ Sha Gojo i Cho Hakkai... z ta drobna roznica, ze Cho jest zdecydowanie bardziej cuuuute :3

J-C-P
Status: Offline

Post autor: J-C-P » śr lut 08, 2006 9:33 am

8) ja lubię Gojo .... bo tak ^^
w quizie wyszedł mi Genji ... jego też lubię ... bo jest złośliwy a wszyscy go biorą za jakiś ideał :twisted:

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » czw lut 09, 2006 8:00 pm

Mi wyszedł Cho Hakkai ale najbardziej debeściacki i tak jest Goku a zaraz za nim "Czcigodny Sanzo" :twisted:
Goku lubiłem od początku, zresztą jak mozna nie polubic tego nie-wyglądajacego-na-swe-pięćsetparę-lat, żarłocznego małpiszona^^.

Arashino Shiro
Status: Offline

ulubiony bohater

Post autor: Arashino Shiro » sob mar 18, 2006 6:35 pm

jest nim bez wątpienia Sha Gojo.
nie wiem czemu ale faceta normalnie ubóstwiam...

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » sob mar 25, 2006 11:41 pm

Moim ulubieńcem jest Sha Gojo, bez wątpienia, choć z początku wolałam Hakkai'a (ale jak bym miala wybierac któregoś na partnera to z pewnością nie byłby to Gojo :wink: ).P.S. Jak to jest że 40% osób uzyskało wynik Hakkai, włącznie ze mną. Coś dużo tych Hakkai'ów wokół nas :P , tylko czy rzeczywiście, az tylu ludzi troszczy się o innych :?: hmm...

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz mar 26, 2006 8:19 pm

Anai pisze:Coś dużo tych Hakkai'ów wokół nas :P , tylko czy rzeczywiście, az tylu ludzi troszczy się o innych :?: hmm...
Oh Hakkai wcale nie jest taki świety ^^

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » pn mar 27, 2006 10:12 pm

Oh Hakkai wcale nie jest taki świety ^^
Może i tak, ciężko stwierdzić po przeczytaniu tyko 2 tomow. Jeszcze nie znam na tyle tej 4 zeby wypowiadac sie pewnie o wszystkich niuansach ich charakterow, a wyglada ze sa bardziej skomplikowani niz z poczatku mogloby sie wydawac :wink: .

mypi
Status: Offline

Post autor: mypi » pt mar 31, 2006 4:03 pm

Kira the Demon pisze:
Anai pisze:Coś dużo tych Hakkai'ów wokół nas :P , tylko czy rzeczywiście, az tylu ludzi troszczy się o innych :?: hmm...
Oh Hakkai wcale nie jest taki świety ^^
Powiem szczerze ze zgodze sie z wypowiedzia Anai ze skoro nie czytaliscie calej serii to nie nalezalo by sie wypowiadac, ze nie jest swiety, choc to prawda, bo rzaden z bohaterow nie jest.
Lilienne pisze:Ciekawe czy nikt nie zaglosowal na 'Sha Gojo" dlatego, że nie ma takiego bohatera... jest Sha GoUjo....
Wlasnie czytam 7 tom Saiyuki, ale wszystkie po angielsku. W wersji angielskiej znajduje sie imie Sha Goyjo bez watpliwosci.

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » czw kwie 13, 2006 7:44 pm

Powiem szczerze ze zgodze sie z wypowiedzia Anai ze skoro nie czytaliscie calej serii to nie nalezalo by sie wypowiadac, ze nie jest swiety, choc to prawda, bo rzaden z bohaterow nie jest.
Dzięki za poparcie w zamian ja równiez poprę stwierdzenie, że rzaden z nich nie jest świetny. Nudno by było gdyby byli tacy wspaniali :wink: , a tak przynajmniej jest ciekawie... (co nasuwa ogromną tęsknotę za następnym 3 już z kolei tomem :) )

Kami
Status: Offline

Post autor: Kami » śr kwie 19, 2006 1:26 pm

a mi wyszedł Son Goku :P i to jego uwielbiam XDDD ogólnie to cała czwórka jest super. Jeszcze podoba mi się demonek Kougaji ^_^ (słodki)

Kazik-chan
Status: Offline

Post autor: Kazik-chan » czw cze 01, 2006 1:20 pm

Najulubieńszy? Jasne, że mam takiego!

Hakkai! Eee... ale Sanzo ma fajną filozofię... może jednak Gojo? A, jednak Son Goku to moja bratnia dusza... Eee...

Ee. Hum.

A co mi tam, wszystkich lubię ^___^

Pozdrowienia i niech kisiel marchewkowy będzie z Wami ^^

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pt cze 02, 2006 6:49 pm

Cho Hakkai jest łiii*^^* Son Goku najbardziej mi sie kojarzy tym z DB xD ale tez jest śmieszny, że tak to ujme xD

Annishka
Status: Offline

Post autor: Annishka » sob cze 03, 2006 9:06 am

Może jestem inna, ale stwierdzam (po obejrzeniu Reload, Gunlock, i przeczytaniu wszystkich dostępnych w necie mang), że wolę Sanzo :D

A na trzeci tomik czekam, i czekam...

Aislin
Status: Offline

Post autor: Aislin » czw cze 08, 2006 9:08 pm

Stanowczo Gojyo! Nie wiem czemu ale jego urok osobisty jest taki, że wzroku nie można oderwać :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości